Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Prototipleme ve 3D Çözümler

Tasarımlarınızı Fiziksel Dünyaya Taşıyın!

3D dünyasında sınırları zorlayan bir adım atmak için buradayız. Erlas Global olarak yenilikçi prototipleme ve 3D çözümler sunarak müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Endüstriyel tasarım, ürün geliştirme, mimari veya sanat projelerinde olsun, uzman ekibimiz, en son teknolojiyle donatılmış tesislerimizde, müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak için çalışıyor. Tasarımın her aşamasında iş birliği yaparak ihtiyaçlara özel çözümler üretiyor ve projelerinizi en üst düzeyde tamamlıyoruz. 3D prototip imalatı hizmetimizle SLA ve FDM teknolojisi kullanarak yüksek hassasiyet ve kalitede prototip üretimi sağlıyoruz.

Tüm tasarımlarınızın 3D modelini (CAD) oluşturuyor, prototip üretim sistemlerimizle fonksiyonel modeller haline getiriyor, seri üretim öncesinde ürünlerinizin ve malzemelerinizin prototiplerini görmenizi sağlıyoruz.

prototipleme ve 3d çözümler

Gerçeğe Dönüştürmek İstediğiniz Tasarımlarınız Emin Ellerde…

Prototipleme

Endüstriyel İmalat

Endüstriyel imalat sektöründe, müşterilerimizin ürünlerini hızla prototipleme ve geliştirme ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

Müşterilerimizle iş birliği içinde çalışıyor, üretim sürecinin her aşamasında en yeni 3D teknolojilerini kullanarak prototipler hazırlıyoruz. Ürünlerinizi gerçek dünyada test etmek için sağlam ve hassas prototipler sunuyoruz, böylece tasarımınızı optimize edebilir ve üretim maliyetlerini düşürebilirsiniz. Endüstriyel imalat alanında, makine parçalarından tesisat sistemlerine kadar geniş bir yelpazede prototipler üretiyoruz.

Modern tasarım yaklaşımımız ve Avrupa standartlarında üretim sistemimizle özgün ve fark yaratacak projeler hazırlıyoruz!

3D Yazıcıların Kullanım Alanları

Mühendislik ve Mimarlık

Mühendislik ve mimarlık projelerinde, müşterilerimizin tasarımlarını gerçeğe dönüştürmek için kapsamlı 3D prototip çözümleri sunuyoruz.

3D modelleme ve baskı teknolojilerini kullanarak, mühendislik ve mimari projelerinizi hızlandırıyoruz ve prototiplerinizi detaylı bir şekilde incelemenizi sağlıyoruz. Yüksek kaliteli malzemeler ve son teknoloji ekipmanlarımızla, tamamen projenize özel olarak tasarlanmış prototipler sunuyoruz, bu da tasarım sürecini optimize ederken maliyetlerinizi düşürüyor. Geliştirdiğiniz ürünlerin prototipini seri üretime geçmeden görmeye ne dersiniz?

Ar-Ge faaliyetlerinizi hızlandıracak 3D prototip üretimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

3D Yazıcılar ve Prototipleme
3d çözümler
3 boyutlu prototipleme

Hızlı 3D Prototipleme İhtiyaçlarınız İçin Doğru Adres!

Askeri uygulamalardan sağlığa, reklamdan mimariye kadar 3D çözümler ile yanınızdayız…

Bilgi Al
3d prototipleme

Otomotiv Parçaları ve Savunma Sanayi

Otomotiv parçası üreticileri ve savunma sanayi ihtiyaçları için karmaşık parçaların prototipleme ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

3D tarama ve modelleme tekniklerini kullanarak, müşterilerimizin özgün tasarımlarını hızla prototip olarak üretiyoruz ve fonksiyonel testler için sağlam ve dayanıklı parçalar sunuyoruz. Otomotiv sektöründe araç içi bileşenlerden dış kaplamalara kadar her türlü parçayı, savunma sanayinde ise mühimmat parçalarından araç aksamına kadar geniş bir yelpazede prototipleme hizmeti sunuyoruz.

