Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Tiyatro ve Opera Dekor Çalışmaları – Sahneniz Hazır!

Köşklerden İstanbul Manzaralarına Kadar Her Dekoru Yapıyoruz! Tiyatro Dekoru Üretimi

Dekor, sahne sanatlarında kullanılan, senaryo ile ilgili, olayların geçtiği yerleri ve zamanları canlandıran ve oyunu tamamlayan aksesuarların tümüdür. Tiyatro ve opera için vazgeçilmez bir unsur olan sahne dekoru; gerçeklik ve yaşanmışlık unsurlarının izleyiciye verilmesi için özenle ve dikkatle hazırlanmalıdır. Tiyatro dekoru ve opera dekoru hazırlanırken konu temel alınarak estetik unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Yıllardır dizi, film ve tiyatro sahnelerine dekor tasarlayıp üreten bir firma olarak müşterilerimizin beklentilerine karşılık vermeye devam ediyoruz. Alanında uzman bir ekip ve yüksek standartlı üretim prensibiyle tiyatro ve opera sahneleri için kaliteli dekorlar hazırlıyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliğine sahip, çevreye ve sağlığa dost malzemeden üretilen, dayanıklı ve uzun ömürlü tiyatro dekoru ve opera dekorları ile izleyicilerinizi büyülemenize katkıda bulunuyoruz. Tiyatro dekoru çalışmalarımız ve opera dekoru tasarımlarımız sayfamızda...

Tiyatro ve Opera Metnine Sadık Kalıyoruz! Tiyatro Dekoru Yapımı

Tiyatro dekor uygulaması ve opera dekoru çalışmalarımızda öncelikle senaryonuzu dinliyor, tasarımcılarımızla birlikte sahnenizi inceliyoruz. Tiyatro dekoru uygulanacak mekanında yapacağımız keşif sonrası 3 boyutlu tasarım ve modelleme aşamasına geçerek dekorlarınızı çiziyoruz. Kapıları, köşkleri, binaları, sokakları, backdropları, kaleleri, duvarları, maketleri, kısacası sahnede olacak her şeyi tasarlıyoruz. 35 kişilik her biri alanında uzman ekibimizle birlikte kusursuz hizmet odaklı çalışıyoruz.

3D modelleme ekipmanlarımızla tiyatro dekoru ve sahnenizin maketlerini hazırlayarak beğeninize sunuyoruz. Onaylamanız halinde tiyatro dekoru ve opera dekoru üretim aşamasına geçiyoruz. Tiyatro dekoru yaptırmak isteyen müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

En İyi Ekipmanla Dikkat Çekici Sahneler - Tiyatro Dekor Yapımı

Tiyatro dekoru ya da opera dekoru hazırlarken dayanıklı ve kolay şekillendirilebilen malzemelerden yararlanıyoruz. Güncel üretim parkurumuzda strafor ve fiberglass malzemeler kullanarak tiyatro dekor yapımı için kolları sıvıyoruz. Teknisyenlerimiz demir ve ahşap atölyelerimizde sahnede yer alacak kapıları, masaları, duvarları ve diğer unsurları tamamlıyorlar. CNC kesim ünitemizde ise tiyatro dekorları hızla hazırlanıyor.

İzleyicilerinize gerçeklik hissi verecek, farklı şehirlerdeki gösterimlerinize rahatça taşıyabileceğiniz, kolay kurulum özelliklerine sahip ve maksimum dayanıklı malzemelerle ergonomik çözümler sunmaya özen gösteriyoruz. Tiyatro dekor yapımı sürecimizi büyük titizlikle yürütüyoruz. Tiyatro dekoru yaptırmak istediğinizde hızlı uygulamalar yapıyoruz. 

Güvenli Teslimat ve Montaj Yapıyoruz! Tiyatro Dekoru Yapan Firmalar Arasındaki Farkımız...

Tiyatro dekoru yapımı ve opera sahne dekoru çalışmalarımızda ürettiğimiz ürünlerin kurulumunu da gerçekleştirerek müşterilerimize yol gösteriyoruz. İlk sahnelerinde dekorların nasıl yerleştirileceğini ve kaldırılacağını deneyimli montaj ekiplerimiz sergiliyorlar. Tiyatro dekoru yaptırmak kadar tiyatro dekoru kurmak da kolay oluyor.

Tiyatro ve opera metnine sadık kalarak hazırladığımız, birbirinden keyifli konseptlerdeki sahne dekorlarını ve materyallerini yerlerine kuruyor ve güvenli kullanım sağlıyoruz. Ekibimiz taahhüt garantili tiyatro dekoru ve opera sahnelerinizi zamanında teslim ederken her türlü sorununuzda da yanınızda oluyor.

Tiyatro ve Opera Dekor Fiyatları – Uygun Çözümlerle Sanatı Destekliyoruz!

Tiyatro dekor uygulaması, her bir ayrıntının üzerinde dikkatle düşünülmesi gereken bir çalışmadır. Yüzlerce kez kullanılacak bu dekorların en iyi malzemelerden yapılması, kurulum ve demontajda kolaylık sağlanması gerekir. Bu nedenle tiyatro dekoru fiyatları ve opera dekoru her proje için özel olarak belirlenir. Tiyatro dekoru yapan firmalar arasında size özel çözümler sunan firmamız çalışmalarını titizlikle yürütür. 

Tasarımı ve üretimi yapılacak tiyatro dekoru ya da opera dekoru türüne, sayısına, büyüklüğüne, içereceği teknolojilere, kullanılacak malzemelere ve müşteri beklentilerine göre tiyatro dekoru fiyatları değişkenlik gösterecektir. Tasarım ve üretim ekibimizin planlaması sonrasında maliyet ve hizmet raporuna göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Tiyatro dekoru ve opera sahne dekoru için deneyimli bir ekipten hizmet almak, sorunsuz ve güvenli gösterimler yapmak istiyorsanız Erlas olarak her zaman yanınızdayız!

[widget-135]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095