Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Su Parkları Yapımı ve Maliyeti

Yaz Mevsiminin Uğrak Noktası Aquaparkları Çocuklarımız İçin Hazırlıyoruz! Su Parkları Yapımı

Türkiye, 3 tarafı denizlerle çevrili bir bölge olsa da kıyı şeridi dışında denize ulaşımın kolay olmadığı şehirler ve bölgeler var. Tam bu noktada son yıllarda giderek artan sayılarıyla dikkat çeken su parkları, vatandaşlarımızın tatil yapma ihtiyaçlarını bir nebze de olsa karşılıyor.

Erlas olarak bizler de su parkı yapımı hizmetlerimizle firmaların, girişimcilerin, otellerin ve tatil merkezlerinin aquapark ihtiyaçları için yapım ve uygulama çözümleri üretiyoruz. 1600m2’lik üretim tesisimizde su kaydıraklarından dalga havuzlarına, akıntı kanallarından çocuk havuzlarına kadar farklı konseptlerde ve büyüklüklerde üretimler yapıyoruz. Aqua park yapımı için dikkat ettiğimiz kalite standartları, aqua park maliyeti ve uygulama aşamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Aqua Park Açarken Sizlere Destek Oluyoruz! Su Parkı Yapımı Hizmetleri

Eğlencenin ve adrenalinin son yıllarda uğrak noktası olan su parkları için plan, konsept, temalandırma, üretim ve uygulama alanlarında müşterilerimize hizmet veriyoruz. Öncelikle aqua park yapılması istenen arazinin fiziki şartlarını inceliyoruz. Kapalı ya da açık konseptte uygulanacak su parkları için müşteri beklentilerine, verilecek hizmetlere, eğlence programlarına, su parkı içerisinde yer alacak modüllere uygun tasarım ve üretimler yapıyoruz.

Deneyimli Tasarım ve Üretim Kadromuzla Su Parklarını Daha Eğlenceli Hale Getiriyoruz!

Her biri alanında uzman mimarlarımız, grafik tasarımcılarımız, modelleme ve üretim ekibimizle su parkı yapımı için Avrupa standartlarında hizmetler veriyoruz. Fiberglass, strafor, ahşap ve demir gibi malzemeleri kullanarak Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye ve doğaya zarar vermeyecek şekilde su parkı yapımı için gerekli olan üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Hem zamana ve kullanıma dayanıklı hem de güvenilir su kaydırakları, maketler ve havuzlar üretiyoruz.

Aqua park yapımı sırasında CNC kesim parkurumuz, 3D yazıcı ve modelleme donanımımız sayesinde işletmeniz için hayal ettiğiniz tüm bölümleri gerçeğe dönüştürüyoruz. Sadece yaz aylarında kullanılacak su parkları ekipmanlarını güneşe ve neme dayanıklı, ısı koruma düzeyi düşük, maksimum verim alacağınız şekilde üretiyoruz.

Aqua Park Üretiminde Neler Yapıyoruz? Su Parkı Yapımı İçin Uzman Destek!

Tatile gidemeyen ailelerin kurtarıcısı olan, çocuklarıyla keyifli vakitler geçirdikleri su parkları tasarım, üretim ve uygulama projelerimizde müşterilerimiz için;

  • Tube frefall, kamikaze, high kamikaze, rafting slide, black hole gibi kaydırak türlerinin,
  • dalga havuzları, yetişkin ve çocuk havuzlarının çizim ve üretimlerini yapmaktayız.

Aynı zamanda su parkı yapımı için giyinme kabinleri, lavabolar, büfeler ve etkinlik alanları için de tasarımdan uygulamaya hizmet vermekteyiz.

Ekibimiz güvenilir montaj çalışmalarıyla da su parkları kurulumunu yaparak sizlere anahtar teslim proje yürütümü konforu sunmaktadır. Mimar ve mühendis ekiplerimiz, bütün güvenlik önlemlerinin alındığı, çocukların ve ailelerin vakit geçirmekten hoşlandıkları, güvenli bir etkinlik alanı oluştururlar.

Su Parkları Yapım ve Üretim Fiyatları

Aqua park maliyeti işletmeciler tarafından merak edilen bir konudur. Erlas olarak su parkı yapımı ve uygulamada ilk olarak projenin büyüklüğüne ve müşteri taleplerine bakarız. Bu nedenle su parkı yapım fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir.

Aqua park projesinin kapsamına, alan büyüklüğüne, üretilmesi istenen su parkı ögelerine ve sayısına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Aqua park plan ve proje aşamasından sonra tasarım ve finans ekiplerimizin çıkaracağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Su parkı yapımı projeleriniz için deneyimli ve güvenilir bir ekiple çalışmak isterseniz, her zaman buradayız. Eğlenceli aqua parkları tasarlarken biz de çok büyük keyif alıyoruz. Su parkları uygulaması ve aqua park maliyeti hakkında bilgi almak için, bizi arayın…

[widget-134]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095