Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Etkinlik Alanları Tasarım ve Üretimi

Doğayı ve Hayatı Yakından Tanısınlar! Çocuk Etkinlik alanı Tasarımı ve Üretimi

Özellikle AVM’lerde yer alan çocuk etkinlik alanları çocukların sosyalleşmelerinin yanında yeteneklerini ve ilgilerini keşfetmelerini sağlaması açısından oldukça önemlidir. Rakamlardan alfabeye, boyamadan yapboz hazırlamaya, çizgi film karakterlerinden su havuzlarına, oyuncak arabalardan hayvan türlerini tanımaya kadar birbirinden eğlenceli aktiviteler ve alanlar içerir. Çocukların vakit geçirmekten keyif aldıkları çocuk etkinlik alanları üretimi yüksek standartlarda ve özenli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Çocuk etkinlik alanı tasarımı yapılırken olası kazaların önüne geçecek önlemler alınmalı, düzenli bakım ve kontrolleri sağlanmalıdır.

Bu amaçla Erlas olarak çocukların sosyal ve zihinsel gelişimine katkıda bulunan çocuk etkinlik alanları tasarımını hem müşterilerimiz hem de çocuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun şekilde hazırlıyoruz. Çocuk etkinlik alanlarında yer alacak maketlerin, 3 boyutlu karakterlerin, hayvan figürlerinin, model uçak ve helikopterlerin, eğitim modüllerinin, bilim ve teknoloji merkezlerinin, eğlence parkurlarının tasarımlarını ve gerekli ekipmanların üretimini gerçekleştiriyoruz. Çocuk etkinlik alanı tasarımı ve etkinlik alanı üretimi standartlarımızın detayları yazımızda...

En İyi Malzeme ve Ekipman – Güvenilir Çocuk Etkinlik Alanları

Çocuk etkinlik alanı tasarımı yaparken ilk olarak en iyi malzemeyi kullanmaya özen gösteriyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye ve doğaya zarar vermeyecek malzemelerden üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çocuk etkinlik alanları için fiberglass ve strafor malzemeden dayanıklı aktivite bölümleri hazırlarken yumuşak malzemelerden figür ve etkinlik ekipmanları üretiyoruz. Etkinlik alanı tasarımı ve üretimi için en yüksek teknolojiden yararlanıyoruz.

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi! Yüksek Teknoloji!

1984 yılında kurulan şirketimiz bugüne kadar teknolojiyi ve çağdaş tasarım çizgilerini takip etmiştir. 1600m2’lik üretim tesisimizde kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tasarımlar yapmaktayız. Çocuk etkinlik alanı üretimi için de CNC kesim parkurumuz, 3D yazıcı ve modelleme ile ahşap ve demir atölyelerimiz tüm hızıyla çalışmaya devam etmekte. Erlas Reklamcılık olarak çocuk etkinlik alanları projelerimizle sosyal hizmet anlayışını üst noktalara taşıyoruz.

Deneyimli grafik tasarımcılar, mühendisler, heykeltıraşlar, mimarlar ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimizle iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz.

Çocuk Etkinlik Alanlarında Neler Yapıyoruz?

Çocuk etkinlik alanı tasarım ve üretim hizmetleri sürecinde müşterilerimizin konseptine ve mekan uygunluğuna göre istenen maket, karakter, dummy ve dekorları hazırlıyoruz.

  • Macera-bilim kurgu karakterleri
  • Sualtı ve gökyüzü maketleri
  • Hayvan maketleri
  • Çizgi film karakter maketleri
  • Top havuzları
  • Bilim merkezleri
  • Alfabe, sayı ve simgeler
  • Resim ve müzik etkinlik alanı tasarımı ve etkinlik alanı üretimi projelerimizi başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Çocuk Etkinlik Alanları Tasarım ve Uygulama Fiyatları

Çocuk etkinlik alanları için konsept, çizim, üretim ve uygulama fiyatlarımız her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Projenin kapsamına, mekan büyüklüğüne, üretilmesi istenen etkinlik alanı ögelerine ve sayısına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Çocuk etkinlik alanı tasarımı ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Çocuk etkinlik alanı tasarımı ve üretiminde lider firmamız siz değerli müşterilerine, binlerce çocuğu mutlu etme fırsatı veriyor. AVM’ler, kamusal alanlar ve eğitim merkezlerinin olmazsa olmazı etkinlik alanı üretimi için bizimle iletişime geçin, projenize özel bir yol çizelim. Ekonomik ve yaratıcı çözümlerimizle her zaman yanınızdayız…

[widget-134]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095