Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Endüstriyel SLA 3D Yazıcı

SLA 800 Yazıcı ile Prototipleriniz Daha Kusursuz!

Büyük ölçekli prototip hazırlamadan küçük seri parça üretimlerine kadar endüstriyel 3D üretim ihtiyaçlarınızı SLA 800’ün eşsiz kalitesiyle tamamlıyoruz!

Otomotiv, havacılık, tıbbi cihazlar, mühendislik prototipleri ve daha birçok alanda ihtiyaç duyulan karmaşık ve dayanıklı parçaların üretiminde etkin bir şekilde kullanılan SLA 3D yazıcı teknolojisiyle yüksek çözünürlük ve hassasiyet sağlayarak, müşterilerimize ürün geliştirme süreçlerinde önemli avantajlar sunuyoruz. Daha düşük maliyet, yüksek hata toleransı ve seri üretim ayrıcalıklarıyla SLA 3D baskı, geleneksel enjeksiyonla kalıplanmış parçalara benzeyen, pürüzsüz ve ayrıntılı üretimler vaat ediyor!

Tasarım aşamasından başlayarak üretim sürecinin her aşamasında müşterilerimize destek sağlıyor ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz. Üstün kalite standartlarına bağlı kalarak, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak endüstriyel SLA 3D Yazıcı hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

sla 3d yazıcı

İşlevsel Prototipler ve Özelleştirilmiş Parçalar için SLA Baskı!

sla yazıcı

Endüstriyel Parça Üretimleri

800 mm x 600 mm x 500 mm boyutuna kadar işlevsel ve zorlu prototipler üreten 3D SLA yazıcı sistemlerinden projeleriniz için faydalanın!

Zorlu baskı ortamından koruyan sabit sıcaklık ve nem değerleri, çıkarılabilir örgü plaka ve reçine tankı, modüler entegre devre ile prototip imalatı, karmaşık parça imalatı, özel parça imalatı, alet ve fikstür imalatı, yedek parça imalatı, kalıp yapımı ve diğer alanlarda avantajlı bir kullanıma sahip olan SLA ile tanışın! Erlas olarak sizlere ürünlerinizin prototiplerini özenle hazırlıyoruz…

Karmaşık modelleriniz ve endüstriyel imalat ihtiyaçlarınız için yüksek standartlarda SLA 800 3D baskı teknolojimizden faydalanabilirsiniz.

Küçük Seri Üretimler

SLA 800 3D sistemler ile esnek ve hızlı bir şekilde küçük parti üretimlerinizi başarıyla gerçekleştiriyoruz!

Üstün bileşenler ve ince işçilik ile harmanlanmış SLA 800 3D baskı teknolojisi sayesinde müşterilerimizin istedikleri sayıda parçayı kolayca ve ekonomik bir şekilde üretiyoruz. Farklı sektörlerin ihtiyaçlarını karşılarken zorlu parçaları ve prototipleri modern baskı sistemi SLA yazıcı ile sonuçlandırıyoruz.

3 boyutlu prototipleme ve 3D çözümler için doğru adrestesiniz! Erlas Global ile tüm parça üretimleriniz güvende…

sla 800
endüstriyel sla yazıcı

Endüstriyel SLA 3D Yazıcı Sistemleri ile Teknolojik Üretimler!

Askeri, havacılık, otomotiv ve elektronik sektörlerinin ihtiyaçlarına özel üretim çözümleri sunuyoruz!

Bilgi Al
sla ile üretim

Hassas Parça Üretimleri

Hızlı ve sezgisel yazıcı arayüz yazılımı sayesinde SLA 3D yazıcı, üretim verimliliğini büyük ölçüde artırırken hassas parça imalatını kolaylaştırır!

0,05 μm kadar düşük yüzey pürüzlülüğü sunan ve geleneksel kalıp ve prototip üretimine nazaran doğruluk ve hassasiyeti yüksek olan SLA yazıcı teknolojisiyle karmaşık şekilli kalıp ve numunelerin imalatında önemli avantajlar sunuyoruz. 20'den fazla farklı özel tasarımlı baskı malzemesi seçimi de cabası!

Seri üretime geçmeden projelerinizi daha kusursuz ve sorunsuz hale getirmek için SLA 3D yazıcı avantajlarından siz de yararlanın!

Sektörel 3D Üretimler

Havacılıktan savunma sanayiine, otomotiv sektöründen inşaat sektörüne kadar farkı alanlarda özelleştirilebilir tasarımlar SLA yazıcı ile mümkün!