3 boyutlu prototipleme ve 3D çözümler için doğru adrestesiniz! Erlas Global ile tüm parça üretimleriniz güvende…

Otomotiv Sektöründe 3D Yazıcılar Nasıl Kullanılır?

Sanat ve Eğitim

Hızlı prototipleme çözümlerimiz sadece endüstriyel ve mühendislik odaklı değil! 3D prototip üretimi sanat ve eğitim alanına da hizmet ediyor…

3D reklam, maket ve karakter tasarımlarından sahne dekorları ve heykellere kadar sanat ve tasarım ihtiyaçlarını karşılıyor; interaktif öğrenme deneyimi sunacak eğitim materyallerinden oyun parçalarına kadar geniş bir yelpazede prototipleme imkânı sunuyoruz. Sanat eserlerinizi ve eğitim çözümlerinizi profesyonel bir şekilde gözle görülür hale getiriyoruz.

Yaratıcı ve özgür tasarımlarınızı 3 boyutlu prototipleme teknolojisi ile hayata geçirmenizi sağlıyoruz!

3D Yazıcılarla Prodüksiyon Üretimleri
hızlı prototipleme

Türkiye’nin Markası Erlas! – 3D Prototipleme ve Modellemede Uzman!

3 boyutlu modelleme ve prototip üretimi sektöründeki deneyimimiz, alanında uzman tasarım ve üretim ekibimiz, firmanıza ve hedef kitlenize özel yaklaşımımızla Türkiye’nin lider 3D prototipleme şirketlerinden biriyiz! Hızlı prototipleme ve 3D çözümlerle markanıza değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Alanında deneyimli heykeltıraş, ressam, mimar, mühendis, grafiker ve üretim ekibimizle modelleme, 3D tasarım ve 3D üretimde fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

3 boyutlu prototipleme için en iyi malzeme ve ekipman kullanarak ürün ve tasarımlarınızın en gerçekçi hallerini elde etmenizi sağlıyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

3D prototip ve teknolojik donanıma sahip üretim parkurumuzla 3 boyutlu üretimlere yaratıcı dokunuşlar yapıyoruz.

3d baskı

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, geniş araç filomuzla ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden, sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Taahhüt Garantisi

3 boyutlu prototip projelerinizin tasarım, üretim adımlarının tamamı için taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Hizmet Sonrası Destek

3 boyutlu prototipleme hizmetimiz sonrasında tüm soru ve sorunlarınız için yanınızda yer alıyor, desteğimizi her zaman sunuyoruz.

hızlı 3d prototipleme

35 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve sektörün yeniliklerine ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken 3D prototip yapıyoruz.

Deneyimli grafik tasarımcılar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, 3 boyutlu prototip ve 3d tasarım maketi yaptırmak istiyorsanız gelin, tanışalım. Markanızın büyümesine, reklamlarınızın dikkat çekmesine destek olalım.

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

3 boyutlu maketler ve 3D prototipler üretmek için yaratıcılığın sınırlarını zorluyoruz!

Endüstriyel imalat, tıp ve sağlık, havacılık ve uzay, mimarlık ve inşaat, askeri uygulamalar, tekstil, gıda, eğitim ve sanat gibi alanlarda müşterilerimize özel tasarım,3 boyutlu prototipleme hizmeti veriyoruz. Uzman teknik ekiplerimizle 3 boyutlu tasarımları gerçek hayata taşıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve 3D yazılımın sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Hizmetlerimiz
hızlı 3d prototip
3 boyutlu prototip

3000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin her yerinde, kişi ve firmalara 3 boyutlu reklam maketleri ve 3D maket tasarımı hizmetleri sunduk.

36 yıllık tecrübenin ışığında; belediyeler, sinema ve TV sektörü, reklam ajansları, park ve bahçe peyzaj firmaları, mimarlık ofisleri, müzeler, sanat galerileri, eğlence ve organizasyon firmalarıyla çalışarak dikkat çeken işlere imza attık. Konsept belirlemekten projelendirmeye, tasarımdan üretime, uygulamadan danışmanlığa kadar partnerlerimizin yanında olduk.

