Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Rölyef Yapımı – Tarihi Olayları ve Kişileri Canlandırıyoruz!

Şehirlerimizin Kültürel Değerlerini Yaşatıyoruz! Rölyef Yapımı Hizmetlerimiz

Bir yüzeyde çökertme ya da kabartma şeklinde yapılan sanatsal çalışmalara rölyef adı verilir. Günlük hayatta karşımıza çıkan ancak adını bilmediğimiz bu çalışmalar, mimari yapılarda ve şehir düzenlemelerinde sıkça kullanılır. Alüminyum, bakır, ahşap ve kağıt kabartma şeklinde yapılır. Rölyef yapılışı malzemesine ve işçilik detaylarına göre farklar içerir.

Dikkatle, özenle ve sabırla hazırlanan rölyefler, dekoratif amaçlarla kentlerde sıkça kullanılır. Altgeçitler, tüneller, köprüler, tüp geçitler ve bina duvarlarında kullanılan rölyef çalışmaları, şehirleri adeta bir müzeye çevirebilir. Rölyef yapımı şehirlerin dekoratif unsurlarıdır.

Firma olarak bizler de alanında uzman heykeltraşlarımızla birlikte askeriye ve müzeler başta olmak üzere turistik mekanlar, meydanlar ve sinema sektörü için rölyef yapımı hizmeti veriyoruz. Rölyef yapımı ve rölyef fiyatları ile ilgili bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Kentin En Güzel Noktalarında Tarihi Yaşatıyoruz! Rölyef Üretimi...

Rölyef üretimi için stratejik mekanlar ve yapılar belirleyerek işe başlıyor, şehrin en işlek caddelerini, altgeçitleri ve binalarını değerlendiriyoruz. Tasarım ekibimiz müşteri beklentilerine uygun olmak üzere istenen tarihi ve doğal güzellikleri alçak ve yüksek kabartma olmak üzere şekillendiriyor. Standart rölyef yapımı çalışmaların dışına çıkarak çevreye ve şehre özgü unsurları değerlendiriyoruz.

Grafikerlerimiz ve heykeltraşlarımız birlikte çalışarak mekanla bütünleşecek bir rölyef tasarımı ortaya çıkarıyor. Bir sonraki aşamada ise rölyef yapımı ve ince işçilik bizi bekliyor. Rölyef imalatı için ustalarımız titiz bir çalışmaya girişiyor.

Çevre Şartlarına Uygun Malzemeler Kusursuz İşçilikle Şekilleniyor!

Rölyef imalatı için genel olarak alüminyum, bakır, ahşap ve kağıt gibi malzemeler kullanılsa da ekibimiz çevre şartlarını değerlendirerek zamana ve koşullara direnecek en iyi rölyef malzemesini seçiyorlar. Rölyef yapılışı için tasarımdaki boyutlar ve kabartma türüne bağlı kalınarak çizimlerle birebir uyumlu, sıfır hata prensibiyle üretime geçiliyor.

Heykeltraşlarımız ve rölyef ustalarımız yüksek titizlikle rölyef üretimi aşamasını tamamlıyorlar. Son kontroller ve düzenlemelerle birlikte rölyefler mekanda yerini almaya hazır oluyor. Dekoratif rölyef, altgeçit rölyef, köprü rölyef türlerine göre projeye odaklanılıyor.

Rölyef Üretimi Tamam, Sıra Uygulamada!

Rölyef yapımı sonrasında bir diğer aşama hazırlanan rölyefin yerine uygulanmasıdır. Bu amaçla montaj ekiplerimiz ve araçlarımız, rölyefin sergileneceği alanda çalışmalarını yaparlar. Herhangi bir zarar gelmeden rölyef çalışmalarının mekana ulaştırılması işlemini tamamlayan ekibimiz, mekanı adeta bir müze olarak düzenlerler. Çevrenin iyileştirilmesi ve ışıklandırılmasıyla da işlemlerimiz tamamlanır. Rölyefler artık vatandaşlarımızın ziyaretine ve beğenisine açık hale gelmiştir.

Rölyef Yapımı Fiyatları ve Proje Maliyeti

Rölyef fiyatları; dekoratif rölyef, altgeçit rölyef, köprü rölyef seçeneklerine, tasarımı yapılacak rölyefin işçilik kapsamına, uygulama alanının büyüklüğüne, rölyef boyutlarına, kullanılacak malzemeye, diğer tasarım etkenlerine ve ekstra müşteri taleplerine göre belirlenmektedir.

Rölyef üretimi projeleriniz için detaylı tasarım ve rölyef yapımı bilgisi edinmek, rölyef fiyatları ve ödeme koşullarını öğrenmek isterseniz ekibimize ulaşabilirsiniz. Şehirlerin vizyonunu değiştirecek rölyef uygulamaları için sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

[widget-128]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095