Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Satış Üniteleri İle Müşterilerinize Ulaşın!

Kullanım Alanına Uygun Satış Ünitesi Tasarımları

Gün içinde bilet, gazete ve dergi, yiyecek ve içecek almak için en çok satış ünitelerine uğruyoruz. Kent mobilyaları arasında yer alan ve hayatımızı kolaylaştıran bu üniteler sayesinde gündelik ihtiyaçlarımızı gideriyoruz.

Gıda sektörü, yayımcılık sektörü, fuar ve etkinlik katılımcıları ile belediyeler başta olmak üzere farklı amaçlarla ürün satmak isteyen her sektör için Erlas olarak yaratıcı çözümler üretiyoruz. Satış ünitesi üretimi ile AVM, sinema salonları, vapurlar, eğitim kurumları ve diğer kamusal alanlarda kullanılabilecek satış üniteleri için müşterilerimize hizmet veriyoruz. Tasarımcılarımız ve üretim ekibimizle kullanım amaçlarına ve mekana uygun satış üniteleri hazırlıyoruz. Satış ünitesi üretimi ve satış ünitesi fiyatları detayı sayfamızda...

Satış Üniteleri Nerelerde Kullanılıyor?

Satış üniteleri, geniş kullanım alanıyla farklı amaçlarda kullanılabiliyor. Satış ünitesi ya da satış kabini olarak bilinen bu ekipmanlar; 

  • Marketler
  • Mağazalar
  • Caddeler
  • Park ve bahçeler
  • Vapurlar
  • Toplu taşıma merkezleri
  • Fuarlar
  • Lansmanlar
  • Etkinlik ve organizasyonlar gibi alanlarda kullanılıyor. Firmamız müşterilerimizden gelen taleplere göre tüm kullanım amaçlarına uygun satış ünitesi üretimi yapıyor.

İlgi Uyandıran Tasarımlar ve Sağlıklı Malzeme - Satış Ünitesi Üretimi

Satış ünitesi talepleri için öncelikle kullanışlı ve ergonomik tasarımlar yapmaya özen gösteriyoruz. Satışı yapılacak gıda, içecek vb. ürünlerin sağlıklı bir şekilde müşterilere sunulması için tasarımda her adımı düşünüyoruz. Müşterilerin ilgisini çekebilecek, kolay montaj ve demontaj yapılacak şekilde satış ünitesi tasarımlarımızı şekillendiriyoruz.

Tozlanma, ısı ve nemden etkilenme, bakteri ve mikrop oluşumu gibi istenmeyen durumların önüne geçmek için en iyi ve sağlıklı malzemeyi kullanıyoruz. Satış üniteleri için uzun ömürlülük ve dayanıklılığı standart alıyoruz. Satış ünitesi üretimi konusunda son kullanıcının deneyimini de önemsiyoruz.

Fuarlar ve Etkinlikler İçin Seri Üretimler

Satış ünitesi yapımı konusunda uzman ekibimiz etkinliklere özel seri üretimlerle hızlı çözümler sunuyorlar. Yöresel festivaller, ulusal ve uluslararası fuarlar, lansmanlar, etkinlik ve organizasyonlar için istenilen fonksiyonlarda ve boyutlarda, kullanım mekanına uygun, dekoratif ve şık satış ünitesi projeleriyle hem partnerlerimizin hem de müşterilerinin beklentileri karşılanmış oluyor.

3 boyutlu modelleme, CNC kesim parkuru ve teknik ekibimizin uzmanlığıyla projenizi zamanında teslim ediyoruz. Satış ünitesi üretimi ve kullanımında konfor sunuyoruz. 

Kullanım ve Montajda Kolaylık

Satış ünitesi üretimi ya da satış kulübesi yapımında yüksek kalite ve konforlu kullanım yanında montajın kolay yapılabilmesini de göz önünde bulunduruyoruz. İstediğiniz zaman demonte edebileceğiniz ve farklı zamanlarda kullanabileceğiniz satış ünitesi tasarımları yapmaya özen gösteriyoruz. Kullan at mantığından uzakta, yıllarca satış ünitelerinden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Satış Ünitesi Fiyatları – Kaliteli Ürünler Ekonomik Fiyatlara!

Hem şıklığı hem de kullanışlılığı ile dikkat çeken satış ünitesi tasarımlarımız için ekonomik ödeme koşulları sunuyoruz. Satış ünitesi fiyatları ve maliyetini; alan büyüklüğüne, tercih edilen malzemeye, teşhir bölümlerinin sayısına ve müşteri isteklerine göre belirliyoruz. Satış ünitesi üretimi ve proje detayları için firmaya özel çalışıyoruz.

Pazarlama stratejilerinizi anlatmak ve ürünlerinize uygun satış ünitesi fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Daha geniş kitlelere kısa sürede ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz…

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095