Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çöp Konteyneri Gizleme Kabini Fiyatları

Mekanınızı Güzelleştirecek Çözümler Sunuyoruz! Çöp Konteyneri Saklama Kabini Üretimi

Çöp konteynerlerini çevreye uyumlu bir şekilde, ufak ancak etkili dekoratif dokunuşlarla onları hayatın bir parçası haline getiriyoruz. Görüntü ve çevre kirliliğini minimum seviyede tutmak amacıyla çöp konteynerlerini çimden kabinlerin, rengarenk kutuların içine gizliyoruz. Müşteri taleplerine bağlı olarak tasarım ekibimizle birlikte mekana ve çevre şartlarına en uygun konteyner saklama kabini üretimini gerçekleştiriyoruz.

Hayvan ve çiçek figürleri, 3 boyutlu maketler ve eğlenceli tasarımlarla çöp konteynerlerinin yarattığı olumsuz görüntüleri, görsel bir zevke dönüştürüyoruz. Türkiye’de en hızlı ve ekonomik hizmetini sağlıyoruz. Çöp konteyneri gizleme kabini üretimimiz hakkında bilgi almak ve konteyner gizleme kabini fiyatları detaylarını öğrenmek için bizi arayın. 

Rengarenk Tasarımlar ve Fikirler - Çöp Konteyneri Saklama Kabini Üretimi

Çöp konteyneri gizleme kabini üretimi yaparken öncelikle mekana uygun tasarımlar yapıyoruz. Müşterilerimizle fikir alışverişi yaparak konteyner saklama kabinlerini çiçeklerle, yapay çimlerle, komik karakterlerle, eğlenceli resimlerle kaplıyoruz.

İlk önce kabin yapılacak çöp konteyneri boyutlarına göre çizimlerimizi yaparak müşteri onayı alıyor, görüntü kirliliğini ortadan kaldıracak kabinler üreterek yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getiriyoruz.

Hızlı Üretim, Yüksek Memnuniyet

Konteyner saklama kabini için belediyeler, AVM’ler, meydanlar, parklar, bahçeler, kamusal alanlar, firmalar ve her sektörden kuruluş için hizmet veriyoruz. Gelişmiş üretim teknolojimiz sayesinde istenen sayıda ve ebatlarda çöp konteyneri gizleme kabini projelerini hızla tamamlıyoruz.

Deneyimli üretim elemanlarımız ve ustalarımızla çevre koşullarına dayanacak, ısı ve neme dirençli, soğuktan etkilenmeyecek, koku ve kir barındırmayacak çöp konteyneri saklama kabini üretiyoruz.

İstediğiniz Adrese, Dilediğiniz Gün Teslim!

Çöp konteyneri gizleme kabini üretimi sonrasında kurulum yapılacak mekana istediğiniz gün ve saatlerde ekibimiz gelerek projenin son aşamasını da tamamlarlar. Sokakları, yolları ve kamusal mekanları daha yaşanır hale getirmek için çıktığımız bu yolda güvenli montaj uygulamamızla da konforunuzu düşünmeye devam ederiz.

Konteyner saklama kabini ve çöp konteyneri gizleme kabinlerini alandaki en uygun yere kurarak çevre düzenlemeleriyle birlikte ürününüzü sizlere teslim ederiz.

Çöp Konteyneri Gizleme Kabini Fiyatları

Konteyner gizleme kabini fiyatları; her proje için özel olarak belirlenir. Konutlar, belediyeler, mimari projeler, eğitim kurumları ve diğer sektörlerden müşterilerimiz için sunduğumu çöp konteyneri saklama kabini üretimi için sektörün en makul fiyatlarını verirken ödeme kolaylığı sunmayı da ihmal etmeyiz.

Kolay taşınabilir özellikleriyle farklı yerlerde kullanılabilen, geniş malzeme seçeneği sunan, esnek tasarım imkanı veren konteyner gizleme kabini fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın, projenizi inceleyerek üretim maliyetini belirleyelim ve bütçenize uygun ödeme planınızı çıkaralım.

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095