Teklif Al
Teklif Al +902122826095
Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Vialand Dekorlarına Erlas İmzası!

İstanbul’un Eğlence Merkezinde İmzamız Var!

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan İSFANBUL, 2013 yılında ülkemizin hizmetine sunuldu. 600.000m2 bir alana yayılmış olan İSFANBUL, her yaştan insana hitap ederek bünyesindeki eğlence alanları, gösteri merkezi, hayvanat bahçesi ve alışveriş merkeziyle binlerce ziyaretçiyi kendine çekiyor.

Avrupa’nın en iyi 10 tema parkı arasında olan Vialand, 120 bin metrekarelik bir alanda, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı, Adalet Kulesi, King Kong, Viking gibi eğlence üniteleri ziyaretçilerine sunuyor. Birbirinden ünlü 200 markaya ev sahipliği yapan İsfanbul alışveriş merkezinde ise nostaljik tramvayla gezilebiliyor, sinema salonları ve yeme içme alanlarında vakit geçilebiliyor.

Her sene milyonlarca ziyaretçiyi ağırlayan Vialand Tema Parkı, ya da yeni adıyla İsfanbul’un dekorlarını ise Erlas Global ekibi hazırladı. İstanbul’un en heyecan verici atmosferine sahip Vialand için animasyon karakterlerinden maketlere kadar birbirinden farklı tasarım ve üretim işlerine imza attık.

Vialand’de Eşsiz Bir Deneyim Sizi Bekliyor!

Vialand Tema Park ya da yeni adıyla İsfanbul, eğlence kavramına boyut atlatan bir tema park. Erlas Global olarak 36 yıllık deneyimle bu eşsiz projede yer alma fırsatı bulduk. Vialand kalesi, Vialand kapısında yer alan karakter modellemesi, Vialand fotoğraf bölümü, Vialand dış mekan alışveriş alanları ve pek çok Vialand dekoru ekibimiz tarafından hazırlandı.  

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve uzman ekibimizle Avrupa’nın en eğlenceli tema park ve alışveriş merkezi olan Vialand ya da İsfanbul için çocukların ve büyüklerin vakit geçireceği alanlarda kaleler, havuzlar, gemiler, kamyonlar, uçaklar, hayvan figürleri, kuleler, maketler ürettik.

Vialand’de neler var diyenler için bu eğlenceli ortamda katılabileceğiniz aktivite alanları;

Vialand nefeskesen, Saray Salıncağı, roller coaster, 360, Viking, Adalet Kulesi, Zıp Zıp Kanguru, Bir Zamanlar İstanbul, Bulut Ekspresi, Çarpışan Arabalar, Cesur Sürücüler, Mini Kule, Uçan Çocuklar, Angry Birds Çılgın Yolculuk, Sihirli Oda, Ice Age, Atlı Karınca, Çılgın Nehir, Jet Ski, Kahraman İtfaiyeciler, Küçük Madenciler, Minik Kaşifler, Neşeli Çiftlik, King Kong, Heli Ride, Ocean Ride, Planet ve Fatih’in Rüyası. Hayvanat bahçesini, alışveriş merkezlerini ve sinema salonlarını da unutmamak gerek.

İstanbul’un Eyüp ilçesine bağlı olan Yeşilpınar bölgesinde yer alan Vialand’i hafta içi 10.00 ile 18.00 arası, hafta sonu 10.00 ile 20.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Erlas Kalitesiyle Siz De Tanışın!

Uluslararası tasarım yaklaşımı, Avrupa standartlarında üretim ve güvenilir uygulamalarla 1984’ten bugüne, 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam sektöründe hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz! 3D teknolojisini yaratıcılıkla birleştirerek tema parklar, reklam maketleri, şehir mobilyaları, sahne dekorları ve heykeller üretiyoruz!

36 yılı aşkın tecrübeye sahip markamız, alanında uzman mühendis, heykeltıraş, ressam, mimar, grafiker ve teknik ekibimiz, 3 boyutlu üretim parkurumuz, kaliteden ödün vermeyen hizmet yaklaşımımızla ihtiyaçlarınızı karşılayan çözümler sunuyoruz. Gelin, tanışalım…

[widget-134]

Yorum Yap