Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dev Satrançlar – Dev Satranç Takımları ile Bahçenize Fark Katın!

Bahçenizi Dev Satranç Takımları İle Şık Bir Hale Getirin!

En eski zeka oyunlarından biri olan satranca farklı bir soluk getiren büyük boy satranç takımı modelleri, bahçe dekorları arasında oldukça popüler bir hale geldi. İlk olarak şık duruşları ve bahçenin görünümünü tümden değiştirmeleri ile tercih edilen dev satrançlar, aynı zamanda insanları eğlendirmesi ile en revaçta dekorlar arasında bulunuyor.Dev satrançlar nasıl hazırlanıyor? Bahçe dekorasyonlarının vazgeçilmez unsurlarından olan büyük boy satranç takımları hangi malzemelerden yapılıyor? Dev satranç takımları hazırlanırken hangi aşamalardan geçiyor, üretim süreçlerine biraz daha yakından bakalım.

Dev Satranç Takımları Nasıl Yapılır?

Geniş bahçeleri şık tasarımları ile süsleyen dev satrançlar, birden fazla malzeme kullanılarak üretilebiliyor. Ancak dev satranç takımları yapılırken kullanılan yöntemler bu materyallerin en iyi işçiliklerle üretilmesini sağlıyor. Geleneksel heykel üretimi yöntemlerinin yanında teknolojinin gelişmesi ile büyük boy satranç takımları yapılırken en pratik süreç için yüksek teknolojik imkanlardan yararlanılıyor.

Bu yöntemler arasında 3 boyutlu modelleme sistemi ve CNC teknolojisinin kullanıldığı makinalardan yararlanılıyor. Bu makineler sayesinde dev satranç takımı modelleri üretilmeden önce modellenerek süreç daha kontrollü bir şekilde takip edilmeye başlanıyor. Modellenen dev satranç takımları daha sonra heykeltıraşlar yardımı ile sistemli bir şekilde üretiliyor. Üretim süreci, dev satranç takımı modelleri siparişi veren kişiler ile ortak şekilde ilerletiliyor. İstenilen boyutlarda, renk ve tasarımlarda dev satranç takımları teslim ediliyor.

Dev Satranç Takımları Yapımında Hangi Malzemeler Kullanılır?

Dev satranç takımları istenilen materyallerde üretilebiliyor ancak bu noktada seçilen materyallerin dayanıklı ve kullanışlı olması gerekiyor. Aksi halde, üretilen satranç takımı modelleri uzun süre kullanılamayabiliyor. Bu nedenle dev satrançlar hazırlanırken en çok tercih edilen materyaller arasında demir, opal taş, kehribar taşı, bakır, strafor ve fiberglass gibi malzemeler bulunuyor.

Erlas olarak en kaliteli dev satranç takımı malzemeleri ile ürettiğimiz büyük satranç modelleri ile hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin dayanıklı ve şık tasarımlı olması için her zaman en iyi materyalleri kullanımına özen gösteriyor; müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Dev Satranç Takımı Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Dev satranç takımı çeşitleri ve büyük boy satranç çeşitlerinin özellikleri; kullanım alanları, istek ve ihtiyaca göre değişkenlik göstermektedir. Ancak şunu söyleyebiliriz, dev satranç takımı modelleri en fazla bahçe dekorasyonu ve müzelerde kullanılmaktadır.

Özel konut ya da şehir meydanlarının açık alanlarında görebileceğiniz dev satranç modelleri aynı zamanda kimi zaman dizi ve film çekimleri için üretilmekte, bazen insanların ilgisini çekmek isteyen müzelerde de sergilenmektedir.

Son yıllarda popüler olmaya başlayan büyük boy bahçe satrançları aynı zamanda hediyelik olarak üretiliyor ve güzel jestlerin en şıklarından biri olarak tercih ediliyor. Büyük boy bahçe satranç takımı çeşitleri, bahçe ve dış mekanlar için oldukça kullanışlı ve sevilen dekorasyon ürünleri arasında bulunuyor.

Dev Satranç Takımı Fiyatları Neye Göre Şekillenir?

Dev satranç takımı fiyatları üzerinde etkili olan birçok kriter bulunuyor. Bunlar arasında doğrudan etkili olan kriterler; kullanılan materyal türü, proje büyüklüğü, satranç modelleri olduğu söylenebilir. Aynı zamanda dev satranç çeşitleri hazırlanırken işçilik de dev satranç takımı fiyat belirleme aşamasına etki ediyor.

Bahçeleri çok daha gösterişli kılmaya yarayan dev satranç takımı modelleri, Erlas Global’de en iyi kalite ve en uygun dev satranç takımı fiyatları ile hizmetinize sunuluyor. Siz de büyük satranç takımı çeşitleri ile ilgileniyor, bahçenizi satranç modelleri ile süslemek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

[widget-133]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095