Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dönem Film Dekoru ve Aksesuarları – Zamanı Değiştiriyoruz!

Antik Yunan’dan Osmanlı’ya Yolculuk Yapıyoruz…

“Kuruluş Osman”, “Fatih – Fetih Bir Başlangıçtı” dizileri başta olmak üzere Türkiye’nin en çok izlenen dönem filmleri için sahne dekor uygulamalarına imza atmış bir firma olarak ulusal ve uluslararası yapımlara tarihe ve konsepte uygun dönem film dekoru ve aksesuarlar üretmeye devam ediyoruz.

Yılların getirdiği sektörel deneyimimizi hizmetlerimize yansıtarak sinema sektörü için büyük çalışmalara imza atıyoruz. Strafor malzemeden dönem film dekoru ve kapıları, kule ve kaleler, köprüler, kılıçlar, siperlikler, kalkanlar üretiyoruz. Dirençli ve kullanım konforu sunmasına dikkat ediyoruz. Sahne tasarımı alanında uzman ekibimizle izleyicilerinizin kendini o dönemde hissetmelerini sağlıyoruz.

Dönemin Tüm Ruhunu Yansıtacak Tasarımlar Yapıyoruz!

Son yıllarda giderek artan dönem filmleri ve dizileri, izleyicinin ilgisini oldukça çok çekiyor. Yapım firmaları da senaryo yazmaya ve üretmeye devam ediyorlar. Erlas olarak bizler de dönem film dekoru tasarım ve uygulamada yapım şirketlerine destek oluyoruz. Senaryoyu ve mekanı inceleyerek dönemin atmosferini yansıtacak iç ve dış mimari tasarımlar hazırlıyoruz.

Antik Yunan’dan Selçuklulara, İngiliz kraliyetinden Osmanlı’ya kadar tarihe damga vuran imparatorlukların yaşamlarını, dönem olaylarını, savaşlarını ve doğa ile mücadelelerini dikkat çekici dekorlarla gerçekçi kılıyoruz.

3 boyutlu tasarım ve modelleme aşamasında senaryoya uygun dönem dekoru çizimleri gerçekleştirerek onaylanması halinde hızlı bir şekilde sokaklar, caddeler, kuleler, kaleler, duvarlar, binalar inşa etmeye başlıyoruz.

Usta İşçilik ve Dayanıklı Malzeme İle Dönem Dekoru Üretiyoruz!

Dönem film dekoru çalışmalarımızda 35 kişilik uzman kadromuzla en iyi malzeme ve ekipmanları kullanarak kaliteli işler yapıyoruz. CNC kesim parkurumuzda duvarları, evleri, kapıları şekillendirirken strafor ve fiberglass malzemeler kullanarak mobilyaları, oturma gruplarını, şömineleri, savaş aletlerini üretiyoruz. Teknisyenlerimiz demir ve ahşap atölyelerimizde film dekoru ve dizi dekoru olarak kullanılacak masaları, şamdanları, testileri, kitaplıkları ve diğer dekorları hazırlıyorlar.

Dönem dekoru olarak sizlere;

  • Dönem duvar ve kapıları,
  • Kule ve kaleler,
  • Köprüler ve yollar,
  • Köşkler ve saraylar,
  • Dönem mobilyaları,
  • Kılıçlar,
  • Siperlikler,
  • Kalkanlar ve senaryo dahilinde tüm dönem aksesuarlarını hazırlıyoruz. Dönem film dekoru ve film sahne dekoru taleplerinizi en kısa sürede karşılıyoruz. 

Dönem Film Dekoru İçin Güvenli Teslimat ve Montaj Yapıyoruz!

Dönem film dekoru ve dönem aksesuarları üretim sürecinden sonra sıra geliyor yapılan işlerin yerinde görülmesine. Film sahne dekoru için hazırladığımız ekipmanları platonuza ya da çekim mekanına getirerek yerlerine kuruyor, çevreye zarar vermeden montajlarını tamamlıyoruz. Dönem dekoru ve film dekoru için bakım ve temizliklerinin nasıl yapılması gerektiğinden de bahsediyoruz.

Güvenlik önlemlerini almaya ve kullanım sırasında herhangi bir zarar görememenize de ayrıca özen gösteriyoruz.

Dönem Film Dekoru Fiyatları – Dönem Aksesuarları Maliyeti

Dönem filmi yapmak gerçekten zordur. Dekor ve aksesuarlar için ciddi bütçe ayırmak gerekir. Ancak firmamız 36 yıllık sektörel deneyimiyle sizlere en ekonomik ve kaliteli çözümleri sunmaya devam etmektedir. Projenize özel olmak üzere dönem dekoru fiyatları ve aksesuar ücretleri belirlenirken bütçenizi zorlamadan en iyisini yapmaya çalışırız. 

Dönem film dekoru fiyatları; üretilecek dekorların türüne, sayısına, boyutlarına, içereceği teknolojilere, işçilik unsurlarına göre belirlenir. Tasarım ve üretim ekibimizin planlaması sonrasında maliyet ve hizmet raporuna göre dönem film dekoru için fiyatlandırma yapılmaktadır.

Film dekoru fiyatları ve dönem aksesuarları için fiyat bilgisi almak istiyorsanız ekibimize ulaşabilirsiniz.

[widget-135]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095