Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Askeri Uygulamada Mockup Neden Kullanılır?

Eğitim ve Pratik Amaçlı Mockup Üretimleri - Askeri Mockup 

Mockup, imalat ve tasarımda, maket anlamına gelen, tanıtım ve diğer amaçlar için kullanılan bir ürünün, cihazın ya da içeriğin ölçekli veya tam boyutlu bir modelidir. Mockup, kartvizit, broşür, katalog gibi basılı işlerden kurumsal kimlik oluşturmaya, araç giydirme ve tabela tasarımlarından model ve maket üretimine kadar farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Belli bir ürün ve model çerçevesinde uygulama yapılacak yüzeyde nasıl görüneceğini, özel mockup tasarım programları sayesinde gözlemlemek mümkündür. Örnek modelleme dosyaları olarak tanımlanan mockuplar, model kaybedilmeden tekrar ve tekrar farklı amaçlar için kullanılabilmektedir.

Tasarım sürecinde elde edilecek sonucun netlik kazanmasında modelleme ihtiyacını karşılayan mockuplardan, özellikle son kullanıcının zihninde bir karşılığa sahip olması için yararlanılır. Askeri alanda ise eğitim amaçlı mockup tasarımlar kullanılmakta, uygulama dersleri ve pratikler için bire bir modellemelerden yararlanılmaktadır. Mockup helikopterler, uçak ve silahlar eğitim amaçlı üretilmektedir. Askeri mockup üretimi ve askeri mockup tasarımlar için kullanım avantajları detayları yazımızda…

Askeri Alanda Mock Up Ne İşe Yarar?

Askeri mockup üretimi, son yıllarda teorik eğitimden çok pratik eğitime önem veren kurumların tercih ettiği bir hizmettir. Askeri mockup tasarımlar, bire bir örneği ile aynı olduğu için öğrencilerin eğitim süreçlerinde avantajlı bir kullanım sağlarlar. Mockup uçak ve mockup helikopter üretimleri havacılık okulları, askeri liseler ve harp okulları tarafından tercih edilmektedir.

  • Askeri mockup üretimi sayesinde; eğitim verimi artar.
  • Askeri mockup helikopter ve uçak tasarımlarında malzemenin değerlendirilebilmesi, tasarımın yer alacağı alan ve diğer elemanlarla ilişkisinin netleştirilmesi avantajlıdır.
  • Son kullanıcıya ne göreceğinin bir örneği olan askeri mockup tasarımlar işin görsel tanıtımını netleştirirler.
  • Askeri mockup üretimi gereksiz maliyetten ve zaman israfından kaçınmayı sağlamaktadır.
  • Tehlikeli olan eğitimler için mockup teknolojisi sayesinde simülasyon yöntemi kullanılarak eğitim verilebilir. Askeri mockup üretimi ile öğrencilerin can güvenliği tehlikeye atılmamış olunur.
  • Uçak ve helikopter dışında; tank ve silah gibi çeşitli eğitim ekipmanları hazırlanarak öğrencilerin deneyim ve pratik imkanları arttırılır.
  • Askeri mockup üretimi ile müze, sergi vb. etkinliklerde aslıyla birebir görünümde modeller elde edilir.
  • Kullanımda olmayan, eğitim ve uygulama çalışmalarında gerekli görülen uçak, helikopter, tank, silah ve diğer askeri teçhizatın üretimi yapılır.

Askeri mockup tasarım ve üretimi ile özelleştirilmiş eğitim metodları kullanabilir, askeri talim ve uygulamaları daha etkili hale getirebilirsiniz.

Havacılık Eğitimlerinde Mock Up Kullanımı

Mockup havacılık sektöründe son yıllarda çokça tercih ediliyor. Özellikle simülasyon uygulamalarında ihtiyaç duyulan mockuplar, uçak ve helikopterlerin modellemelerini kapsıyor. Özellikle uçuş okulları ve havacılık üniversiteleri tarafından talep edilen mockup uçak ve mockup helikopter modellerini aslı ile aynı boyutlarda ve özelliklerde olmasına dikkat edilerek detaylı işçilik ve teknolojiyle hayata geçiriliyor. Uçuş eğitimlerinde her türlü teknolojinin mockuplar üzerinde olmasına dikkat ediliyor.

Aynı zamanda host ve hosteslik eğitimlerinde de mockup uçak kullanılarak havacılık okullarının eğitimlerini daha verimli geçirmesi sağlanıyor. Uçak koltuklarından ilk yardım malzemelerine kadar her türlü ihtiyaç askeri mockup üretimi ile karşılanmış oluyor.

Erlas Mockup Kalitesiyle Tanışın! Askeri Mockup Tasarımlar

Askeri mockup üretimi, mockup helikopter ve mockup uçak üretiminde sektörün lider markalarından biri olarak askeriyede ve havacılık okullarında kullanılmak üzere mockup tasarımlar yapıyoruz.

Hem öğrencilerinizin beklentilerini karşılayacak hem de eğitim sektörüne katkı sağlamanıza yardımcı olacak askeri mockup eğitim ekipmanlarıyla tercih edilen bir kurum olabilirsiniz. Uzman tasarım ekibimiz tarafından çizilen ve üretim merkezimizde somutlaşan mockup helikopter, mockup uçak, tank ve silah üretimlerinde kaliteden ödün vermiyoruz. Fikirden projelendirmeye, üretimden kullanıma kadar profesyonel bir hizmet almanız için özenle çalışıyor, işinizi önemsiyoruz. Gelin, tanışalım…

[widget-130]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095