Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dişçiler İçin Tasarım Heykeller – Bu Figürler Dişçi Korkusunu Yok Ediyor!

Yaratıcı Tasarımlarla Hastalarınıza Güven Verin!

Günümüzde reklamcılık söz konusu olduğunda insanların aklına genellikle dijital dünya geliyor. Ancak elimizle dokunabildiğimiz sevimli figürlerin yerlerini kolay kolay dolduramadığımız bir gerçek. Diş hekimine gittiğimizde karşımıza çıkan sempatik bir dişçi heykeli, korkumuzu yenmemiz için iyi bir neden yaratmaz mı?

Gelin önce dişçi heykel ve maketlerinin diş hekimleri ve diş sağlığı merkezleri tarafından nasıl kullanıldığına yakından bakalım. Daha sonra da dişçi heykel fiyatları neye göre belirlenir, dişçi maketi yapımında hangi malzemeler kullanılır gibi sorulara yanıt vereceğiz.

Çocuklar Dişçi Maket Figürlerine Bayılıyor!

Diş hekimleri için hiç kuşkusuz en zorlu hastalar çocuklardır. Özellikle dişçi korkusu olan bir çocuğu tedavi etmeden önce sakinleştirmek bir hayli zor olabilir. Peki hiç zahmet etmenize gerek kalmadan çocuk hastalarınıza güven vermenizin bir yolu olduğunu söylesek?

Dişçiler için tasarım heykeller, diş sağlığı merkezinin çocuklar için korkutucu ve güven vermeyen atmosferini 180 derece değiştirmeyi kolaylıkla başarıyor. 3 boyutlu dişçi maketleri sayesinde çocuklar, hastane ortamına sempatiyle yaklaşıyor ve korkularını daha kolay yeniyor.

Diş Sağlığının Önemine Vurgu Yapıyor! – Dişçi Heykelleri Ne İşe Yarar?

Dişçiler için heykel ve maket tasarımlarının yalnızca hastane ortamını sevimli kılmaya yaramadığını vurgulamak gerekir. İşlevsel açıdan da dişçi heykelleri hasta ve doktor ilişkine katkı sunuyor. Yaratıcı 3 boyutlu dişçi maketleri ile hastalarınızın diş sağlığının önemini fark etmelerini sağlayarak günlük ağız ve diş bakımlarına daha fazla özen göstermelerini destekleyebilir.

Dikkat Çekici Reklamlarla Kliniğinizi Öne Çıkartın! – Dişçi Heykelleri Ne İşe Yarar?

Yazımızın başında belirttiğimiz gibi dişçi için heykel ve maket gibi figürlerin en önemli faydalarından biri de kliniğinizin tanıtımına sağladığı katkıdır. Son dönemlerde reklam ve tanıtım deyince akla daha çok dijital dünyanın geldiğini biliyoruz. Ancak yakınlarınızda ikamet eden potansiyel danışanlar için fiziksel reklam araçlarından yararlanmak fena bir fikir olmasa gerek! Yaratıcı bir dişçi heykeli tasarımıyla mahallenizin ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilmek, çevredeki insanların kliğinize dair farkındalığını artırmak istemez misiniz?

Dişçi Heykel Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Dişçi için maket ve heykel tasarımlarında genellikle kullanılan strafor ve fiberglass gibi materyaller ilgi çekici 3 boyutlu reklam ve tanıtım projelerine olanak tanımaktadır. Gerçi her projenin kendine özgü koşulları bulunduğu için söz konusu dişçi heykelleri fiyat ve maliyetleri olduğunda öncelikle projenin incelenmesi gerekir. Ancak yine de temel noktalardan bahsetmek sorun olmayacaktır.

Yukarıda değindiğimiz malzeme tercihini bir kenara bırakırsak dişçi heykel fiyatları açısından belirleyici olan faktörler arasına ekleyebileceğimiz başlıklardan bir diğeri de işçiliktir. Tek bir dişçi maketi yapılacak projelerde kalıp kullanılmadığı için el işçiliği maliyeti artırabilmektedir. Ancak çok sayıda dişçi maket siparişi olduğu takdirde genellikle önce kalıp çıkarılmakta böylece el işçiliğinin maliyeti en aza indirgenmektedir.

Malzeme türünün yanı sıra dişçi maketleri için fiyat hesaplaması yaparken ne kadar malzeme kullanılacağını da göz ardı etmemek gerekir. Sipariş edilen ürün sayısı ve hacmine göre daha fazla malzemenin kullanılması dişçi heykelleri fiyat ve maliyetlerini de artıracaktır.

3 Boyutlu Dişçi Maketleri ile Markanızın Tanıtımını Yapıyoruz!

Tıpkı diğer sektörlerde olduğu gibi sağlık sektöründe de daha fazla insana ulaşmanın en iyi yolu hizmetlerinizin reklamını yapmaktır. Bu nedenle dişçi heykelleri gibi yaratıcı yöntemlerle insanların aklında yer eden pazarlama stratejilerine yönelmek, ağız ve diş sağlığı merkezinizi kentinizin sayılı kurumlarından biri haline gelir.

Erlas Global olarak 36 yıldır sektörde yer alan firmamızda yiyecek içecek sektöründen eğlenceye, AVM vitrinlerinden sağlık merkezlerine kadar her sektör için üç boyutlu reklamlar ile yaratıcı ve etkili pazarlama çözümleri sunuyor, markanız için efektif reklam çözümleri üretiyoruz. Siz de 3 boyutlu dişçi heykelleri ile daha fazla insana ulaşmak istiyorsanız bize ulaşın!

[widget-128]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095