Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Vialand Dekorlarına Erlas İmzası!

İstanbul’un En Keyifli Eğlence Merkezinde İmzamız Var! Vialand Dekorları Erlas'tan!

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İSFANBUL, 2013 yılında ülkemizin hizmetine sunuldu. 600.000m2 bir alana yayılmış olan İSFANBUL, her yaştan insana hitap ederek bünyesindeki eğlence alanları, gösteri merkezi, hayvanat bahçesi ve alışveriş merkeziyle binlerce ziyaretçiyi kendine çekiyor. Vialand de bu büyük merkezdeki ilgi gören konseptlerden biri.

Avrupa’nın en iyi 10 tema parkı arasında olan Vialand İstanbul, 120 bin metrekarelik bir alanda, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı, Adalet Kulesi, King Kong, Viking gibi eğlence üniteleri ziyaretçilerine sunuyor. Birbirinden ünlü 200 markaya ev sahipliği yapan İsfanbul alışveriş merkezinde ise nostaljik tramvayla gezilebiliyor, sinema salonları ve yeme içme alanlarında vakit geçilebiliyor.

Her sene milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan Vialand Tema Park ya da yeni adıyla İsfanbul’un dekorlarını ise Erlas Global ekibi olarak hazırladık. İstanbul’un en heyecan verici atmosferine sahip Vialand için animasyon karakterlerinden maketlere kadar birbirinden farklı tasarım ve üretim işlerine imza attık. Vialand tema park konsepti için 3 boyutlu maketler, dummy ve çizgi film karakterleri ile dekorlar ürettik.

Vialand’de Eşsiz Bir Deneyim Sizi Bekliyor! Vialand İstanbul Farkı!

Vialand Tema Park ya da yeni adıyla İsfanbul, eğlence kavramına boyut atlatan bir tema park. Erlas Global olarak 36 yıllık deneyimle bu eşsiz projede yer alma fırsatı bulduk. Vialand kalesi, Vialand kapısında yer alan karakter modellemesi, Vialand fotoğraf bölümü, Vialand dış mekan alışveriş alanları ve pek çok Vialand dekoru ekibimiz tarafından hazırlandı.  

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve uzman ekibimizle Avrupa’nın en eğlenceli tema park ve alışveriş merkezi olan Vialand ya da İsfanbul için çocukların ve büyüklerin vakit geçireceği alanlarda kaleler, havuzlar, gemiler, kamyonlar, uçaklar, hayvan figürleri, kuleler, maketler ürettik.

Vialand’de neler var diyenler için bu eğlenceli ortamda bulunan aktivite alanları;

Vialand nefeskesen, Saray Salıncağı, roller coaster, 360, Viking, Adalet Kulesi, Zıp Zıp Kanguru, Bir Zamanlar İstanbul, Bulut Ekspresi, Çarpışan Arabalar, Cesur Sürücüler, Mini Kule, Uçan Çocuklar, Angry Birds Çılgın Yolculuk, Sihirli Oda, Ice Age, Atlı Karınca, Vialand Çılgın Nehir, Jet Ski, Kahraman İtfaiyeciler, Küçük Madenciler, Minik Kaşifler, Vialand Neşeli Çiftlik, King Kong, Heli Ride, Ocean Ride, Planet ve Fatih’in Rüyası. Vialand Hayvanat bahçesini, alışveriş merkezlerini ve sinema salonlarını da unutmamak gerek.

İstanbul’un Eyüp ilçesine bağlı olan Yeşilpınar bölgesinde yer alan Vialand tema park hafta içi 10.00 ile 18.00 arası, hafta sonu 10.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor. Ailenizle keyifli vakit geçirmek isterseniz Vialand İstanbul tam size göre...

Erlas Kalitesiyle Siz De Tanışın!

Uluslararası tasarım yaklaşımı, Avrupa standartlarında üretim ve güvenilir uygulamalarla 1984’ten bugüne, 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam sektöründe hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz! 3D teknolojisini yaratıcılıkla birleştirerek tema parklar, reklam maketleri, şehir mobilyaları, sahne dekorları ve heykeller üretiyoruz!

36 yılı aşkın tecrübeye sahip markamız, alanında uzman mühendis, heykeltıraş, ressam, mimar, grafiker ve teknik ekibimiz, 3 boyutlu üretim parkurumuz, kaliteden ödün vermeyen hizmet yaklaşımımızla ihtiyaçlarınızı karşılayan çözümler sunuyoruz. Vialand tema park gibi çalışmalarımızı yakından görmek, 3 boyutlu reklam maketleri, sahne dekorları ve açık hava reklam çalışmalarımız hakkında bilgi almak isterseniz sizi ofisimize bekleriz…

[widget-134]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095