Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Sergi Elemanı – Başarılı Ürün Teşhirleri!

Marketlerden Tanıtımlara Kadar Satış ve Teşhir Üniteleri

Markanızın değerlerine, renklerine, ürünlerine ve beklentilerine uygun tasarımlarla tüm gözleri üzerinize çekmenizi sağlıyoruz. Katılacağınız organizasyonlar için etkinlik konseptine ve firma değerlerinize uygun sergi elemanı üretimlerini büyük bir özenle yapıyoruz.

Marketler, lansmanlar, fuar ve festivallerde satış ve teşhir ünitesi olarak kullanılacak sergi elemanları için projenize özel tasarım ve üretim süreçleri yürütüyoruz. İstediğiniz boyutlarda ve fonksiyonlarda, mekana uygun, dikkat çekici ve dekoratif, kurumsal marka kimliğinize uygun, ürünlerinizi başarıyla sergileyecek sergi standları üretiyoruz. Sergi elemanı ve teşhir standları üretim ve montaj detayları sayfamızda...

Doğa Dostu Malzeme ve Zengin Renk Seçeneği! Sergi Elemanları

Sergi elemanları için tasarım yaparken;

  • kurumsal kimlik özelliklerine
  • logo renklerine
  • kullanım amaçlarına
  • talep edilen ebatlara
  • sergilenecek malzeme ve ürün türüne
  • kullanım süresine ve müşteri beklentilerine göre hareket ederiz. Tasarımcılarımız, sergi standları çizimlerini markayı ve ürünü en iyi şekilde anlatmak üzere yaparlar.

Sergi elemanı üretimi için dikkat ettiğimiz bir diğer husus da doğa dostu malzeme kullanımıdır. Sergilenecek yiyecek ve içeceklerin, teknolojik aletlerin, kitap ve broşürlerin, maket ve modellerin tozlanmaması, ısıdan ve nemden etkilenmemesi için sağlığa dost üretim malzemesi kullanırız. Sergi elemanı ve teşhir standları imalatında son kullanıcının deneyimini önemseriz.

Sergi Elemanı Güvenli Üretim ve Teslimat - Teşhir Standları

Marketler, mağazalar, fuarlar ve etkinlikler için hazırladığımız sergi standları ve sergi elemanları üretiminde hem ekibimize hem de teknolojimize güveniyoruz. 3D sergi elemanı ve teşhir standları çizimlerimizi hayata geçirirken uzman teknisyenlerimizle işimizi en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz.

Sergi elemanı üretimi projelerinizi kısa sürede tamamlamaya özen gösterirken güvenli montaj hizmeti de veriyoruz. Etkinlik alanına ya da mekanınıza eksiksiz ve hatasız bir şekilde sergi elemanlarınızı getiriyor, tüm güvenlik önlemlerini alarak kurulum yapıyoruz. Sergi elemanı ve teşhir üniteleri kullanımında yıllarca aynı verimliliği almanızı sağlıyoruz.

Kullanım Konforu ve Kaliteli Bir Deneyim

Sergi standları ya da teşhir standları üretiminde öncelikli amacımız kullanım konforu ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi yaşatmaktır. Bu nedenle kolay kurulabilen ve taşınabilen, çevreye zarar vermeyen malzemeden üretilen ve yıllarca eskimeyecek ürünler tasarlıyoruz. Türkiye’de kaliteli hizmetin ekonomik seçeneklerle buluştuğu tek firma olmaya devam ediyoruz. Sergi elemanı fiyatları ve teşhir standları üretiminde hızlı çözümlerle sizelere kolaylık sağlıyoruz.

Sergi Elemanı Fiyatları – Hangi Kriterlere Göre Belirliyoruz?

Sergi elemanı fiyatları; üretimi yapılacak teşhir alanlarının sayısına ve boyutlarına, kullanım amaçlarına, malzeme tercihine ve müşteriden gelen ekstra tasarım taleplerine göre belirlenmektedir. Sergi elemanı fiyatları için market, mağaza ya da etkinlik alanının büyüklüğü büyük önem arz ederken tasarım yaklaşımı da ücretleri etkilemektedir. Sergi standı fiyatları firmaya özeldir.

Her proje için özel olarak ücretlendirme yaptığımız için siz değerli müşterilerimizi ofisimizde ağırlamak isteriz. Etkinlik ve organizasyonlarınıza uygun diğer reklam çözümleri hakkında da bilgi veririz. Sergi elemanı üretimi ve teşhir ünitesi fiyatları ile kaliteli çözümlerde kolaylık dendiğinde Erlas, hep yanınızda…

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095