Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Tema Park Tasarım ve Üretimi

Masal Gibi Bir Serüven! Eğlenceli Tema Parklar!

Çocukların olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çeken, masal temalı, çizgi film kahramanlarıyla dolu, macera, bilim-kurgu, sualtı ve gökyüzü gibi farklı temalara sahip tema parklar son yıllarda şehirlerdeki en çok ziyaretçi çeken eğlence mekanları haline geldi. İçerisinde büyük kalelerden, gezilebilecek gemilere, kamyonlardan uçaklara, oyun alanlarından akvaryumlara kadar birbirinden farklı ve ilginç alanların bulunduğu tema parklar, Erlas Reklam olarak imza attığımız en keyifli işlerden oluyor.

Dünyada çok uzun bir geçmişi olan ancak Türkiye’de yeni yeni fark edilen tema park konsepti, bulundukları şehirlerin ekonomisine önemli değer katmanın yanında ülkenin turist sayısını da ciddi şekilde arttırıyor. Bu amaçla hem ülkemizin tanıtımı hem de eğlence sektörünün canlılığı için uzman tasarım ve üretim ekibimizle beraber birbirinden kaliteli ve eğlenceli tema park projelerine imza atmaya devam ediyoruz.

Çocukların aileleri ile vakit geçirebilecekleri, masal kahramanlarını yakından görebilecekleri, doğayı tanıyacakları, hayatı daha yakından görecekleri ve bolca keyifli zaman harcayacakları tema parkları oluşturmak adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sanatçılarla, belediyelerle, kurumsal reklam ve organizasyon firmalarıyla çalışıyoruz.

Tema Park Projeleri İçin Neler Yapıyoruz?

Hem ülkemizin tanıtımı hem de eğlence sektörünün canlılığı için tema park projeleri için;

  • Çocuk etkinlik alanları
  • Su parkları
  • Su oyuncakları
  • Eğlence alanları
  • Otel ve AVM etkinlik alanları hazırlıyoruz. Binlerce ziyaretçiyi tema parklara çekiyoruz!

En İyi Malzeme ve Ekipmanlar Kullanıyoruz!

Erlas Reklam olarak 1984 yılından beri geliştirdiğimiz teknolojimiz ve bakış açımız sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini arttıracak çözümler üretiyoruz. Tema parklarda yapılacak kaleler, havuzlar, gemiler, kamyonlar, uçaklar, hayvan figürleri, kuleler, maketler için en iyi malzemeyi kullanarak dış mekan şartlarına ve zamana dayanacak tema parklar hazırlıyoruz. Tema park üretim ve uygulama aşamalarının tamamını profesyonellikle yürütüyoruz.

Güvenli Teslimat ve Montaj Yapıyoruz!

Tema park üretimi hizmetimiz sadece modellerin, maketlerin, kuklaların ve eğlence merkezlerinin yapımıyla kalmıyor. Ekibimiz taahhüt garantili ürünlerinizi zamanında teslim ederken ayrıca güvenilir montaj uygulamalarıyla işinizi kolaylaştırıyor. Sizlere sadece müşterilerinizi memnun etmek kalıyor…

Belediyelerle Çalışıyoruz!

3D üretim teknolojimiz sayesinde tema park yapan firmalar arasında belediyeler ve kurumsal firmalarla çalışan bir marka haline geldik. Erlas Reklamcılık olarak tema park projelerimizle belediyelerin sosyal hizmet anlayışını üst noktalara taşıdık. Belediyelerin şehrin simgesi ve çekim merkezi olmasını istediği tema parkları yerli ve yabancı turistler için hazırladık. Planlama sürecinden uygulamaya kadar güven ve konfor sunduk. Hala bu güvenceyi sunmaya devam ediyoruz…

Yurt Dışına Açılıyoruz!

İstanbul tema park firması olarak sadece ülkemizde değil yurtdışında da kurumsal partnerlerimizle birlikte eğlenceli tema parklara imzamızı atıyoruz. Avrupa ve Amerikalı firmalarla hem malzeme hem de üretim işbirliği yapıyoruz. En kaliteli malzemeler kullanmaya, gelişmiş teknolojilerle gerçeğe en yakın tema parklar tasarlamaya özen gösteriyoruz.

Tema Park Tasarım ve Uygulama Fiyatları

Tema Park tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir. Tema Park projenizin kapsamına, alan büyüklüğüne ve projede yer alacak tema park ögelerine, üretimi yapılacak eğlence elemanlarına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Tema park projelendirme sonrası tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Siz de kurumsal bir partnerle çocukların ve yetişkinlerin unutulmaz vakitler geçireceği, farklı eğlence üniteleriyle masalsı bir atmosfer yaşayacakları, adrenalin ve heyecan unsurlarıyla kendilerini daha mutlu ve enerjik hissedecekleri tema park üretimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çocuk köyü, macera park, su parkları, su oyuncakları ve aklınıza gelen her türlü proje için kurumsal partneriniz olmaya hazırız. Her yaşa hitap eden etkinlikler ve efsanevi bir deneyim yaşatmak için ekibimize ulaşın…

[widget-134]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095