Teklif Al
Teklif Al +902122826095
Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

3D Hayvan Heykeli Tasarım ve Üretimi

Vahşi Ve Egzotik Hayvanların Heykellere Tasarlanması

3D teknolojisi günümüzde yaygın olarak hemen her sektörde kullanılmaktadır. Kullanılan alanlardan biri de heykel tasarımlarıdır. 3D çizim, yazılım ve tasarım aşamasından sonra heykeltıraşın elinden çıkmaktadır. Bu tasarımlarda yer alan 3D hayvan heykeli, ihtişamlı ve gerçeğin bire bir uyarlanması ile tüm alanlarda tercih edilmektedir. Özellikle ev dizaynlarında üç boyutlu hayvan heykelleri sıklıkla rastlanan detaylardan biridir.

3D hayvan heykeli, vahşi ve egzotik hayvanların teknolojiden yararlanılarak gerçeğe yakın bir şekilde yapılmasıdır. 3D hayvan heykeli yapımın temel amacı, mekâna farklı bir hava katmasını sağlamaktır. Buna göre insanlar evlerinin dizaynında beğendikleri ve kişiliklerini yansıttığını düşündükleri üç boyutlu hayvan heykellerine yer vermektedir.

Üç Boyutlu Hayvan Heykelleri

3D hayvan heykeli, istenilen hayvan figürlerini yeniden canlandırmak amacıyla tasarlanmaktadır. Üç boyutlu hayvan heykelleri mekânın estetikliğini ön plana çıkaracak bir tasarım olarak düşünülse de günümüzde çocuk odaları tasarımında bile enteresan figürlere yer verilmektedir. Tek boynuzlu atlar ve hayvan heykelleri özellikle dekorasyonu tamamlayan parçalar olarak düşünülmektedir.

Ev tasarımlarında olduğu gibi, çoğu kurumsal alanlar ve restoranlarda da 3D hayvan heykeli ile karşılaşmış olabilirsiniz. Mekanın konsepti, hizmet alanı ve tasarım anlayışına göre firmalar ortama ilginç bir hava ve estetik görünüş kattığını düşünmektedir. Bu düşünce de olan firmalar, ortamda dikkat çekilmesini istediği noktada 3D hayvan heykeli ile canlılık katmaktadır.

Üç boyutlu heykellerin yaygınlaşması ile birlikte, eskiden bulunması zor olsa da günümüzde artık, alışveriş merkezleri, pazarlar gibi yerlerden bulunabilmektedir. Çoğu dekorasyonu tamamlayan tasarım olarak düşünülen üç boyutlu hayvan heykelleri internet siteleri üzerinden de alınabilmektedir.

Strafor İle Buluşturulan 3D Hayvan Heykelleri

Strafor malzeme birçok sektörde olduğu gibi heykel üretimi sektöründe de kullanılmaktadır. Malzemenin yapısından kaynaklı dayanıklılıktan ötürü sıklıkla tercih edilmektedir. Hoş bir görüntü yansıttığı ve estetiklik kazandırdığı için de kullanılmaktadır. Esnek yapısından dolayı hemen her şekle girebilmektedir ve istenilen tasarımlar üzerinden hayvan heykelleri yapılmaktadır.

Strafor malzeme reklam sektöründe 3 boyutlu yazı ve logo üretiminde kullanılırken aynı zamanda heykelcilik alanında farklı bir çalışma ile hazır kalıp veya istenilen tasarıma göre de yapılmaktadır. Genel olarak strafor heykeller, kille şekillendirme ve dökme işlemi yapılmadan hazırlanmaktadır. Buna göre üretimi ve kullanımı daha pratiktir. Strafor heykeller ile kullanım alanınıza göre hayvan heykellerinden geyik heykeli, at heykeli, tavşan heykeli yaptırabilir, mekanınızda hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Evinizin bir kış bahçesinde bu heykellere yer vererek dekorunuzu destekleyebilirsiniz.

3D hayvan heykeller aynı zamanda oteller, kafe ve restoranlar, sanat merkezleri, tema parklar, botanik bahçeler ve şehirlerin meydanlarında da dikkat çekici bir görüntü oluşturabilir, dekorasyona katkı sağlayabilir. Konaklama şirketleri, yeme-içme sektöründe hizmet verenler, belediyeler, müze ve sergiler için 3d hayvan heykelleri geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Üç Boyutlu Heykelleri Evinize Taşıyın! Kişiliğinizi Yansıtın!

Üç boyutlu hayvan heykeli, birçok insanın kişiliğini yansıtan parçalardır. Evinizin tasarıma ve size uygun nitelikte seçeceğiniz üç boyutlu hayvan heykeli ile geleneksel fikir dışına çıkabilir, büyük bir beğeni toplayabilirsiniz. Kişiliğinizi yansıttığını düşündüğünüz üç çeşit, üç boyutlu hayvan heykeli ile tanışın!

Üç boyutlu hayvan heykeli başında kuşkusuz, duvara kafaları asılan hayvan heykelleri geleneği gelir. Bu modern yaklaşım, yenilikçi aynı zamanda özgün bir his uyandırmaktadır. Bir diğer üç boyutlu hayvan heykeli ise, kurtların heykelleridir. Bu heykeller, güç ve itibar duygusunun simgesidir. Son olarak vahşi ve egzotik hayvanların heykelleri ise çok fazla geniş yelpazeye sahip, güçlü ve farklı bir kişiliği yansıtmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte 3D hayvan heykeli ile evinizde farklı bir ambiyans yakalayabilir hem de kişiliğinizi yansıtılabilirsiniz.

[widget-128]

Yorum Yap