Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

İlaç Sektöründe 3D Reklam Neden Önemlidir?

Ürünlerinizin Maketleri Her Yerde! İlaç Sektöründe 3D Reklam

Son yıllarda her alanda gerçeklik unsurunun kullanıldığını söylemiştik. Reklamcılık sektöründe de 3D reklamcılık yöntemi ile dijitalden gerçekliğe giden ilgi çekici bir yol kullanılıyor. İlaç firmaları ürünlerinin tanıtımını 3 boyutlu reklamcılık teknolojisinden yararlanarak yapıyorlar. Piyasaya yeni sürdükleri bir ürünün lansmanında ya da katıldıkları organizasyonlarda 3D reklam tekniğinden yararlanıyorlar.

Peki ilaç sektöründe 3D reklam neden önemlidir? Potansiyel ilaç kullanıcılarına ulaşmak için etkili oluyor mu? İlacın satışını arttırmak ya da markanın bilinirliğine katkıda bulunmak mümkün mü? 3 boyutlu ilaç reklamı nasıl yapılır? Yakından bakalım…

Eczanelerde Sergilensin! İlaç Reklamları 3D Farkıyla!

İlaç sektöründe 3D reklam kullanımı genellikle ürünün dikkat çekmesi ve vurgulanması amacıyla yapılır. Yeni çıkan bir ağrı kesici hapı, grip şurubu ya da saç çıkaran serumları tanıtmanın en iyi yolu eczanelerde sergilemektir. Bunun için de 3 boyutlu reklamlardan yararlanılmalıdır. İlacın büyük boyutlu maketleri, potansiyel kitlenin dikkatini çekecektir.

İlaç reklamı 3D uygulamalarında birebir boyutlar ya da daha büyük ebatlarda tasarlanan ürünler, eczane girişlerine ya da ilacın olduğu bölüme yerleştirilerek ürüne ilgiyi yönlendirebilir. İlaç reklamları 3D yapıldığında daha fark edilebilir olur.

Fuar ve Organizasyonlarda Yer Alsın! 3D İlaç Reklamı 

İlaç reklamı en iyi sağlık fuarlarında yapılıyor. 3 boyutlu ilaç reklamı kullanılırken katılacağınız fuarlar ve organizasyonlar adınızı duyurmak için büyük fırsat. Yeni çıkardığınız diş macunu, makyaj temizleme suyu, el kremi dahil tıbbi ilaçları bu fuarlarda sergileyebilirsiniz. Yani sadece ilaç sektöründe hizmet vermenize gerek yok. Güzellik ve sağlıkla ilgili ürünleriniz için de organizasyonlarda ilaç reklamı yapmak için 3 boyutlu maketler kullanabilirsiniz.

3D reklamcılık geniş bir sektördür ve yararlanmayı bildiğinizde iyi sonuçlar alırsınız. İlaç sektöründe 3D reklam neden önemlidir dediğimizde ise markanın adını duyurması için en iyi ol olduğunu söyleyebiliriz. Fuarlar ve organizasyonlar da bu durum için biçilmiş kaftandır.

Lansmanlarınızda Kullanın! 3 Boyutlu İlaç Reklamı Yapın!

İlaç reklamı 3D nasıl yapılır? Piyasaya yeni süreceğiniz ilacın tanıtım organizasyonunda 3D maket, model ve dummy kullanarak ilaç reklamınızı 3 boyutlu hale taşıyabilirsiniz. 3 boyutlu ilaç reklamı yaparken modelin ürününüze birebir benzemesine dikkat etmelisiniz. Renkler, ilaç üzerindeki yazılar, kutu tasarımları tamamen aynı olmalıdır.

İyi tasarlanmış 3 boyutlu ilaç reklamı sayesinde lansman organizasyonunuzda ilacı ve markanızı daha iyi anlatma imkanı bulursunuz. İlaç sektöründe 3D reklam kullanarak rakiplerinizden farklı bir adım atmış olursunuz. Hatta eğlenceli bir etkinlik yapmak isterseniz ilaçlarınızı dummy halinde hazırlatarak giyilebilir şekilde kullanabilir, tanıtımlarınızı daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. İlaç reklamları sayesinde lansmanlarınız daha keyifli geçer.

Daha Çok Kişiye Ulaşarak Markanızı Duyurun! 3D Reklamcılık Farkı

İlaç sektöründe 3D reklam kullanımı son zamanlarda çok yaygın. Dünyanın ünlü markaları ilaçlarının 3 boyutlu modellerini, mockup ve dummylerini ürettiriyorlar. Bu ürünlerle potansiyel müşterilerinin dikkatini çekiyor, ilaçlarını daha detaylı anlatma fırsatı buluyor, markalarına sempati oluşturuyor, sektöre hareket getiriyorlar. Araştırmalara göre 3 boyutlu reklamlar markaların kazancını ciddi oranda arttırıyor, akılda kalmayı kolaylaştırıyor.

Siz de ilaç üreticisi olarak ürünlerinizin daha hızlı ve çok sayıda satılmasını istiyorsanız ilaç reklamı 3d teknolojisinden yararlanabilir, alanında başarılı firmalara 3 boyutlu ilaç reklamı hazırlatarak ve çeşitli modeller, karakterler, dummyler kullanarak vermek istediğiniz mesajı kalıcı hale getirebilirsiniz. İlaç sektörüne 3D reklam nasıl kullanılır, 3 boyutlu ilaç reklamı nasıl yapılır ve ilaç reklamları 3D daha mı avantajlıdır gibi aklınıza takılan sorular için bizi arayın...

[widget-133]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095