Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Mekanik Araçların Üzerine Neden Giydirme Yapılır?

Daha Güvenli ve Sağlıklı Kullanım! Mekanik Araç Giydirme

Mekanik araç giydirme, endüstriyel alanda kullanılan makinelerin darbe, çizilme, nem ve ortam koşullarından etkilenmemesi için yapılan bir işlemdir. Fiberglass ya da poliüretan kaplama uygulaması yaygın olarak tercih edilmektedir. Fiberglass kullanılan giydirmede makineler için kasa ve kabuklar üretilir. Poliüretan kaplamada ise yaklaşık 200 mikron kalınlığında filmler tercih edilir. İstenildiği zaman bu filmler çıkarılabilir.

Kaliteli malzeme ve usta bir işçilikle yapılan mekanik araç kaplama işleminin ömrü uzun olacaktır. Özellikle ortam şartları zorlu olan üretici firmaların makinelerini yıllarca sorunsuz kullanmaları için mekanik araç giydirme hizmeti almaları gerekir. Mekanik araç kaplama neden yapılır ve araç giydirme avantajları nelerdir sorularınızın yanıtı yazımızda…

Araç Giydirme Avantajları Neler? Mekanik Araç Kaplama Yararları

Mekanik araç giydirme işleminin avantajları sadece makinenin olası darbelerden ve çizilmelerden korunmasıyla sınırlı değildir. Firmalar, üretim alanlarına ve sektörlerine göre kullandıkları makinelere belli maliyette ücretler öderler. Bu ücretin makine bakım ve onarım masrafları ile katlanmaması için yapmaları gereken hem makineyi doğru kullanmak hem de makinelerini olası sorunlardan korumaktır. Bu işin başında da araç giydirme gelir. Mekanik araç kaplama sayesinde çevre şartlarından minimum etkilenme ve uzun yıllar aynı performans söz konusudur.

Araç giydirme işlemi, kasa ve kabuklarla yapılabileceği gibi poliüretan kaplama olarak da gerçekleştirilebilir. Her iki yöntemde de makine darbelere karşı korunur, su geçirmez, çizilmelerden etkilenmez, nem ve ıslanma sorunu yaşamaz, uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Mekanik araç giydirme işlemi dolaylı yoldan firmanın bütçesine katkı sağlar.

Mekanik Araç Giydirmede Fiberglass Neden Kullanılır? Araç Kaplama Uygulamaları

Mekanik araç giydirme işlemi sırasında fiberglass malzemeden kasa ve kabuklar üretilir. Makine ebatlarında ve kullanım özelliklerine göre üretilen mekanik araç kaplama elemanlarında fiberglass kullanmanın avantajları vardır. Bunlar:

  • Korozyona oldukça dayanıklıdır.
  • Sıcaktan veya soğuktan etkilenmez.
  • Sıvı geçirgenliği yoktur.
  • Şekli bozulmaz ve darbelere direnç gösterir.
  • Farklı şekillerde ve renklerde üretilmeye uygundur.
  • Hafif bir malzemedir.
  • Küflenmez veya paslanmaz.
  • Sağlığa dost bir malzemedir ve her alanda kullanılabilir.
  • Dayanıklılığı sayesinde de uzun ömürlüdür.

Hem kullanım şartlarına karşı önlem almak hem de bakım ve onarım maliyetlerini azaltmak için mekanik araç giydirme sürecinde fiberglass kullanılması avantajlı olacaktır.

Erlas Kalitesiyle Araçlarınızı Kaplıyoruz! Mekanik Araç Giydirme Hizmetlerinde Lider!

Sıcağa ve soğuğa dayanıklı, korozyon, pas ve darbelere karşı dirençli fiberglass mekanik araç kaplama çalışma alanlarınıza konfor katıyoruz! Su geçirmez özellikte, güvenilir bir yapı malzemesi olarak kullanılan fiberglass ile farklı sektörler için kalite ve estetiği bir araya getirmeyi sağlıyor. Makineleriniz için tasarım, üretim ve uygulamada her biri alanında uzman kadromuzla eksiksiz ve kusursuz araç giydirme hizmetleri veriyoruz.

Araç giydirme fiyatları hakkında bilgi almak, makine boyutlarına ve kullanım koşullarına uygun mekanik araç giydirme hizmeti ve araç giydirme fiyatları hakkında konuşmak isterseniz iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Mekanik araç giydirme ihtiyaçlarınız için düşük üretim maliyetli ve uzun ömürlü fiberglass malzemeyi tercih edin, kaliteyi kesintisiz yaşayın!

[widget-136]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095