Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Etkinlik Alanları İçin Model ve Maket Tasarım ve Üretimi

Doğayı ve Hayatı Yakından Tanısınlar! Çocuk Etkinlik alanı Tasarımı ve Üretimi

Özellikle AVM’lerde yer alan çocuk etkinlik alanları çocukların sosyalleşmelerinin yanında yeteneklerini ve ilgilerini keşfetmelerini sağlaması açısından oldukça önemlidir. Rakamlardan alfabeye, boyamadan yapboz hazırlamaya, çizgi film karakterlerinden su havuzlarına, oyuncak arabalardan hayvan türlerini tanımaya kadar birbirinden eğlenceli aktiviteler ve alanlar içerir. Çocukların vakit geçirmekten keyif aldıkları çocuk etkinlik alanları üretimi yüksek standartlarda ve özenli bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Çocuk etkinlik alanı tasarımı yapılırken olası kazaların önüne geçecek önlemler alınmalı, düzenli bakım ve kontrolleri sağlanmalıdır.

Bu amaçla Erlas olarak çocukların sosyal ve zihinsel gelişimine katkıda bulunan çocuk etkinlik alanları için hem müşterilerimiz hem de çocuklarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun maket, model ve dummy üretimlerini yapıyoruz. Çocuk etkinlik alanlarında yer alacak maketlerin, 3 boyutlu karakterlerin, hayvan figürlerinin, model uçak ve helikopterlerin tasarımlarını ve gerekli ekipmanların üretimini gerçekleştiriyoruz. Çocuk etkinlik alanı tasarımı ve etkinlik alanı üretimi standartlarımızın detayları yazımızda...

En İyi Malzeme ve Ekipmanla Model ve Maketler – Güvenilir Çocuk Etkinlik Alanları

Çocuk etkinlik alanı için model, dummy ve maket üretimi yaparken ilk olarak en iyi malzemeyi kullanmaya özen gösteriyoruz. Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye ve doğaya zarar vermeyecek malzemelerden üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çocuk etkinlik alanları için fiberglass ve strafor malzemeden dayanıklı aktivite bölümleri hazırlarken yumuşak malzemelerden figür ve etkinlik ekipmanları üretiyoruz. Etkinlik alanı için ürettiğimiz heykeller ve simülatörler için en yüksek teknolojiden yararlanıyoruz.

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi! Yüksek Teknoloji!

1984 yılında kurulan şirketimiz bugüne kadar teknolojiyi ve çağdaş tasarım çizgilerini takip ediyor. 1600m2’lik üretim tesisimizde kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip tasarımlar yapmaktayız. Çocuk etkinlik alanı model, maket, kukla ve dummy üretimi için de CNC kesim parkurumuz, 3D yazıcı ve modelleme ile ahşap ve demir atölyelerimiz tüm hızıyla çalışmaya devam etmekte.

Deneyimli grafik tasarımcılar, mühendisler, heykeltıraşlar, mimarlar ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimizle iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz.

Çocuk Etkinlik Alanlarında Neler Yapıyoruz?

Çocuk etkinlik alanı tasarım ve üretim hizmetleri sürecinde müşterilerimizin konseptine ve mekan uygunluğuna göre istenen maket, karakter, dummy ve dekorları hazırlıyoruz.

  • Macera-bilim kurgu karakterleri
  • Sualtı ve gökyüzü maketleri
  • Uçak ve helikopter mockup
  • Hayvan maketleri
  • Çizgi film karakter maketleri
  • Heykeller
  • Bilim merkezleri
  • Resim ve müzik etkinlik alanı tasarımı ve etkinlik alanı üretimi projelerimizi başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Çocuk Etkinlik Alanları İçin Model ve Maket Fiyatları

Çocuk etkinlik alanları için ürettiğimiz 3 boyutlu maket ve modeller, mockup ve dummy çalışmalarında konsept, çizim, üretim ve uygulama fiyatlarımız her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Projenin kapsamına, mekan büyüklüğüne, üretilmesi istenen model-maket ve sayısına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Çocuk etkinlik alanı model ve dummy üretiminde proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Çocuk etkinlik alanı heykel, 3 boyutlu maket, dummy tasarımı ve üretiminde lider firmamız siz değerli müşterilerine, binlerce çocuğu mutlu etme fırsatı veriyor. AVM’ler, kamusal alanlar ve eğitim merkezlerinin olmazsa olmazı etkinlik alanı üretimi için bizimle iletişime geçin, projenize özel bir yol çizelim. Ekonomik ve yaratıcı çözümlerimizle her zaman yanınızdayız…

[widget-134]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095