Mimari modeller, zemin ve duvar tasarımları, elektronik ekipmanlar, tıbbı gereçler, otomotiv yedek parçaları, optik bileşenler, modellemeler, prototip imalatı ve dahası SLA 3D baskı sistemleri ile mümkün. Her sektörün özel ihtiyaçlarını karşılayan bu gelişmiş yazıcı teknolojisi sayesinde müşterilerimizin AR-GE çalışmalarını destekliyoruz!

SLA parça üretimleri ile siz de sektörünüzün ve firmanızın ihtiyaçlarını karşılayacak, imalat kalitenizi ve hızınızı geliştireceksiniz. Erlas kalitesi ve güvencesi ile…

sla parça üretimleri

Türkiye’nin Markası Erlas! – Endüstriyel SLA 3D Yazıcı Teknolojisinde Uzman!

SLA 800 ile 3D baskı ve modelleme ile prototip üretimi sektöründeki deneyimimiz, alanında uzman tasarım ve üretim ekibimiz, firmanıza ve hedef kitlenize özel yaklaşımımızla Türkiye’nin lider 3D baskı şirketlerinden biriyiz! 3D çözümlerle markanıza değer katmak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Uzman Tasarım ve Üretim Ekibi

Alanında deneyimli mühendis, grafiker ve üretim ekibimizle modelleme, SLA ile endüstriyel üretimde fark yaratıyoruz.

En İyi Malzeme ve Ekipman

3 boyutlu modelleme için en iyi malzeme ve ekipman kullanarak ürün ve tasarımlarınızın en gerçekçi hallerini elde etmenizi sağlıyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

SLA 800 yazıcı ve teknolojik donanıma sahip üretim parkurumuzla 3 boyutlu endüstriyel üretimlere yaratıcı dokunuşlar yapıyoruz.

sla printer

Güvenli Teslimat

İstanbul’un her bölgesine, geniş araç filomuzla ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden, sorunsuz şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Taahhüt Garantisi

SLA baskı projelerinizin tasarım, üretim adımlarının tamamı için taahhüt garantisi veriyor, zamanınızı boşa harcamıyoruz.

Hizmet Sonrası Destek

SLA 3D yazıcı hizmetimiz sonrasında tüm soru ve sorunlarınız için yanınızda yer alıyor, desteğimizi her zaman sunuyoruz.

protolab sla800

35 Kişilik Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve sektörün yeniliklerine ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken 3D prototip yapıyoruz.

Deneyimli grafik tasarımcılar, mühendisler ve teknik uzmanlardan oluşan ekibimiz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyorlar.

İşin uzmanından hizmet almak, 3 boyutlu prototip ve 3d tasarım maketi yaptırmak istiyorsanız gelin, tanışalım. Markanızın büyümesine, reklamlarınızın dikkat çekmesine destek olalım.

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

3 boyutlu maketler ve 3D prototipler üretmek için yaratıcılığın sınırlarını zorluyoruz!

Endüstriyel imalat, tıp ve sağlık, havacılık ve uzay, mimarlık ve inşaat, askeri uygulamalar, tekstil, gıda, eğitim ve sanat gibi alanlarda müşterilerimize özel tasarım,3 boyutlu prototipleme hizmeti veriyoruz. Uzman teknik ekiplerimizle 3 boyutlu tasarımları gerçek hayata taşıyoruz.

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve 3D yazılımın sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Hizmetlerimiz
protolab sla 3d
3 boyutlu prototip

3000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin her yerinde, kişi ve firmalara 3 boyutlu reklam maketleri ve 3D maket tasarımı hizmetleri sunduk.

36 yıllık tecrübenin ışığında; belediyeler, sinema ve TV sektörü, reklam ajansları, park ve bahçe peyzaj firmaları, mimarlık ofisleri, müzeler, sanat galerileri, eğlence ve organizasyon firmalarıyla çalışarak dikkat çeken işlere imza attık. Konsept belirlemekten projelendirmeye, tasarımdan üretime, uygulamadan danışmanlığa kadar partnerlerimizin yanında olduk.

Tamamen projenize ve fikirlerinize özgü, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak 3 boyutlu reklam ürünleri arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Referanslar

SLA Yazıcı Projelerimiz – Dijitalden Hayata Profesyonel Dokunuşlar!

