Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

3D Hayvan Heykeli Tasarım ve Üretimi

Vahşi ve Egzotik Hayvanlar 3D Teknolojisiyle Şekilleniyor!

3D teknolojisi günümüzde yaygın olarak hemen her sektörde kullanılmaktadır. Özellikle son yıllarda yaşam alanlarının dekorasyonunda tercih edilmektedir. Üç boyutlu hayvan heykelleri de bu dekorasyon unsurlarından biridir. Bilgisayar ortamında yapılan üç boyutlu hayvan heykelleri tasarımları sonrasında 3D teknolojisinden yararlanılarak somut hale getirilmektedir. 

3D hayvan heykeli, çeşitli hayvanların teknolojiden yararlanılarak gerçeğe yakın bir şekilde yapılmasıdır. 3D hayvan heykeli yapımın temel amacı, bahçe düzenlemesi yapmak ve kapalı alanlarda şık bir dekorasyon sağlamaktır. 3D hayan heykeli nedir, üç boyutlu hayvan heykelleri nasıl yapılır ve nelere dikkat edilir sorularının yanıtı yazımızda...

Üç Boyutlu Hayvan Heykelleri

3D hayvan heykeli, hayvan figürlerini canlandırma işlemidir. Üç boyutlu hayvan heykelleri mekânın estetikliğini ön plana çıkaracak bir tasarımlar olarak kullanılmaktadır. Tek boynuzlu atlardan kedilere, köpeklerden ördeklere kadar üç boyutlu hayvan heykelleri yapılabilmektedir. 

Ev tasarımlarında olduğu gibi, çoğu kurumsal alanlar ve restoranlarda da 3D hayvan heykeli ile karşılaşmış olabilirsiniz. Mekanın konsepti, hizmet alanı ve tasarım anlayışına göre firmalar ortama ilginç bir hava ve estetik görünüş kattığını düşünmektedir. 3D hayvan heykeli ile daha etkileyici bir dekorasyona sahip olunmaktadır.

Üç boyutlu heykellerin yaygınlaşması ile birlikte heykel firmalarına olan talepler de artmıştır. Üç boyutlu hayvan heykelleri, mekana ve tasarım algısına göre yapılarak kişisel ve kurumsal çözümler sunulmaktadır.

Strafor İle Buluşturulan 3D Hayvan Heykelleri

Strafor malzeme birçok sektörde olduğu gibi heykel üretimi sektöründe de kullanılmaktadır. Malzemenin yapısından kaynaklı dayanıklılık özelliğinden ötürü sıklıkla tercih edilmektedir. Starafor, esnek yapısından dolayı hemen her şekle girebilmektedir ve istenilen tasarımlar üzerinden hayvan heykelleri yapılmaktadır.

Strafor malzeme reklam sektöründe 3 boyutlu yazı ve logo üretiminde kullanılırken aynı zamanda heykelcilik alanında farklı bir çalışma ile hazır kalıp veya istenilen tasarıma göre de yapılmaktadır. Genel olarak strafor heykeller, kille şekillendirme ve dökme işlemi yapılmadan hazırlanmaktadır. Buna göre üretimi ve kullanımı daha pratiktir. Strafor heykeller ile kullanım alanınıza göre hayvan heykellerinden geyik heykeli, at heykeli, tavşan heykeli yaptırabilir, mekanınızda hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Evinizin bir kış bahçesinde bu heykellere yer vererek dekorunuzu destekleyebilirsiniz.

3D hayvan heykeller aynı zamanda oteller, kafe ve restoranlar, sanat merkezleri, tema parklar, botanik bahçeler ve şehirlerin meydanlarında da dikkat çekici bir görüntü oluşturabilir, dekorasyona katkı sağlayabilir. Konaklama şirketleri, yeme-içme sektöründe hizmet verenler, belediyeler, müze ve sergiler için 3d hayvan heykelleri geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Üç Boyutlu Heykelleri Evinize Taşıyın! Kişiliğinizi Yansıtın!

Üç boyutlu hayvan heykeli, açık hava mekanlarından kapalı alanlara kadar hemen her yerde kullanılmaktadır. Evler için kullanılan 3D hayvan heykeli modelleri daha ufak boyutlarda olurken kurumsal alanlarda kullanılan 3D hayvan heykelleri büyük ebatlarda yapılabilir. Üç boyutlu hayvan heykelleri, her türlü beğeni ve isteğe göre hazırlanabilir. 

Üç boyutlu hayvan heykeli modelleri arasında en çok tercih edilenler duvara asılan geyik kafaları, kedi, köpek, tavşan, ördek ve aslanlardır. 3D hayvan heykeli mekanın havasını büyük ölçüde etkilemekte ve dekoratif bir görüntü yaratmada etkin rol oynamaktadır. 

Gelişen teknoloji ile birlikte 3D hayvan heykeli ile evinizde farklı bir ambiyans yakalayabilir hem de kişiliğinizi yansıtılabilirsiniz. Üç boyutlu hayvan heykeli tasarımı hakkında bilgi almak hayvan heykelleri fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın.

[widget-128]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095