Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Festival Hizmetleri – Her Şeyi Düşünüyoruz!

Etkinliğinizi Tüm Ayrıntılarıyla Hayata Geçiriyoruz! Festival Hizmetleri...

Festivaller, ulusal ve uluslararası düzeyde yapılan, kültürü ve değerlerin aktarılmasını sağlayan, yöresel ürünleri ve manevi ögeleri tanıtan keyifli etkinliklerdir. Özellikle ülkemizde her şehrimizin kendine özgü festival tarihleri vardır ve bu tarihler geniş çaplı organizasyonlarla değerlendirilir. Bölgenin lezzetleri ve dansları tanıtılır, yarışmalar ve konserler düzenlenir.

Firmamız bu amaçla festival hizmetleri kapsamında; kentlerimizin yöresel festivallerine tanıtım desteği sağlıyor, belediyelere ve özel kuruluşlara 3D reklam, maket ve karakter tasarımları gerçekleştiriyor; sahne dekor uygulamaları, ürün tanıtım stantları, karşılama deskleri, podyumlar üretiyor. Yenilikçi, hesaplı ve çözüm odaklı ürün yelpazesiyle festivallerinizin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılıyor. Festival hizmetleri ve şenlik organizasyonları ile ilgili çalışmalarımızın detayları sayfamızda...

Festivalleriniz İçin Sahneler ve Dekorlar Hazırlıyoruz! Festival Organizasyonları

Şehrinizi ve kültürünüzü tanıtan festivallere özel, birbirinden renkli ve eğlenceli tasarımlar yapıyoruz. Festival hizmetleri kapsamında sahne dekorlarından maket üretimine kadar geniş seçenekler sunuyoruz. Festival organizasyonları için;

  • 3 boyutlu maketler
  • kuklalar
  • sahne dekorları
  • ürün tanıtım standları
  • karşılama deskleri
  • podyumlar
  • yönlendirme levhaları
  • şehir heykel ve anıtları
  • kent mobilyaları başta olmak üzere tüm tanıtım ve reklam materyallerinizi karşılıyoruz. Yöresel festivalleri için festival dekorları ve festival standları hazırlıyoruz.

Festivallerinizin Ruhunu Yansıtıyoruz! Şenlik Organizasyonları

Festival ve şenlik organizasyonları dahilinde konseptinize uygun olacak sahne dekorları ve aktivite alanları tasarımı yapıyoruz. Uzman grafikerlerimiz kültürel ve tarihi ögelerinizi değerlendirerek şehrinizin maskotunu, 3 boyutlu karakterleri, dummyleri, standları, sahne ve karşılama desklerini çiziyor.

Kurumsal kimliğe zarar vermeyecek şekilde belediyeler ve organizasyon firmaları için festivallerin bütün tanıtım materyalleri hazırlanıyor. Yöre özelliklerine, renklere, insanlara, doğaya sadık kalınıyor. Festival hizmetleri büyük bir özenle yürütülüyor. 

Festival Tarihinden Önce Ürünlerinizi Teslim Ediyoruz! Yöresel Festivaller

Festival hizmetleri ve festival organizasyonları kapsamında sahne ve dekor uygulamalarını, 3 boyutlu maket ve karakterleri, kuklaları, teşhir standlarını ve üretilmesi istenen diğer reklam ekipmanlarını teknolojik üretim parkurumuzda en kısa sürede kullanıma hazırlıyoruz. Taahhüt ettiğimiz tarihte, festivaliniz ve şenlikleriniz başlamadan evvel ürünlerinizi teslim alıyorsunuz.

Hava şartlarına, ısı ve neme, darbeye ve kullanım koşullarına dirençli malzemeden ürettiğimiz festival dekorları ve standlarını yıllarca güvenle kullanabiliyorsunuz. Festival organizasyonları ekibimiz tüm süreci başarıyla yürütüyor.

Yerinde Montaj Hizmeti Veriyoruz! Festival Dekorları Montajı

Festival hizmetleri kapsamında sadece tasarım ve üretim yapmıyor, ürettiğimiz sahne ve dekorların kurulumunu da gerçekleştiriyoruz. Yurt içi ve yurt dışı festival organizasyonları için güvenli sahne, podyum ve dekor kullanımı sağlayacak uygulamalar yapıyor, işinizi yarım bırakmıyoruz.

Ekibimiz festival dekorları ve festival standları üretimlerini zamanında teslim ederken, 3 boyutlu maketlerinizi, dekor ve desklerinizi, yönlendirme tabelalarınızı yerlerine monte ediyor. Festival organizasyonu yapan firmalar arasında farkımızı gösteriyoruz.

Festival Hizmetleri İçin Fiyatlarımızı Nasıl Belirliyoruz?

Festival ve şenlik organizasyonları hizmet bedellerimiz projenin kapsamına ve detaylarına göre şekillenir. Festivaller hizmetleri kapsamında sahne dekorları, 3 boyutlu maket ve kuklalar, teşhir ve satış standları, yönlendirme tabelaları, karşılama masaları ve talebe göre her türlü tanıtım elemanını ürettiğimiz için müşterilerimizin istekleri fiyatlarımızı belirlemektedir.

Festival organizasyon fiyatları; üretilecek tanıtım ürünlerinin türüne, boyutuna ve sayısına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ortaya çıkmaktadır. Festival hizmetleri hakkında bilgi almak için satış ve proje danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

[widget-135]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095