Türkiye’nin ve dünyanın en büyük markaları için 3D çözümler ve SLA baskı hizmetleri sunduk… Tasarım ve üretim kalitemizi yakından görmek isterseniz projelerimizi inceleyebilirsiniz…

)) sla yazıcı sla 800
endüstriyel sla yazıcı sla makine üretimleri
sla parça üretimleri protolab sla800

İhtiyacınıza Yönelik Çözümler! – Üretimde Çeşitlilik ve Kalite!

1600m2 kapalı atölyemizde, gelişmiş üretim parkurumuz ve donanımlı ekibimizle fiberglass ve strafor ürün imalatı yapıyor, markalarınız için tanıtım stantları üretiyoruz. Kolay kurulum ve kullanım özelliklerinin yanında doğa koşullarına dirençli ve kaliteli malzemeler sayesinde yıllarca aynı performansta ve görünümde ürünlerinizi kullanmanızı sağlıyoruz! Hem minimum maliyetli hem de çevre dostu üretimler yapıyoruz!

36+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli 3 boyutlu mimari temalandırma ve reklam firması.

300+

3D Reklam Maketi

Firmalara özel 3D maket ve karakterler, kukla ve maskot üretimleri.

400+

Anıt ve Şehir Mimarisi

Hayata hareket katan renkli ve dikkat çekici mimari tasarımlar.

250+

Sahne Dekor Uygulaması

Türkiye'nin en çok izlenen dizi ve filmleri için sahne ve dekor uygulamaları.

Referanslarımız

Bir Kahvemizi İçmeye Gelin!

Ekibimizle tanışmak ve SLA 3D baskı hakkında bilgi almak için ofisimize uğrayın.

Projelerinizden Bahsedin!

3 boyutlu prototip, maket ve modelleme projelerinizden konuşalım.

Birlikte Başarılı İşlere İmza Atalım!

Türkiye’nin en iyi SLA baskı ve 3 boyutlu üretim projelerini birlikte yapalım.

Uygun Maliyetli Projeler
Erlas hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Firmaya Özel Çözümler
Markanın sektörüne ve değerlerine uygun yaratıcı 3D çözümler sunuyoruz.
Türkiye’nin Her Şehrine Hizmet
Geniş hizmet ağımızla Türkiye’nin her yerinde SLA yazıcı hizmeti veriyoruz.
Satış Sonrası Hizmet Sürekliliği
Sadece üretimde değil satış sonrasında da her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek sağlıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Marka değerini arttırmaya odaklanıyor, maksimum fayda sağlayacak uygulamalar yapıyoruz.

Endüstriyel SLA 3D Yazıcı ile Üretim Fiyatları

SLA Printer Baskı Ücretleri

3 boyutlu SLA yazıcı ile üretim fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Tasarımı ve üretimi yapılacak 3 boyutlu tasarım ve model sayısına, projenin kapsamına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. SLA 3D yazıcı taleplerinizde projelendirme sonrası tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Markanıza özel 3 boyutlu baskı fikirlerini hayata geçirmek, tasarım, üretim ve uygulama hizmetlerimiz için fiyat bilgisi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin, beklentilerinizi doğru analiz edelim, size uygun projeler hazırlayarak ücretlendirelim.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın

Sıkça Sorulan Sorular

Endüstriyel imalat, tıp ve sağlık, havacılık ve uzay, mimarlık ve inşaat, askeri uygulamalar, tekstil, gıda, eğitim gibi alanlarda SLA yazıcı ile üretim hizmeti vermekteyiz.

SLA 800 3D sistemler hızlı ve ekonomik bir şekilde prototip ve model üretmeyi sağlamaktadır. Kalıp maliyetlerini düşürme, üretimi netleştirme, ürün geliştirmeye yardımcı olması, somutlaştırma ve işçilik maliyetlerini azaltması SLA 3D yazıcı avantajlarındandır.

İşlevsel prototipler ve düşük hacimli üretim için 20'den fazla farklı özel tasarımlı baskı malzemesinden oluşan bir seçim sunuyoruz. 3D üretim yaparken kullanılan malzemenin yüksek standartlarda olmasına dikkat ediyor, uzun ömürlü malzeme kullanıyoruz. SLA printer ile sorunsuz ve kusursuz modeller oluşturuyoruz.

SLA yazıcı üretim hizmeti almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. 3D prototip, model ve baskı taleplerinizi iletebilirsiniz. Dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek SLA 3D üretimler ve 3D çözümler hakkında detaylı bilgi alabilir, projelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

erlas katalog
Teklif Al
Teklif Al +902122826095