Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dev Telefonlar – Gerçek Gibi Görünen Dev Telefon Modelleri!

Billboardlarda Göz Kamaştıran 3D Telefonlar!

Markaların bilinirliğini artırmak ve dikkat çekmek için kullandığı dev telefon maketleri, yalnızca telefon satan şirketlerin değil mühendislerin ve tasarım yapan insanların da projelerini dikkat çekici hale getirmek için kullandığı yöntemlerdendir.

Markalar ve proje sahipleri kullanacakları maket telefonlar ile kendilerini yansıtacakları için yapım aşamalarında dikkat etmeleri gereken pek çok nokta vardır. Öncelikle üç boyutlu telefonlar yapım aşamalarında markayı yansıtacak ya da projeyi doğru aktaracak şekilde tasarlanmalıdır. Sonrasında ise gerekli tüm aksesuarlar makete yerleştirilip renklendirilme işlemi yapılmalıdır.

Dev Telefon Modelleri Hangi Malzemelerden Yapılır?

Bir telefonun var olan ya da tasarlanan biçimini gösteren küçük ya da büyük ölçekte üç boyutlu örneklerine maket telefon denir. Maket telefonlar markaların reklam ve pazarlama stratejisi için kullandığı dev telefonlar ya da küçük maket telefonlar olarak ikiye ayrılır. Dev telefon modelleri genellikle; sülfit kağıt, Kraft kağıdı, karton, akrilik levha, mantar levha, kretuar, mastar, fotoblok gibi malzemelerden üretilir. 

Fuarlar ve Festivallerin Yıldızı 3D Telefon Modelleri

Dev telefon modelleri; telefon satan şirketlerin, teknolojik cihazlar satan ve üreten büyük global şirketlerin marka bilinirliği ve reklam stratejisi olarak kullandığı tanıtım ürünlerine verilen isimdir. Dev telefonların kullanım alanları olarak; sokaklar, parklar, şehir meydanları, teknoloji fuarları, marka eventleri, festivaller gibi pek çok yer sayılabilir.

Bahsi geçen kullanım yerleri içinden en önemlisi elbette fuarlar ve festivallerdir. Teknoloji fuarlarında herkes kendine ait en uygun telefon modelini ya da teknolojik cihazı incelemeye ve almaya yönelik bir tutumda olduğu için dev telefon maketlerinin ilgi çekmesi diğer yerlere göre daha yüksektir. Bunun dışında sokakta bulunan dev telefon modelleri de insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlere yerleştirilirse yine dikkat çekmesi oldukça kolay olacaktır.

Maket Telefon Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Maket telefon fiyatları malzemenin türüne, telefon modellerinin ebatlarına ve aksesuarlara göre değişiklik gösterir. 3D telefon modelleri kraft kâğıt gibi dayanıklı olmayan ve dış mekanlar için uygun olmayan tasarımlarda üretilirse elbette maliyeti düşük olacaktır. Bunun yanında akrilik levha, mantar levha, çelik, demir gibi malzemelerden üretilen dev telefon modelleri ise daha yüksek fiyatlı olacaktır.

Siz de markanızın bilinirliğini artırmak, maket telefon modelleri tasarlatmak ve reklamlarınızın insanlar tarafından ilgi görmesini istiyorsanız Erlas Global sizin için en uygun ve kaliteli 3D telefon modelleri tasarlamayı bekliyor! Gelin, markanızı birlikte zirveye taşıyalım!

[widget-133]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095