Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Eğlence Alanları – Çocuklar İçin Her Şeyi Düşündük!

Eğlence Merkezleri İçin Birbirinden Kaliteli İşlere İmza Atıyoruz!

Çocuklarımızın hem keyifli vakit geçirdiği hem de sosyalleştikleri eğlence alanları tasarlıyor, eğlence merkezleri üretiyor ve kurulumunu yapıyoruz! Müşterilerimizin projelerine özel eğlence merkezleri için tırmanma duvarları, top havuzları, tüneller, yarış parkurları, sanat atölyeleri ve birbirinden keyifli alanlar oluşturuyoruz. Kaliteli malzemeyi ergonomik tasarımlar ve yaratıcı fikirlerle bütünleştiriyoruz.

36 yıllık sektörel deneyimimizle AVM’ler, eğlence firmaları, girişimciler, oteller ve tatil merkezlerinin eğlence alanları üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Çocuk tiyatrolarından tırmanma parkurlarına, top havuzlarından su parklarına kadar eğlence merkezleri için birbirinden farklı üretimler yapıyoruz. Çocuk eğlence merkezleri yapım ve eğlence merkezi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibimizle Fark Yaratıyoruz! Eğlence Alanları Üretimi

Eğlence alanları yapımı için öncelikli olarak tasarım ekibimizle birlikte müşterilerimizin taleplerini dinliyoruz. Grafik tasarım, mimar ve mühendislerden oluşan kadromuz; müşteri beklentilerine, konsepte ve mekana uygun eğlence merkezi çizimleri yapıyorlar. Eğlence merkezi çizimlerimizin onaylanmasıyla birlikte üretime geçiyoruz. Yüksek standartlı üretim anlayışımız ve teknik ekibimiz sayesinde işimizi taahhüt ettiğimiz sürede tamamlıyoruz. Çocuk eğlence merkezleri tasarımlarına sağlık ve fonksiyon katıyoruz.

En İyi Malzemeyi ve En Son Teknolojiyi Kullanıyoruz! Eğlence Merkezleri Yapımı

Eğlence merkezi yapımı sırasında istenen maketlerin, karakterlerin, modellerin, kuklaların, havuzların, aktivite alanlarının ve proje kapsamındaki diğer modüllerin üretiminde en iyi malzemeyi kullanıyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye ve doğaya zarar vermeyecek malzemelerden üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Fiberglass, strafor, ahşap ve demir tercihimiz oluyor. Uzun yıllar kullanılacak ve çocuklarımıza zarar vermeyecek eğlence alanları üretimi yapıyoruz.

Çocuk eğlence merkezleri için müşterilerimize hizmet verirken CNC kesim parkurumuz, 3D yazıcı ve modelleme donanımımız sayesinde hızlı üretimler yapıyoruz. Eğlence merkezi fiyatları açısından da müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Eğlence Alanları İçin Neler Neler Üretiyoruz!

Eğlence alanları tasarım, üretim ve uygulama süreçlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hareket ederek;

  • trambolin,
  • şişme oyun üniteleri,
  • top havuzları,
  • tüneller,
  • yarış parkurları,
  • sokaklar, kaldırımlar, mahalleler, arabalar, otobüsler,
  • salıncaklar,
  • çizgi film karakterleri,
  • hayvan maketleri,
  • sanat atölyeleri başta olmak üzere proje kapsamında talep edilen her şeyi üretiyoruz! Eğlence alanları için her müşterimize özel planlama yapıyoruz.

Güvenli Teslimat ve Kurulum Yapıyoruz! Eğlence Alanları İçin Kaliteli Hizmet

Eğlence merkezi yapımı hizmetimiz A’dan Z’ye tüm süreçleri kapsıyor. Bu nedenle eğlence merkezi yapımı sonrası güvenilir montaj ve kurulum çalışmaları yapıyoruz. Eğlence alanları için ürettiğimiz maket, oyuncak ve modülleri güvenlik önlemlerini alarak mekanınıza kuruyoruz. Sizlere ve ziyaretçilerinize bu keyifli alanın tadını çıkarmak kalıyor.

Peki, Eğlence Alanları Proje Fiyatları Ne?

Eğlence merkezi fiyatları; her projemizde özel olarak belirlenmektedir. Projenin kapsamına, alan büyüklüğüne, üretilmesi istenen eğlence parkı ögelerine ve sayısına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Eğlence alanları çizim, üretim ve uygulama süreçlerimiz hakkında detaylı bilgi almak; eğlence merkezi maliyet ve hizmet fiyatlarını öğrenmek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve pratik çözümler için doğru yerdesiniz…

[widget-134]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095