Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Lansman Uygulamaları – Ürününüzü Herkes Görsün!

Hem Müşterilerinizi Hem Rakiplerinizi Etkileyin! Lansman Hizmetleri

Ürün tanıtımı anlamına gelen lansman, son yıllarda ülkemizde de popülerleşen bir organizasyon haline geldi. Basına, müşterilere ve rakiplere yeni bir ürünü sergileme olanağı veren bu etkinlikler sayesinde reklam ve pazarlama farklı bir boyut kazandı.

Hedef kitleye daha hızlı ve etkili şekilde ulaşmayı sağlayan lansman uygulamaları, ayrıntılı ve emek isteyen bir süreç olduğu için her adımının dikkatle planlanması gerekir. Tematik ve özgün bir konseptten reklam materyallerine kadar tüm ögelerinin düşünülmesi gerekir. Yıllardır sektörde hizmet veren firmamız da bu amaçla lansmanlarınız için tanıtım ve reklam ürünleri hazırlamaktadır. Biz, sahne dekor uygulamaları ve tanıtım platformlarıyla kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlarken konuklarınıza ise bu keyifli organizasyonun tadını çıkarmak kalır! Lansman uygulamaları ve lansman hizmetleri detayları sayfamızda...

Lansmanlarınız İçin Neler Yapıyoruz? Lansman Hizmetleri Farkımız

Uzman tasarım ekibimiz tarafından planlanan, hem sizin hem de etkinlik katılımcılarının beklentilerine uygun, markanızı ve ürününüzü en iyi şekilde yansıtacak reklam materyalleri hazırlıyoruz. Lansman uygulamaları kapsamında:

  • teşhir standları,
  • dummy ve maketler,
  • 3D modellemeler,
  • sahneler,
  • karşılama masaları,
  • pano ve roll uplar başta olmak üzere ürününüzü en iyi anlatacak reklam araç ve gereçlerini üretiyoruz. Ürün lansmanı için 3 boyutlu reklam maketleri ve karakterlerle dikkatleri üzerinize topluyoruz. Lansman hizmetleri açısından zengin seçenekler sunuyoruz.

Her Adımı Planlıyor, Çizimlerimizi Yapıyoruz! Ürün Lansmanı Yaparken Dikkat!

Erlas olarak lansman hizmetleri verirken katılımcıları ve hedef kitlenizi yaş gruplarına göre değerlendiriyor; ilgilerini çekecek ve beğenilerini kazanacak tanıtım ürünlerinin tasarımlarını yapıyoruz. Konuklarınızın sahnenizi, dekorlarınızı ve reklamlarınızı her açıdan rahatça görebilmeleri için mekanın mimarisine uygun tasarımlar hazırlıyoruz.

Uzman grafikerlerimiz ve reklamcılarımız kurumsal imajınıza katkı sağlayacak ürün maketleri, dummyler, standlar, teşhir üniteleri, karşılama deskleri, sahne dekorları için detaylı çizimler yapıyorlar. Lansman hizmetleri detaylarını müşterileri beklentileriyle şekillendiriyoruz. Ürün lansmanı için sahne dekoru, 3 boyutlu maket ve dummy hazırlıyoruz. 

Sorunsuz Bir Üretim, Uzun Süreli Kullanım

Ürün lansmanı için kullanacağınız sahne dekoru ve reklam materyallerinde tüm işlerimizde olduğu gibi en iyi malzemeyi kullanıyoruz. Bu da sizlere aynı ürünleri tekrar tekrar kullanma fırsatı veriyor. Strafor, fiberglass, ahşap ve metalden üretimlerle konfor ve kalite sunuyoruz.

CNC kesim parkurumuzda ise teknisyenlerimiz hedef kitlenize uygun lansman materyallerini hazırlayarak taahhüt süresinde sizlere teslim etmek için çalışıyorlar. Lansman uygulamaları için hazırlanan sahne dekoru ve reklam ürünleri eksiksiz ve kusursuz bir şekilde tamamlanıyor.

Sahne ve Dekorlarınızı Kuruyoruz! Lansman Uygulamaları

Sorunsuz bir ürün lansmanı için hazırladığımız sahne ve dekorların kurulumlarını yapıyoruz. Yeni ürününüzün 3 boyutlu maketilerini tüm konuklarınızın görebileceği noktalara yerleştiriyor, dummy ve teşhir standlarınızı en stratejik konumlara koyuyoruz.

Hatasız ve sağlam olarak teslim etmeyi garanti ettiğimiz lansman ekipmanlarınızı güvenli bir şekilde ilgili alanlara monte ediyoruz. Lansman hizmetleri sürecinde her zaman taleplerinizi karşılıyoruz.

Lansman Uygulamaları İçin Fiyatlarımızı Nasıl Belirliyoruz? Lansman Hizmetleri Fiyatları

Lansman hizmetleri dahilinde; sahne dekoru, teşhir standları, dummy ve maketler ile müşterilerimizin her türlü taleplerini karşılamaktayız. Bu nedenle lansman fiyatları proje bazlı belirlenir. Burada; dekor fiyatları ve tanıtım fiyatları da bütçelendirme kısmına dahil edilir.

Lansman fiyatları; üretilecek tanıtım ürünlerinin türüne, boyutuna ve sayısına, projenin kapsamına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre belirlenmektedir. Ekibimiz çizim ve projelendirme sonrası sizlere en sağlıklı bilgiyi vermektedir. Lansman hizmetleri dahilinde bütçe dostu çözümler sunmaktayız.

Lansmanlarınız için alanında uzman bir ekipten hizmet almak isterseniz Erlas, yanınızda! Lansman uygulamaları ve reklam çalışmaları için bize ulaşın...

[widget-135]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095