Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Geri Dönüşüm Kutusu Üretimi - Çevremizi Koruyoruz!

Tertemiz Yaşam Alanları İçin El Ele Veriyoruz!

Günlük hayatta pek çok ürün ve malzeme kullanıyor, atık ve çöp çıkarıyoruz. Doğaya ve çevreye zarar veren bu atıkların kullanılması ve yaşama yeniden kazandırılması için kişisel ve kamusal bilinç oluşturmamız gerekiyor. Bu amaçla Erlas olarak çevreci kuruluşların, belediyelerin, kurumsal firmaların, eğitim kurumlarının ve mimari projelerin geri dönüşüm kutusu ihtiyaçlarını büyük bir keyifle karşılıyoruz. Geri dönüşüm kutusu satış ve pazarlamasda profesyonel çözümler sunuyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlarınıza uygun, istediğiniz malzemede ve renklerde, kullanıcının ilgisini çekecek ve beğenisini kazanacak geri dönüşüm kutuları üretiyoruz. Geri dönüşüm kutusu tasarım, projelendirme, üretim ve uygulama hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Çarpıcı Renkler ve Tasarımlar Kullanıyoruz! Geri Dönüşüm Kutusu Satış

Geri dönüşüm kutusu üretimi yaparken kullanıcıların sıfır atık sistemlerine olan ilgilerini arttıracak, onları kullanmaya teşvik edecek tasarım çizgilerinden yararlanıyoruz. Grafikerlerimiz ilk olarak istenen boyutları ve geri dönüşüm türlerini öğreniyor, farklı ve yaratıcı tasarımlarla hem kullanım hem de dekoratif özellikleri önemsiyorlar. Geri dönüşüm kutusu tasarımı için markanın görüşlerini öncelikli tutuyorlar.

Geri dönüşüm kutusu yapımı sırasında ayrıca dış mekan şartlarına ve hava koşullarına dayanıklı, kullanım sıklığından etkilenmeyecek, uzun yıllar kullanılabilecek malzemeleri tercih ediyoruz.

Hızlı Üretim, Uzman Ekip!

Park ve bahçeler, eğitim kurumları, plazalar, meydanlar ve caddeler, bankalar ve kamu binalarında sıkça karşılaştığınız geri dönüşüm kutuları için Erlas olarak hızlı üretim ve teslim garantisi veriyoruz.

En güncel teknolojiyi kullanarak kısa sürede seri üretim yapabiliyor, istediğiniz sayıda ve büyüklükte geri dönüşüm kutusunu kullanıma hazırlıyoruz. 1600m2 büyüklükte üretim şantiyemizde hem tasarımcılarımız hem de üretim ekibimiz koordineli bir şekilde çalışıyorak geri dönüşüm ünitesi imalatı yapıyorlar.

Kullanışlı ve Amacına Uygun Geri Dönüşüm Kutuları Üretiyoruz!

Geri dönüşüm kutusu üretimi yaparken amaç; çevreye en az zarar vermek ve atıkları en iyi şekilde değerlendirmektir. Bu nedenle tasarım ekibimiz dikkat çekici geri dönüşüm kutularını çizerken üretim ekibimiz de onların kullanışlı olmasını sağlayacak özellikler eklerler. Sadece üretim yapmaz, yaşam alanlarınızın mimarisine de katkıda bulunurlar.

Geri dönüşüm kutusu yapımı sırasında farklı kullanıcı gruplarını da dikkate alarak kolay erişilebilen ve kullanılabilen yapıda olmalarına dikkat edilir. Avrupa standartlarında, doğaya zarar vermeyen malzemeden üretilen geri dönüşüm kutuları, herhangi bir güvenlik ve sağlık sorunu ile karşılaşmanıza izin vermez. Geri dönüşüm kutusu satış ve üretiminde sağlam adımlarla beklentileriniz karşılanır.

Geri Dönüşüm Kutusu Fiyatları – Doğaya Değer Katıyoruz!

Amacımız kazanç sağlamak değil doğaya değer katmaktır. Bu nedenle geri dönüşüm kutusu üretimi için firmalara ve kuruluşlara ekonomik çözümler sunarız. Geri dönüşüm kutusu fiyatları belirlenirken proje kapsamında ödeme kolaylıkları da yaratırız.

Üretimi yapılacak geri dönüşüm kutusu sayısına, boyut ve tasarım kriterlerine, müşterilerimizin ekstra taleplerine göre geri dönüşüm kutusu imalatı ücretlerimizi belirleriz. Geri dönüşüm kutusu üretimi için kalite standartlarımızı öğrenmek, kullandığımız malzemeleri yakından görmek ve geri dönüşüm kutusu fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sizleri ofisimize bekleriz.

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095