Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Oturma Ünitesi Tasarımları – Yaratıcı ve Farklı

Şehirlere Evinizin Konforunu Getiriyoruz! Oturma Ünitesi Tasarımı

Gün içerisinde şehirlerde en çok kullanılan alanlar olan parkların, bahçelerin, kamu kuruluşlarının ve meydanların olmazsa olmazı oturma üniteleridir. Dinlenme, bekleme, vakit geçirme gibi amaçlarla kullanılan oturma ünitelerinin hem kullanışlı hem de rahat olması gerekir. Erlas olarak bu vizyondan hareketle oturma ünitesi tasarımı ve uygulamada kaliteli hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin tercih edilen kent mobilyası markalarından biri olarak belediyeler ve özel firmalarla çalışıyor, ihtiyaçlara uygun oturma üniteleri tasarlıyoruz. Modüler özellikleriyle kolay kurulum ve kullanım avantajı sağlayan, hava şartlarına dirençli, rahat ve yaratıcı oturma ünitesi tasarımları yapıyoruz. Oturma üniteleri modelleri ve oturma ünitesi tasarımı hakkında detaylar sayfamızda...

Kreatif Fikirler, En İyi Malzemeyle Bir Araya Geliyor! Şehir Mobilyaları Tasarlıyoruz!

Son yıllarda her geçen gün daha çok kalabalıklaşan şehirlerin ihtiyaçlarından biri olan oturma ünitelerini dikkat çekici tasarım unsurlarıyla bir araya getirerek kent sakinleri için üretiyoruz. Çevreye ve şehre özgü unsurları değerlendirerek kültürel ve tarihi motiflerle de süslemeyi ihmal etmiyoruz. Oturma ünitesi tasarımları ve oturma üniteleri üretimlerimizle şehirlerimize sahip çıkıyoruz.

Oturma ünitesi tasarımı için en önemli unsurlardan biri olan kaliteli malzeme kullanımına da dikkat ediyoruz. Uzun yıllar sorunsuz kullanılmasını sağlayacak, darbelere ve çevre şartlarına dirençli, açık hava koşullarından minimum düzeyde etkilenecek oturma üniteleri üretiyoruz.

İhtiyaçlara Cevap Veren, Kullanışlı ve Güvenli Oturma Üniteleri

Açık ya da kapalı alanlarda kullanılan oturma üniteleri üretiminde şehir hayatını kolaylaştıracak dokunuşlar yapmayı ihmal etmiyoruz. Sahiller, park ve bahçeler, piknik alanları, bankalar, eğitim kurumları ve aklınıza gelebilecek tüm kamusal alanlar için birbirinden şık ve özgün oturma üniteleri tasarlıyoruz. Yaşlılar, engelliler ve çocuklar gibi farklı kullanıcı gruplarını da dikkate alıyoruz.

Bununla birlikte herhangi bir kazaya ya da yaralanmaya sebebiyet vermemek için güvenilir oturma ünitesi tasarımları yapmaya dikkat ediyoruz. Her ünitenin birbiriyle uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Rahat ettiren oturma bölümleriyle vatandaşlarımızın günlük hayatın stresinden ve yorgunluğundan kurtulmalarını sağlıyoruz. Oturma ünitesi tasarımları için yüksek konforu önemsiyoruz.

Oturma Ünitesi Tasarımları İçin Kurulum Hizmetleri de Veriyoruz!

Oturma ünitesi tasarımı ve üretimi sonrasında montaj desteği de sağlıyoruz. Kent mobilyaları ve oturma ünitesi tasarımı işlerimizin hepsinin sahip olduğu kolay kurulum özelliği ile ürünlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yerlerine monte ediyoruz. Uzman montaj ve mühendis ekiplerimizle çevre şartlarına uygun düzenlemeler yaparak açık ve kapalı mekanlara fark katacak dokunuşlar yapıyoruz.

Oturma Ünitesi Fiyatları – Bütçe Dostu Çözümler

Oturma ünitesi tasarımları ve üretiminde lider markamız fiyat odaklı olmanın dışında müşteri memnuniyetini her zaman üst sırada tutmaktadır. Bu nedenle oturma ünitesi fiyatları için ekonomik seçenekler ve ödeme kolaylıkları sunarız.

Proje kapsamına, mekan büyüklüğüne, üretilecek oturma ünitesi sayısına, tasarım ve boyut gibi kriterlere göre oturma ünitesi fiyatları ve maliyetini hesaplarız. Oturma ünitesi tasarımı ve üretim projenizi değerlendirerek planlanan maliyet ve hizmet bedeline bağlı oturma ünitesi fiyatları ve ödeme seçeneklerinizi şekillendiririz.

Oturma ünitesi konsept, tasarım, üretim ve uygulama hizmetlerimiz için fiyat bilgisi almak ve ekibimizle tanışmak isterseniz gelin, tanışalım.

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095