Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Korku Evi Heykelleri – Adrenalini Sonuna Kadar Hissedeceğiniz Korkunç Heykel Modelleri!

Korkunç Heykeller İle Tanışın!

Korku evleri içinde; zombi heykelleri, iskelet heykelleri, örümcek maketi gibi korkunç heykeller barındıran kaçış oyunlarının yapıldığı mekanlardır. Kaçış oyunları, günlük hayatın rutininden kaçıp adrenalin dolu anlar geçirmek isteyen insanların eğlendiği heyecanlı oyunlardan biridir. Kaçış oyunları malzemeleri genel olarak villa, ev ya da odaların içine dizayn edilen korku evi heykelleri dekorlarından oluşur.

Korku evi heykelleri gerçeğe yakın üretilmezse kaçış oyunun hiçbir heyecanı kalmayacaktır. Çünkü korku evlerindeki asıl mesele gerçeğe yakın olan ve insanı gerilime sürükleyen korkunç heykellerdir. Bahsi geçen korkunç heykeller kaliteli ve düzgün üretilirse insanlar kaçış oyunundan beklediği verimi almış olur. Böylece korku evi şirketleri de hedefledikleri müşteri sayısına ulaşır.

Korkunç Heykeller Nelerdir? – Nasıl Yapılır?

Korkunç heykeller, korku evi gibi kaçış oyunlarında dekor amaçlı kullanılan ve oyuna gelen kişilerin gerilim yaşaması için konulmuş figürlerdir.  Korku evi heykelleri arasında; örümcek maketi, iskelet heykeli, zombi heykeli, kesilmiş parmak figürleri, kanlı el heykelleri gibi pek çok korkunç heykel ve figür bulunur. Saydığımız korkunç heykeller ile korku evinin içinde konsept olarak mezarlık, zombi istilası, hastane ya da morg gibi ortamlar yaratılır.

Korku Evi Heykelleri Hangi Malzemelerle Yapılır?

Korku evi heykelleri pek çok farklı figürden oluştuğu için her figür için aynı malzemelerin kullanıldığını söylemek mümkün olmayacaktır. İskelet figürleri için kullanılan malzemeler; ahşap, tahta, tel gibi malzemelerdir. İskeletler hem maket hem de heykel olarak üretilebilir. Heykel olarak üretildiğinde ise içine; kil, tunç, kalay, bakır gibi malzemeler girebilir.

Zombi heykelleri ise; ahşap, tahta, tunç, çelik, bakır, kalay gibi malzemelerle yapılırken gerçekçi olmasını isteyen şirketler balmumundan da yaptırabilir. El, kol, parmak gibi kırmızı boyayla da kesilmiş görünümü veren tasarımlar için balmumu oldukça uygun bir malzeme olacaktır. Balmumu ile yapılmış korkunç ve kesilmiş organ figürleri gerçeğe en yakın korkunç heykel modelleri arasında yer alacaktır.

Dünyanın En Ünlü Korku Evleri!

Yetişkinlerin adrenalin yaşamak adına girdikleri korku evleri arasında dünyada adını duyurmuş ve içindeki gerçeğe yakın korku evi heykelleri ile göz doldurmuş korku evleri listemize birlikte göz atalım. İşte dünyanın en ünlü korku evleri:

  • ABD – McKamey Manor
  • Macaristan- Parapark
  • Türkiye – Kilitist
  • Türkiye – Dead Silence

Korkunç Heykel Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Korkunç heykel fiyatları, heykelin üretildiği malzemeye, işçiliğe, gerçeğe yakın olup olmamasına ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Değerli madenlerden üretilen korku evi heykelleri, düşük maliyetli olan bakır, kalay gibi malzemelerden üretilen korku evi heykellerine göre daha yüksek fiyatlı olur. Bu yüzden kullanılan malzemenin türü korkunç heykel fiyatlarını doğrudan etkiler. Bunlar dışında renklendirme için kullanılan boyalar de korkunç heykel fiyatlarını etkileyen en önemli özelliklerdendir.

Eğer siz de markanızı tanıtmak ve hem uygun fiyatlı hem de kaliteli korkunç heykeller tasarlatmak ve eğlence sektöründeki yerinizi sağlamlaştırmak istiyorsanız korkunç heykel fiyatları hakkında bilgi almak için sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz! Erlas Global her zaman yanınızda!

[widget-128]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095