Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Aqua Parklar İçin Maket, Heykel ve Maskot Yapımı Erlas Kalitesiyle!

Hem Çocuklarımızı Hem De Yetişkinleri Düşünüyoruz! Su Maketleri Üretimi

Aqua parklar, havuzlar, macera parklar, çocuk etkinlik alanları, oteller ve eğlence merkezlerinin olmazsa olmazı 3 boyutlu maketlerin, heykellerin ve maskotların tasarım ve üretimini yapıyoruz! Denizlerle çevrili ülkemizde su oyunlarının ne kadar çok sevildiğini biliyor, bu nedenle işletmelere ve girişimcilere su maketleri üretimiyle destek oluyoruz.

Gelişmiş teknolojili üretim parkurumuzda, 3D modelleme teknolojimizle su parkları için renkli ve dikkat çekici maketler ve heykel üretimi yapıyor; etkinlik ve oyun alanları yaratıyoruz. Doğa ve kullanım koşullarına dirençli fiberglass ve strafor gibi malzemeler kullanarak müşterilerimizin ürünlerini uzun ömürlü kullanmalarını sağlıyoruz. Hem kurulum hem de kullanım kolaylığı yaratıyoruz. Maketleri yaparken kullandığımız malzemeler ve suya dayanıklı maketlerin fiyat aralıkları ile ilgili yazımızda ilginizi çekecek bilgiler var…

Güvenilir Malzeme, Zengin Tasarım! Aqua Parklar İçin Maket ve Maskot Yapımı

Su parkları, tatil köyleri, oteller, plajlar ve tema parklar için üretimini yaptığımız üç boyutlu maketler, hayvan karakterleri ve dummyler için en güvenilir malzemeyi seçiyor ve kusursuz işçilik odaklı çalışıyoruz. Strafor ve fiberglass malzemeyi üstün teknoloji ile birleştirerek son kullanıcının güvenliğini düşünüyoruz.

Grafik tasarımcılarımız ilk olarak beklentilerinizi dinleyerek mimarlarımızla birlikte mekanınızın nasıl değerlendirileceğini tartışıyor, ardından maket ve maskotların yapımı için çizimlerini tamamlayarak üretim ekibimizle koordineli bir şekilde çalışıyorlar. Maketlerin üretimi yapılırken konsepte ve hayallerinize sadık kalınıyor.

Deneyimli Üretim Kadromuzla İşletmenize Renk Katıyoruz! Su Parkları İçin Maket Üretimi

Alanında uzman üretim teknisyenlerimizle tasarım sonrası 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölye gibi bölümlerde su maketleri üretimi yaparak ürünlerinizi en kısa sürede sizlere teslim etmek için çalışıyorlar. 3 boyutlu maketler ve maskotların yapım aşamalarında en modern tekniklerle projenize hız kazandırıyorlar.

Uluslararası standartlarda, Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye ve doğaya zarar vermeyecek şekilde maket yapımı ve üretimini gerçekleştiriyoruz. Su maketleri yapım ve uygulamada dış mekan şartlarına dayanıklı, uzun ömürlü ve sorunsuz kullanımı garanti ediyoruz.

Hangi Maket ve Maskotları Üretiyoruz?

Aqua parklarınız için maket, heykel ve maskot üretimi yapan firmamız çocuklar dışında yetişkinlerin de ilgi duyacağı maket ve 3 boyutlu modeller için işletmelere ve kamu kuruluşlarına hizmet vermekte. Sınırsız üretim yelpazemiz sayesinde;

  • konsepte uygun çizgi film karakterleri
  • maketler
  • oyun alanları
  • hayvan figürleri
  • doğa figürleri
  • alfabe ve sayılar
  • maskotlar başta olmak üzere her türlü etkinlik araç - gerecini üretebiliyoruz.

Güvenli Montaj ve Teslimat Garantisi!

Erlas olarak sadece maket, maskot ve heykel yapımı için değil satış sonrası hizmetlerde de yanınızdayız. Deneyimli montaj ve mühendis ekiplerimizle su maketleri için kurulum desteği sağlıyoruz. Güvenlik önlemlerini alarak maket ve maskotları planlanan noktaya monte ediyor, çocukların ve ailelerin vakit geçirmekten hoşlandıkları, konforlu ve güvenli mekanlar yaratıyoruz.

Aqua Parklar İçin Maket Yapım ve Üretim Fiyatları – Kaç TL’den Başlıyor?

Aqua parklarınız için maket ve maskot üretimi projelerinde ilk olarak çalışmanın kapsamı ve istekleriniz ile ilgileniriz. Modellerin, maket ve maskotların fiyat ve hizmet maliyeti her proje için özel olarak belirlenir.

Mekan büyüklüğüne, proje detaylarına, üretilecek maket ve maskot sayısına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Maket ve model yapım ve üretim hizmetlerimiz hakkında bilgi almak heykel, dummy, maskot fiyat ve maliyet detaylarını öğrenmek isterseniz, sizleri ofisimize bekleriz…

[widget-134]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095