Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Piknik Masası Üretimi – Doğa Dostu Alanlar Yaratıyoruz!

Ormanlar ve Parklar İçin Piknik Masası Fiyatları - Piknik Masası Üretimi

Güzel havalarda hepimiz soluğu piknik alanlarında ve parklarda alırız. Ailecek ya da arkadaşlarımızla piknik yapmak hafta sonunun en keyifli aktivitesi olur. Şehrin koşturmacasından ve stresinden biraz olsun uzaklaştığımız bu alanlarda konfor ve huzur ararız. Konfor dediğimizde ise aklımıza ilk olarak piknik masaları gelir. Keyifli sohbetlerin ve lezzetli yemeklerin vazgeçilmezi olan piknik masaları için Erlas olarak belediyelerden sitelere, orman işletmelerinden restoranlara kadar üretim hizmeti vermekteyiz.

Ahşap ya da metal malzeme kullanarak farklı modellerde piknik masası üretimi yaparken her zaman son kullanıcının memnuniyetini düşünürüz. Ev, villa, site, okul, fabrika bahçeleri, parklar, mesire yerleri, piknik, kamp alanları ve tatil yöreleri gibi açık ve toplu yaşam alanlarında kullanılan piknik masası fiyatları ve piknik masası imalat süreçlerimiz hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin.

Yenilikçi ve Kullanışlı Tasarımlar - Piknik Masası İmalatı

Piknik masası üretimi yaparken her projemize farklı dokunuşlar yapmak ve birbirinin aynısı üretimlerden kaçınmak prensiplerimizden biridir. Bu nedenle müşterilerimizin beklenti ve taleplerini öğrenerek işe başlarız. Tasarım ekibimiz, kullanım amaçlarına, mekana ve kreatif tasarım çizgilerine uygun piknik masası çizimleri yaparlar. Ayrıca konfor ve güvenlik odaklı tasarımlar yaparak vatandaşlarımızın sağlığını da göz önünde bulundururlar. Onaylanan piknik masası tasarımları hızla üretim sürecine aktarılır.

Hızlı ve Sorunsuz Üretim!

Piknik masası imalatı için;

  • Birinci sınıf sarıçam,
  • Larex,
  • Irokko,
  • Teak ağaç cinslerini kullanırız. Ayrıca istediğiniz renklerde üretim yaparak beklentilerinizi karşılarız. Dilerseniz farklı malzeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Piknik masası çeşitleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

Piknik masası üretimi için 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölyelerimizde en kısa sürede işlerinizi teslim etmek için çalışırız. İstenilen sayı ve ebatlarda piknik masası çeşitleri üretir, mekanlarınıza yaratıcı çözümler sunarız. Bahçeler, piknik alanları, kamuya açık mekanlar, eğitim kurumları, konutlar ve tüm yaşam alanları için piknik masası üretimi yaparız. Piknik masası fiyatları açısından da sektörün en iyi fiyatlarını sunarız.

Rahat ve Kaliteli Piknik Masaları Üretiyoruz!

Piknik masası yapımı için malzeme ve üretim kalitesinin yanında kullanım alanlarında vatandaşlarımızın beğenisini kazanmaları, kullanışlı ve konforlu olmaları da bizim için çok önemlidir. Kullanılmayan ya da oturmaktan rahatsız olunan piknik masaları üretmek istemeyiz. Dolayısıyla her yaştan kullanıcısını düşünerek ebat ve malzemeden tasarıma, renklerden dayanıklılığa kadar her unsuru göz önünde bulundururuz.

Yüksek standartlarda malzeme kalitesiyle sağlığınızı tehlikeye atmaz, piknik masalarını kurtlanma, böceklenme ve mavi-yeşil küflenmeye karşı dayanıklı hale getiririz. Piknik masası yapımı sırasında her ayrıntıyı düşünürüz.

Zamanında Teslimat ve Montaj Garantisi!

İster üstü kapalı ister açık, ister yuvarlak ister dikdörtgen modellerimizden isteyin; en kısa sürede piknik masası üretimi sürecini tamamlıyoruz. Geniş araç filomuzla piknik masalarınızı adresinize ya da proje alanına gönderiyor, kurulumlarını yapıyoruz.

Satış sonrası hizmet sürekliliği ile eskime, kırılma ve istenmeyen zararlar için müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Piknik Masası Fiyatları – Proje ve Sayıya Göre Ödeme Kolaylığı

Piknik masası üretimi ile her müşterimize özel proje çözümleri sunmanın yanında ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Piknik masası fiyatları açısından bütçe dostu çözümler sunuyoruz.

Piknik masası fiyatları; üretilecek piknik masası adedine, tercih edilen ahşabın kalitesine, tasarım unsurlarına ve ekstra taleplere göre değişkenlik göstermektedir. Ancak iş ortaklarımızın memnuniyeti için ekonomik çözümler sağlamaktayız. Piknik masası imalatı için proje ekibimizle görüşerek maliyet ve hizmet bedellerimizi öğrenebilir; piknik masası fiyatları hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Gelin, projenize özel kaliteli hizmet sunalım…

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095