Teklif Al
Teklif Al +902122826095
Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Etkinlik Uygulamaları – Event Sahne Tasarım Hizmetleri

Davetlerinize Özel Sahne Kurguları ve Üretimi Yapıyoruz!

Event ve organizasyonlarınızda markanızı hem rakiplerinize hem de müşterilerinize en doğru şekilde ulaştırmanın yolu reklam materyalleri ve kaliteli dekorlardır. Bu nedenle etkinlikleriniz için en önemli hususa, yani görsel farkındalığa önem vermelisiniz.

Firmamız bu amaçla her türlü etkinlik ve eventleriniz için sahne tasarım ve uygulama hizmetleri vererek kaliteli bir organizasyona imza atmanıza yardımcı oluyor. Konsepte ve ihtiyaçlarınıza özel karşılama masasından teşhir standlarına, dummylerden 3 boyutlu reklam maketlerine kadar büyüleyici bir etkinlik gerçekleştirmeniz için yanınızdayız!

Ev sahipliği yaptığınız etkinliklerinizin akıllarda kalmasını ve beğenilmesini ister misiniz? Etkinlik uygulamaları ile yanınızdayız…

Event ve Etkinlikleriniz İçin Neler Yapıyoruz? Etkinlik Uygulamaları

Etkinlik uygulamaları hizmetimiz kapsamında öncelikli olarak;

  • Etkinlik sahne tasarımı,
  • event sahne tasarımı,
  • Karşılama masası,
  • kürsü,
  • program panosu,
  • yönlendirme tabelaları,
  • teşhir standları,
  • podyum ve sahne dekorları,
  • dummy ve 3 boyutlu maket üretimi başta olmak üzere tüm tanıtım ve reklam materyallerinizi karşılamaktayız. Etkinlik uygulamaları için müşterilerimizin taleplerine göre üretim yapmaktayız.

En İleri Teknoloji, Alanında Uzman Ekip!

Event uygulamaları kapsamında 35 kişilik deneyimli ekibimizle beraber, sahne tasarımlarınızın beklentilerinizi karşılamasına özen gösteriyoruz. Etkinlik konseptini öğrenerek mekan keşfinden sonra sahne tasarımı için grafikerlerimiz işe koyuluyor ve firmanızı eksiksiz ve etkili anlatacak çizimler hazırlıyorlar.

3D teknolojimiz sayesinde üretim aşamasından önce etkinlik sahnenizi görebiliyorsunuz. Aynı zamanda reklam maketlerinizi, dummylerinizi, standlarınızı, karşılama ve yönlendirme bölümlerinizi inceleyebiliyorsunuz. Tasarımları onayladığınızda ise üretim kısmına geçiliyor. Etkinlik uygulamaları kapsamında her adımı birlikte atıyoruz.

Yıllarca Kullanabileceğiniz Markanıza Özgü Sahne Dekorları

İster dans organizasyonları düzenleyin, ister lansman yapın, isterseniz ödül törenine imza atın, Erlas olarak yıllarca kullanabileceğiniz sahne dekorları hazırlıyoruz.

Kurumsal organizasyonlarınız için etkinlik sahne tasarımı uygulamalarında lider markamız, üretim elemanlarını kullanarak memnuniyetinizi önemsiyor. 3 boyutlu reklam maketleri için strafor ve fiberglass kalitesinden yaralanıyor, dekorlarınızı, teşhir standlarınızı, konuşma kürsülerinizi, yönlendirme levhalarınızı CNC teknolojisiyle üretiyoruz. Etkinlik hizmetleri kapsamında sahnenizin özgün ve markanıza özgü olmasına çok dikkat ediyoruz.

Etkinlik Sahnelerinizi Kuruyoruz!

Etkinlik ve event sahne tasarımı hizmetimizin son adımı dekorların ve sahnenin kurulması oluyor. Kendinizi en iyi şekilde anlatacağınız, eğlenceli ve dinamik sahnelerle konuklarınızın muhteşem bir gece geçirmesini sağlayacaksınız. Etkinlik uygulamaları ve event sahne tasarımı ile başarılı organizasyonlar yapacaksınız.

Zamanında ve eksiksiz teslimatla event sahne tasarımı ve üretimimizi anahtar teslim olarak sizlere sunacağız. Geceniz, hiçbir sorun yaşanmadan tamamlanacak…

Etkinlik Uygulamaları İçin Fiyatlarımızı Nasıl Belirliyoruz?

Etkinlik hizmetleri kapsamında siz değerli müşterilerimize; sahne tasarımı ve uygulama hizmeti verirken standart ücretlendirmeler yapamıyoruz. Etkinlik sahne fiyatları; üretilecek sahnenin boyutlarına, kullanılacak materyale, işçilik unsurlarına, talep edilen diğer reklam maketleri ve tanıtım elemanlarına, müşteri isteklerine göre belirlenmektedir

Etkinlik ve event uygulamaları hakkında bilgi almak, sahne tasarımı süreçlerimiz ve etkinlik sahne fiyatları ile ilgili detayları öğrenmek için sizi ofisimize bekleriz…

[widget-135]

Yorum Yap