Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sınır Elemanı Yapım ve Uygulama - Daha Güvenli Sokaklar!

Çevre Düzenlemelerine Katkı Sağlıyoruz! Sınır Elemanı Üretimi

Birbirinden ayrılması gereken alanlar için kullanılan sınır elemanları, çevrenin düzenlenmesi ve güvenliğin sağlanması açısından da önemlidir. Caddelerde, yayalaştırma projesi uygulanan sokaklarda, alışveriş merkezleri, konutlar, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, oteller, havaalanları ve stadyum gibi alanlarda kullanılan sınır elemanları için Erlas olarak üstün teknoloji ve üretim hacmi sunuyoruz.  

Şehir mobilyaları imalatında uzman ekibimiz yaşam alanlarınızın hem dekoratif hem de güvenli bir şekilde düzenlenmesine de katkıda bulunuyor. Üretimini yaptığımız sınır elemanı çeşitleri ve sınır elemanı fiyatları hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

İstediğiniz Model ve Standartlarda Üretiyoruz!

Sınır elemanı üretimi için ilk olarak beklentilerinizi ve taleplerinizi dinliyoruz. Kullanım alanına göre boyutlarını ve modelini belirleyerek sınır elemanı üretimi sürecine geçiyoruz. Erlas olarak en iyi kalite sınır elemanı imalatı yaparken;

  • Minimum çalınma riski
  • Paslanma ve çürümeye karşı direnç
  • Nakliye ve montaj kolaylığı
  • Boyutsal stabilite
  • Logo işlenme imkanı
  • Geniş renk seçeneği sunuyoruz.

Esnek tasarım modelimiz ve yaratıcı ekibimizle sınır elemanı yapımı için özgürce seçimler yapıyor ve müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz. Sınır elemanı satışı sonrası en önemli adım olan planlamayı iyi yapıyoruz.

Güvenliğiniz Bizim İçin Çok Önemli!

Yol kenarlarında, konut ve sitelerde, AVM ve meydanlar gibi kalabalık yerlerde çevre düzenlemesini sağlayan araçlardan biri olan sınır elemanı üretimi yaparken güvenliği ilk sırada tutuyoruz. Dikkat çekici renk ve tasarımlarla olası çarpma, düşme ve yaralanma gibi durumların önüne geçiyoruz.

Araçların sınır elemanları için çarpma riskini azaltacak dikkat çekici unsurlar kullanıyor, kamusal alanlarda hayatı kolaylaştıracak ve güvenliği sağlayacak dokunuşlar yapıyoruz.

İstediğiniz Sayıda Hızlı Üretim Yapıyoruz!

Projeleriniz ne kadar kapsamlı olursa olsun 36 yıllık deneyimimiz ve teknolojik üretim parkurumuzla istediğiniz sayıda sınır elemanı için seri üretim yapıyoruz. Taahhüt verdiğimiz tarihte sınır elemanı imalatı projenizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölyelerimizde en kısa sürede işlerinizi teslim etmek için çalışıyoruz.

Deneyimli Ekiplerimizle Montaj Yapıyoruz!

Sınır elemanı imalatı sonrasında müşterilerimizden gelen talebe bağlı olarak montaj sürecini de yönetiyoruz. Kullanım alanına ve belirlenen çevre düzenlemesine göre uzman sınır elemanı montaj ekibimiz sınır elemanlarının kurulumunu sağlıyor. Tüm önlemler alınarak çevreye zarar verilmeden süreç tamamlanıyor.

Sınır Elemanı Fiyatları İçin Bize Ulaşın!

Sınır elemanı imalatı için belediyeler, mimarlık ofisleri ve yapı firmalarıyla özel olarak çalışıyoruz. Bu nedenle sınır elemanı fiyatları her projede değişiklik gösteriyor. Üretimi yapılacak sınır elemanlarının türüne ve sayısına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz belirlenir.

Güvenli sokaklar ve caddeler oluşturmak için ürettiğimiz sınır elemanı üretimi ve sınır elemanı fiyatları hakkında bilgi almak için satış ve proje danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Projenize uygun çözümler için her zaman destek oluyoruz…

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095