Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sergi Tasarımı – Sanatçılara Özel Çalışmalar

Şehirlerimizi Sanat ve Sanatçılarla Buluşturuyoruz!

Resim, heykel, mimari, fotoğraf ve daha birçok sanat dalı için mekan tasarımı yapıyor, sanatçılarımızın koleksiyonlarını en etkili şekilde sergiliyoruz. Sergilenecek olan eserlerin türüne ve konseptine, sanatçının beklentisine ve taleplerine uygun olarak mimari tasarımlarımızı yapıyor, eser yönetimi gerçekleştirerek mekandaki konumlarını belirliyor, sergi elemanlarının ve dekorların görsel algı unsurlarına dikkat edilerek alana yerleştirilmesini sağlıyoruz.

Açık ve kapalı mekanlar için sergi tasarımı hizmetimizi belediyeler, kamu kuruluşları, eğitim kurumları, firmalar ve kişiler için veriyoruz. Planlama ve tasarım aşamaları ile beraber gerekli sergi alanlarının üretimini yapıyoruz. Sergi tasarımı nasıl yapılır, sergi alanları nasıl hazırlanır, gelin, birlikte bakalım...

Sergi Tasarımı Hizmetlerimiz Neleri Kapsıyor? Sergi Tasarımı Nasıl Yapılır?

Sergi tasarımı projeleri için ilk olarak mekan mimarisini göz önünde bulundurup sergileme alanlarını belirliyoruz. Mekanın şartlarına uygun, nem ve güneş gibi çevresel faktörlerden korunacak şekilde eserlerin yerleştirileceği konumlara karar veriyoruz.

Ziyaretçilerin rahatlıkla görebileceği bir sergi tasarımı ve sergi alanları yaparken;

  • konsept hazırlanması
  • eserlerin odaklanması
  • detay yönetimi
  • aydınlatma tasarımı
  • dinlenme alanlarının tasarımı ve tüm mimari süreçleri yönetiyoruz. Sergi alanları tasarımını sergi mimarisi ve büyüklüğünü göz önünde bulundurarak müşterilerimizin taleplerine göre yapıyoruz. Sergi bölümleri için özgün çalışmalar hazırlıyoruz.

Eserlerin Korunmasına Dikkat Ediyoruz!

Bir sanatçı için en önemli varlığı ürettikleridir. Bu nedenle sergi tasarımı yaparken sergi alanları ve sergi mimarisi önceliğimiz oluyor. Buradaki amacımız eserlerin hiçbir şekilde zarar görmemesi ve sanatçısına ilk haliyle teslim edilmesidir. Dolayısıyla sergi tasarımı sırasında en iyi ve dayanıklı malzemeden sergileme ürünleri ve teşhir stantları üretiyoruz. Özellikle fotoğraf sergileri ve resim sergileri için eserlerin korunmasına daha büyük özen gösteriyoruz. Sergi alanları yaparken en ince ayrıntıları düşünüyoruz.

Tasarım ve Üretim Ekiplerimiz Çok Çalışıyor!

Sergi tasarımı yapılırken uzman grafik tasarımcılarımız ve 3D modelleme ekibimizle birlikte sizler için en ekonomik ve verimli projeleri hazırlıyoruz. Sergi projeleri için uluslararası standartlarda, son teknolojik ekipmanlarla dönem dekorları, maketler, mobilyalar, sergileme üniteleri, stantlar üretiyoruz. İmalat sonrası güvenilir montaj hizmetimiz sayesinde sergilerinizi ziyaretçilerine açıyoruz. Ekibimiz çizimden uygulamaya kadar verimli bir şekilde çalışıyor…

Sergi Tasarımı Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Sergi tasarımı fiyatları için her müşterimiz ve beklentileri bazında değişiklik görülebiliyor. Sanatçılarımıza, kurumsal firmalara, eğitim merkezlerine ve belediyelere açık ve kapalı sergi çalışmaları için uygun maliyetli hizmet sunarken projenin kapsamına göre sergi ücretleri belirleniyor.

Üretimi yapılacak sergileme elemanlarının sayısı ve boyutuna, alan büyüklüğüne ve projede yer alacak ögelere, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılıyor.

Eserleriniz ve koleksiyonlarınız için sergi tasarımı hizmeti almak ve sergi tasarım fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli…

[widget-131]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095