Tamamen projenize ve fikirlerinize özgü, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak 3 boyutlu reklam ürünleri arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Referanslar

3 Boyutlu Prototip Projelerimiz – Dijitalden Hayata Profesyonel Dokunuşlar!

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük markaları için 3 boyutlu prototip ve 3D çözümler sunduk… Tasarım ve üretim kalitemizi yakından görmek isterseniz projelerimizi inceleyebilirsiniz…

)) 3 boyutlu prototipleme 3d prototip üretimi
3d prototipleme 3d tasarım hizmetleri
hızlı 3d prototip hızlı prototipleme

İhtiyacınıza Yönelik Çözümler! – Üretimde Çeşitlilik ve Kalite!

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle fiberglass ve strafor ürün imalatı yapıyor, markalarınız için tanıtım standları üretiyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğa koşullarına dirençli ve kaliteli malzemeler sayesinde yıllarca aynı performansta ve görünümde ürünlerinizi kullanmanızı sağlıyoruz! Hem minimum maliyetli hem de çevre dostu üretimler yapıyoruz!

36+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması.

300+

3D Reklam Maketi

Firmalara özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak ve 3 boyutlu prototipleme hakkında bilgi almak için ofisimize uğrayın.

Projelerinizden Bahsedin!

3 boyutlu prototip, maket ve modelleme projelerinizden konuşalım.

Birlikte Başarılı İşlere İmza Atalım!

Türkiye’nin en iyi 3D prototip ve modelleme projelerini birlikte yapalım.

Uygun Maliyetli Projeler
Erlas hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Firmaya Özel Çözümler
Markanın sektörüne ve değerlerine uygun yaratıcı 3D çözümler sunuyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerinde 3D prototipleme hizmeti veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Sadece üretimde değil satış sonrasında da her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Marka değerini arttırmaya odaklanıyor, maksimum fayda sağlayacak uygulamalar yapıyoruz.

3 Boyutlu Prototipleme Fiyatları

3 Boyutlu Prototip Ücretleri

3 boyutlu prototipleme fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Tasarımı ve üretimi yapılacak 3 boyutlu tasarım ve model sayısına, projenin kapsamına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. 3 boyutlu prototip taleplerinizde projelendirme sonrası tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Markanıza özel 3 boyutlu prototip fikirlerini hayata geçirmek, tasarım, üretim ve uygulama hizmetlerimiz için fiyat bilgisi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin, beklentilerinizi doğru analiz edelim, size uygun projeler hazırlayarak ücretlendirelim.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Endüstriyel imalat, tıp ve sağlık, havacılık ve uzay, mimarlık ve inşaat, askeri uygulamalar, tekstil, gıda, eğitim gibi alanlarda 3 boyutlu prototipleme hizmeti vermekteyiz.

3 boyutlu prototip üretimi ve hızlı prototiplemenin en büyük avantajları; kalıp maliyetlerini düşürmesi, üretim öncesi ürünün somut halinin görülmesi, ürün geliştirmeye yardımcı olması, işçilik ücretlerini azaltmasıdır.

3D prototipleme yaparken kullanılan malzemenin yüksek standartlarda olmasına dikkat ediyor, uzun ömürlü malzeme kullanıyoruz. 3D printer, CNC parkuru gibi teknolojilerimizle donatılmış üretim merkezimizde gerçeğe en yakın modellemeler yapıyoruz. Sıfır hata ile üretim yaparak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya özen gösteriyor, var olan kalitemizi sürekli geliştiriyoruz.

3 boyutlu prototip üretimi hizmeti almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir, 3D prototipleme ve hızlı prototipleme taleplerinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek 3 boyutlu prototipleme ve 3D çözümler hakkında detaylı bilgi alabilir, projelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Erlas Katalog 6
Teklif Al
Teklif Al +902122826095