Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kaçış Temalı Oyun Alanı Heykelleri – Adrenalin Yaratan Heykel Tasarımları!

Kaçış Temalı Oyun Alanı Heykelleri Nelerdir?

Kaçış temalı oyun heykelleri; macera parkı ve korku evleri gibi kaçış oyunlarının oynandığı hareket ve adrenalin dolu ortamlarda bulunur. Kaçış temalı oyun alanı heykelleri korku evlerinde bulunacak ise korkunç heykeller olarak, macera parkında bulunacak ise görsel zevke hitap eden eğlenceli heykeller olarak tasarlanmaktadır. Bu sebeple korku evindeki kaçış oyunları heykelleri yalnızca yetişkinlere hitap ederken macera parkındaki kaçış temalı oyun heykelleri ise hem yetişkin hem de çocuklara hitap etmektedir.

Korku evi heykelleri ve macera parkı heykelleri gibi oyun sektörünün sıklıkla kullandığı kaçış temalı oyun alanı heykelleri nelerdir diye merak ediyor ve kaçış temalı oyun alanı heykel fiyatları ve fiyat aralığı nasıl belirlenir sorularının cevaplarını arıyorsanız yazımızın devamını inceleyerek bahsi geçen konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Korku Evi Heykelleri – Kaçış Temalı Oyun Alanı Heykelleri

Korku evi heykelleri, kaçış temalı oyun alanı heykelleri içinde gerçeğe yakın tasarlanması gereken özenli işçilik isteyen heykellerdendir. Çünkü korku evi heykelleri korkutmayı ve adrenalin yaratmayı amaçladığı için yapay görünmesi heykeli, amacın dışına çıkaracaktır. Kaçış temalı oyun alanı heykelleri arasında bulunan korku evi heykelleri; zombi heykeli, iskelet heykeli, kesilmiş el heykeli, örümcek heykeli gibi heykellerdir.

Macera Parkı Heykelleri – Kaçış Temalı Oyun Alanı Heykelleri

Macera parkı heykelleri hem yetişkinlerin hem de çocukların görmekten keyif aldığı renkli ve heyecanlı heykellerdir. Kaçış temalı oyun alanlarından olan macera parkında gidenlerin yarıştığı parkurlar ve kaçış oyunları bulunur. Macera parkı heykelleri arasında; renkli tırmanma duvarı heykeli, çocuk şeklinde heykeller, hayvan heykelleri, bitki ve meyve heykelleri gibi hem eğlenceli hem de oyunlar ile ilgili kaçış temalı oyun alanı heykelleri bulunmaktadır.

Kaçış Temalı Oyun Alanı Heykelleri Hangi Malzemelerden Yapılır?

Korku evi için tasarlanan kaçış temalı oyun alanı heykelleri ile macera parkı için tasarlanmış kaçış temalı oyun alanı heykelleri arasında hem malzeme hem de işçilik anlamında pek çok fark vardır. Ortak yönleri ise iki alan için tasarlanmış heykellerin yapılış yöntemidir. Geleneksel ve modern yöntemler tercih edilerek yapılan kaçış temalı oyun alanı heykelleri; kil, bakır, alüminyum, tunç, bakır, kalay, strafor ve fiberglass gibi malzemelerden yapılır.

Strafor ve fiberglass malzemeleri dış mekanlar için en uygun ve uzun ömürlü kaçış oyunu dekorları için kullanılan malzemelerdendir.  Ekonomik ve kaliteli malzeme seçeneği arıyorsanız strafor ve fiberglass sizin için en uygun kaçış temalı oyun alanı heykelleri malzemelerinden olacaktır.

Kaçış Temalı Oyun Alanı Heykel Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kaçış temalı oyun alanı heykelleri fiyat ve maliyetlerini belirleyen en önemli unsur malzeme seçimidir. Günümüzde kaçış temalı oyun alanı heykel yapımı için demir, taş, tunç, kil, bakır gibi madenlerin yanı sıra yukarıda da bahsettiğimiz gibi strafor ve fiberglass gibi daha ekonomik seçenekler de bulunmaktadır.

Sizin de aklınızda bir kaçış temalı oyun projesi varsa projenizi hayata geçirmek için bize ulaşın, Erlas Global’de deneyimli tasarımcılarla size en ideal çözümleri sunalım.

[widget-128]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095