Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Atatürk Heykeli Yapımı – Tasarım ve Maliyet

Mükemmel Modelleme ve Kusursuz İşçilik!

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün heykelini yapmak heykeltraşları en çok zorlayan çalışmalardan biridir. Eğitim kurumları, kamu kuruluşları, belediyeler, hastaneler, askeriyeler ve müzeler başta olmak üzere hemen her alanda yerini alan Atatürk heykellerinde en önemli nokta; atamızın vakur duruşunu ve siluetini doğru yansıtmaktır.

Heykel üretiminde Türkiye’nin en deneyimli firmalarından biri olarak ülkemizden ve dünyadan gelen Atatürk heykeli yapımı taleplerini karşılıyoruz. Öncelikle eserin sergileneceği alana uygun tasarım ve projelendirme çalışması yapıyor, modelleme aşamasından sonra müşterimizin onayını alarak kalıp ve döküm süreçlerini takip ediyoruz. Ulu önderimizin heykelinin görseliyle ve tasarımıyla birebir uyumlu olması için titiz davranıyoruz.

Atatürk heykeli yapımı ve maliyeti ile ilgili bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Belediyeler, Eğitim Kurumları ve Markalar İçin Üretiyoruz!

Atatürk heykelleri ülkemizin her bir köşesini donatırken Erlas olarak bizler de belediyeler, eğitim kurumları ve her sektörden marka için Atatürk heykeli üretimi yapıyoruz. Atamızın tek ya da gençlerle birlikte olduğu, at üzerinde görüldüğü, tahta ya da kürsü başında yer aldığı farklı heykel çalışmalarına imza atıyoruz.

Tarihi kahramanlıklarla dolu kentlere, ilim irfan yuvası eğitim kurumlarına, şehir meydanlarına, çağdaşlığın ve demokrasinin simgesi olan her yere Atatürk heykelleri hazırlıyoruz.

En İyi Malzemeyi Kullanıyoruz, Yaratıcılığımızı Konuşturuyoruz!

Atatürk heykeli yapımı için standart kalıpların dışına çıkarak çevreye ve şehre özgü unsurları değerlendiriyoruz. Grafik tasarım ekibimiz, iyi tasarlanmış, tarihi yansıtan, kentle bütünleşen Atatürk heykelleri tasarlıyor. Firma onayıyla birlikte uzman heykeltraşlarımız çalışmalarına başlıyorlar.

Atatürk heykelleri için müşteri taleplerine ve çevre şartlarına uygun olmak üzere bakır, tunç, kalay, kurşun ve altın gibi metaller kalıba dökülerek üretim yapıyoruz. Aynı zamanda taş, ahşap, kil, alçı gibi maddelerden Atatürk heykeli hazırlıyoruz. Heykellerin kusursuz olması için titiz bir işçilik süreci yürütüyoruz.

Planlanan boyutlarda ve malzemede, mükemmel sonuca ulaştıracak, tasarımla birebir aynı ve ulu önderimizi en iyi şekilde canlandıran eserler yaratıyoruz.

Güvenli Teslimat ve Montaj Yapıyoruz!

Atatürk heykelleri için tasarım, modelleme ve üretim aşamalarından sonra mekana yerleştirme ve çevre düzenlemesi aşamasına geçiyoruz.

Atatürk heykelinin bulunacağı alana tüm güvenlik önlemlerini alarak sevkiyat gerçekleştiriyor, deneyimli montaj ekiplerimizle heykelin yerini almasını sağlıyoruz. Şehrin önemli tarihi değerlerini de kullanarak kent sakinlerinin görmekten ve bulunmaktan keyif alacakları alanlar yaratıyoruz.

Atatürk Heykeli Fiyatları ve Proje Maliyeti

Belediyelerden eğitim kurumlarına kadar hemen herkes için üretim yaparken kalite odaklı ekonomik hizmetler vermeye dikkat ediyoruz. Bu nedenle Atatürk heykeli yapımı fiyatlarımızı proje detaylarına göre belirliyoruz.

Atatürk heykeli maliyeti; alan büyüklüğüne, yapılacak Atatürk heykelinin boyutuna ve mizansenine, tasarımı ve üretimi yapılacak heykel ve anıt sayısına, kullanılacak malzeme türüne ve diğer tasarım etkenlerine göre değişkenlik gösterir.

Atatürk heykeli projelerinizi bizimle paylaşmak, Atatürk heykeli fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Beklentilerinizi doğru analiz ederek sunduğumuz ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

[widget-128]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095