Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Müze Tasarımı – Nasıl Yapıyoruz?

Binlerce Ziyaretçiyi Kendine Çeken Müzeler Tasarlıyoruz…

Erlas Mimari Temalandırma ve Reklamcılık olarak mekan mimarisine, konsepte ve müze temasına uygun müze tasarımı yapıyoruz. 3 boyutlu maketler, sergileme üniteleri, dönem dekorları, yönlendirme tabelaları ile tüm görsel malzemeleri müşterilerimize özel hazırlıyoruz. Müze sergi alanları ve müze iç mimarisi için özgün çalışmalara imza atıyoruz.

Kültür merkezlerimiz olan müzelerin tasarım aşamasında tüm mimari ve içerik özelliklerini maksimum verimlilikle kullanmaya özen gösteriyoruz. Bir müzenin iç mimarisinde hangi adımları izlediğimizi, müze sergi alanları ve müze bölümleri için neler yaptığımızı merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin…

Müzeler İçin Neler Yapıyoruz? Müze Tasarımı Çalışmaları

Müze tasarımı yaparken ilk olarak mekanın mimarisine uygun olmak üzere kullanılacak bölümleri oluşturuyoruz. Sanatsal ve bilimsel yapıtların sergileneceği mekanlar için nemden, kuruluktan, güneş ve tozdan koruyacak sergileme alanı tasarımları yapıyoruz. Ayrıca ziyaretçiler tarafından her açıdan görülebilir olmalarına dikkat ediyoruz. Müze tasarımı için;

  • Sergi odaları,
  • kütüphaneler,
  • konferans salonları,
  • dinlenme alanları,
  • kafeterya, restoran,
  • depolama, atölyeler ve idari bölümler dahil müzenin her bir adımını yaratıcı tasarım öğeleriyle bütünleştiriyoruz. Aydınlatmadan materyallerine kadar teknik ve pratik tüm detayları düşünüyoruz. Müze mimarisi doğrultusunda müze sergi alanları ve müze bölümleri oluşturuyoruz.

En Kaliteli Malzemeyi Kullanıyoruz! Müze Mimarisi İşin Ustasında!

Müze tasarımı yaparken müze sergi alanları ve teşhir üniteleri için üretimde kullanılacak malzemenin kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına özen gösteriyoruz. Strafor ve fiberglass malzemeye ek olarak ahşap, demir, çelik vb. malzemeler kullanarak müze bölümleri oluşturuyoruz. Müze mimarisi detaylandırılırken beklentilerinizi dinleyerek üretim ekibimizle koordineli bir şekilde çalışıyoruz.

Çizimleriniz Uzman Ellerden Çıkıyor!

Müze tasarımı yapan grafikerlerimizin hepsi alanında uzman, 3D modelleme teknolojisine hakim, deneyimli çalışanlardır. Aynı zamanda mimarlarımız ve mühendislerimiz de müze mimarisi hakkında geniş bilgiye sahip olmakla beraber yaratıcı bakış açılarıyla tasarımcılarımızı yönlendirirler. Müze sergi alanları ve müze bölümleri böylelikle hazırlanır.

Uluslararası standartlarda, mekan şartlarına dayanıklı, uzun ömürlü ve sorunsuz ekipmanlarla hazırlanan; eserlerin ziyaretçilere en iyi şekilde sunulduğu bir müze tasarımı için tüm kadro iş başındayız…

Müze Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Müze tasarımı fiyatları; her proje için özel olarak belirlenir. Müşterilerimize bir müze ve serginin planlanmasından anahtar teslimine kadar ücretlendirme yaparız.

Müze tasarım projesinin kapsamına, üretimi yapılacak müze sergi alanları elemanlarının sayısı ve boyutuna, alan büyüklüğüne ve projede yer alacak ögelere, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Keşif ve projelendirme sonrası tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Türkiye’nin lider tasarım ve uygulama firmalarından biriyle çalışarak kaliteli hizmet almanın ayrıcalığını yaşayın. Konuklarınıza rahat edecekleri ve beğenecekleri müzeler hazırlayın. Müze tasarımı projeleriniz için bizimle iletişime geçin.

[widget-131]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095