Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Reklam Elemanı Üretimi – Markanızı Akıllara Kazıyoruz!

Şehrin En Güzel Noktalarında Reklamlarınız Yer Alsın! Reklam Elemanları Üretimi

Gıda, elektronik, beyaz eşya, moda, güzellik, eğitim başta olmak üzere her sektörün ihtiyacı olan reklamlar, farklı materyallerle kullanıcısının karşısına çıkıyor. Billboardlar, reklam panoları, maketler, dummyler ve diğer reklam malzemeleri markaların tanıtım yüzleri oluyor. Kullanıcıyı ikna etmeye, ürün ya da markaya dikkat çekmeye yarayan bu reklam elemanları; doğru tasarlanıp üretildiğinde kısa sürede hedeflerine ulaşıyor.

Erlas olarak 36 yılı aşkın sektörel deneyimimizi, markasını duyurmak isteyen müşterilerimizle paylaşarak etkili ve yaratıcı reklam elemanları üretiyoruz. Metrolarda, AVM’lerde, otobüs duraklarında, parklarda ve caddelerde yer alan reklam panoları, billboardlar, reklam maketleri, 3 boyutlu reklamlar, reklam malzemeleri, reklam dubaları için firmaya özgü çalışmalara imza atıyoruz. Farklı tasarım ögelerini bir arada kullanarak teknolojik üretim parkurumuzda dikkat çekici ve güçlü reklam elemanları oluşturuyoruz. Reklam panoları, billboardlar, reklam maketleri, 3 boyutlu reklamlar uzman tasarımcılarımız tarafından hazırlanıyor.

Reklam Elemanları Nerelerde Kullanılıyor?

Reklam elemanları, şehrin her köşesinde karşımıza çıkıyor. Bu nedenle ürün ve hizmet tanıtımının en etkili araçlarından biri oluyorlar. Genellikle:

 • AVM’ler
 • Metrolar
 • Otobüs durakları
 • Vapurlar
 • Sinema salonları
 • Eğitim kurumları
 • Meydan ve parklar
 • Eğlence merkezler
 • İşlek sokak ve caddeler
 • Otoban ve yol kenarları
 • Etkinlik alanları başta olmak üzere her yerde reklam panoları, billboardlar, reklam maketleri, 3 boyutlu reklamlar, reklam malzemeleri, reklam dubaları bizi karşılıyor. Binaların üzerinde 3 boyutlu reklamlar ve dummuyler yer alıyor. Reklam elemanları markayı geniş kitlelere duyurmayı sağlıyor.

Markaya Özel Yaratıcı Reklam Elemanları ve Dayanıklı Malzeme

Reklam elemanları tasarım ve üretiminde uzman ekibimiz her firma için proje bazlı çalışarak üretim yapmaktadır. Bu nedenle ürüne, hizmete ya da tanıtımı yapılacak konuya uygun reklam panoları, billboardlar, reklam maketleri, 3 boyutlu reklamlar, reklam malzemeleri, reklam dubaları hazırlanır. Müşterilerinizin dikkatini çekecek, markaya sempati uyandıracak reklam elemanları üretimi yapılır.

Ayrıca reklam elemanları için kullanım alanına göre en iyi malzeme seçilerek dış mekan şartlarına dayanıklı olması da göz önünde bulundurulur. Özellikle reklam panoları, billboardlar, reklam maketleri, 3 boyutlu reklamlar, reklam malzemeleri, reklam dubaları için ısı ve neme dayanıklı, darbelere dirençli malzemeler seçilir.

Hızlı Üretim ve Zamanında Teslimat Güvencesi

1600m2’lik atölyemizde, 3 boyutlu modelleme teknolojimiz ve uzman ekibimizle reklam elemanlarınızı hızlı ve güvenli şekilde üretiyoruz. CNC kesim parkurumuz ve demir atölyemizde reklam elemanları için gerekli her donanıma sahip olmanın rahatlığıyla zamanında teslimat garantisi veriyoruz. Reklam panoları, billboardlar, reklam maketleri, 3 boyutlu reklamlar, reklam malzemeleri, reklam dubaları için memnuniyetinizi önemsiyoruz. Reklam elemanları ve diğer tanıtım ürünlerinizi sorunsuz teslim ediyoruz. 

Güvenli Montaj ve Teslimat Yapıyoruz!

Üretimini yaptığımız; reklam panoları, billboardlar, reklam maketleri, 3 boyutlu reklamlar, reklam malzemeleri, reklam dubaları için deneyimli montaj ekibimizle adresinizde ya da materyallerin yer alacağı mekanda montaj uygulaması yapıyoruz. Tüm güvenlik önlemlerini alarak reklam elemanlarının hem çevreye hem de vatandaşlarımıza zarar vermemesini sağlıyoruz. 

Reklam Elemanı Fiyatları – Uygun Çözümler İçin Bizi Arayın!

Reklam elemanı fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir. Markaların tanıtım yüzleri olan reklam elemanları için ücretlerimiz, üretilecek reklam materyalinin türüne ve sayısına, reklam elemanının boyutlarına ve yapım malzemesine, müşterinin ekstra taleplerine göre belirlenmektedir. Reklam panoları, billboardlar, reklam maketleri, 3 boyutlu reklamlar, reklam malzemeleri, reklam dubaları her biri için ücretlerimiz farklıdır. Reklam elemanı fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın!

Markanıza dikkat çekecek, ürünlerinizi tanıtacak, akılda kalıcı olmanızı sağlayan, hedef kitlenize hızla ulaştıracak, pazarlama gelirlerinizi arttıracak reklam elemanları için doğru adrestesiniz!

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095