Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Müze Sergileme Elemanları Üretimi - Konuklarınız Ziyaretlerinden Keyif Alsın!

Yaratıcı Tasarımlar ve Yüksek Kalite Garantisi! Müze Sergileme Elemanları Üretimi

Müzeler, toplumların değerlerini gelecek nesillere taşıyan önemli mekanlardır. Müzede ziyaretçiler, eserlerle ilgili detaylı bilgi alma olanağına sahip oldukları için özel bir sergi tasarımı, konukların eserlere olan dikkatini arttıracaktır.

Bu amaçla Erlas olarak ortak tarihi ve kültürel mirasımızın aktarıldığı müzelerde ziyaretçilerin eserleri eksiksiz ve bütün ayrıntılarıyla görebilecekleri, kullanım koşullarına dayanıklı ve dikkat çekici sergileme elemanları üretiyoruz. 3D üretim teknolojimiz, fiberglass ve strafor ile demir ve ahşap atölyemizde müze sergileme elemanları ve üniteleri hazırlıyoruz. Geçmişi günümüz tasarım algısı ile anlatıyoruz. Müze sergileme ekipmanları ve müze sergileme sistemleri hakkında birkaç püf noktası yazımızda...

Zengin Çizgilerle Müze Sergileme Sistemleri!

Müze sergileme elemanları hizmetimiz ilk olarak çizim aşamasıyla başlıyor. Müzenin konseptine ve eserlerin türüne göre sergileme ekipmanları belirleniyor. Koleksiyon odaklı ya da bilgi odaklı sergilemeler için grafik tasarım ekibimiz uygun sistemlerin tasarımlarını yapıyorlar. Mekan özelliklerine uygun müze sergileme teknolojileri için mimar ekibimizle uyumlu bir şekilde çalışıyorlar. Müze sergi elemanları üretilerek mekana taşınıyor.

Müze sergileme sistemleri olarak;

  • müze dolapları
  • müze masaları
  • teşhir stantları
  • duvar üniteleri
  • farklı malzemelerden yer üniteleri ile ziyaretçilerin konforu için oturma grupları ve dinlenme alanları da tasarlıyoruz. Müze sergileme elemanları üretiminde tüm ayrıntıları düşünüyoruz.

Son Teknolojiyle Dekoratif Sergileme Elemanları Üretiyoruz!

Müze sergileme sistemleri için bütün prosesler uzman ekibimiz tarafından yönetilirken birçok farklı tür ve ebatlarda üretimler yapabilen modern bir atölyemiz var. 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir üretim merkezlerimizde müze sergi elemanları hazırlıklarımızı olması gereken standartlarda yapıyoruz.

Ziyaretçilerinizin sağlığını ve güvenliğini düşünerek doğa dostu malzemeler kullanarak müze sergi elemanları hazırlıyoruz. Taleplerinize göre yönlendirme levhaları, bilgilendirme panoları gibi müze sergileme teknolojileri üretiyoruz.

Türkiye’nin Her Yerine Teslimat, Güvenli Montaj!

Bir müze tasarımı ve uygulama projesinde sadece çizim ve üretim kısmı değil teslimat ve montaj da çok önemlidir. Bu nedenle Erlas olarak deneyimli montaj ve mühendis ekiplerimizle müze sergileme elemanları için kurulum desteği sağlıyoruz. Konuklarınızın konforlu ve keyifli bir müze ziyareti yapması için tüm güvenlik önlemlerini alıyoruz.

Müze Sergileme Elemanı Fiyatları

Müze sergileme elemanı fiyatları; her proje için özel olarak belirlenir. Mekanın büyüklüğüne ve eser sayısına göre üretimi yapılacak sergi elemanlarının adedine, üretilecek müze ekipmanlarına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Müze sergileme ekipmanları hakkında bilgi almak müze sergileme sistemleri için projelerinizi detaylandırmak için bizi arayabilirsiniz. Müze sergileme elamanları Erlas kalitesiyle buluşuyor...

[widget-131]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095