Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kent Mobilyaları – Akıllı Kentler Tasarlıyoruz!

Sürdürülebilir Kent Mobilyaları İle Şehirlerimizin İmajını Yeniliyoruz!

Kent mobilyaları; kamusal alanlarda halkın kullanımına sunulan mobilyalardır. Yani; banklar, çöp kutuları, oturma üniteleri, piknik masaları ve çocuk oyun grupları birer kent mobilyasıdır. Park, bahçe, meydan, kaldırım, otopark ve diğer kamuya açık alanlarda yer alan kent mobilyaları; işlevsel ve estetik amaçlı olmasıyla şehrin görünümüne katkı sağlamaktadır.

Erlas olarak halkın kullanımına sunulan kent mobilyalarının tasarım, üretim ve uygulama süreçlerinde yüksek kalite üretim parkurumuz ve özgün tasarım algımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz. İyi düşünerek ve iyi üreterek vatandaşlarımızın kamusal alan deneyimini zenginleştiriyoruz. Kent mobilyası üretim ve sokak mobilyaları tasarımları hakkında detaylı bilgi sayfamızda...

Belediyeler, Eğitim Kurumları ve Markalar İçin Şehir Mobilyaları Üretiyoruz!

Kent mobilyası üretim ve uygulamada Türkiye’nin tercih edilen markalarından biri olarak yerel yönetimlerin ihtiyaçlarına uygun kent mobilyası tasarlıyoruz. Ayrıca liseler, üniversiteler ve diğer eğitim kurumları için öğrencilerin keyifli vakitler geçirecekleri alanlar tasarlıyoruz. Bank, çiçeklik, bariyer ve oturma alanları gibi şehir hayatını kolaylaştıran ve daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayan çözümler üretiyoruz.

Marka kentlerimize yönelik tarihlerini ve kültürlerini yansıtan kent mobilyaları üreterek turistik değerlerini arttırıyoruz. Mimarlık ofisleri, konut projeleri, kampüsler ve özel projeler için de şehir mobilyaları üretim hizmeti veriyoruz. Çok fonksiyonlu şehir mobilyası üretim desteği için doğru noktada olduğunuza emin olabilirsiniz.

İnsan Odaklı, Sosyal Kent Mobilyaları Tasarlıyoruz!

Erlas olarak kent mobilyalarının şehir hayatını kolaylaştırmasına odaklanıyor, insan ihtiyaçlarını karşılayacak tasarımlar yapıyoruz. Her türlü kullanıcıya açık kamusal alanlarda kent mobilyaları tasarımı yaparken yaşlılar, engelliler ve çocuklar gibi farklı kullanıcı gruplarını da dikkate alıyoruz.

Bu noktada özel gereksinimli vatandaşlarımızı düşünerek erişilebilir şehirler yaratıyoruz. Doğru yer seçimi ve mekana uygun tasarımlarla yaşam kalitemizi yükseltecek duraklar, banklar, çöp kutuları, direkler, yönlendirme levhaları, telefon kulübeleri, satış üniteleri, çiçeklikler üretiyoruz. Kent mobilyası fiyatları açısından da ekonomik çözümler sunuyoruz. 

Güvenli, Fonksiyonel ve Çevre Dostu Şehir Mobilyaları

Şehir mobilyası üretim hizmetimizde öncelikli hedefimiz güvenli ve kullanışlı kent mobilyaları sunmak oluyor. Vatandaşlarımızın kent mobilyalarını kullanırken herhangi bir şekilde kaza ve yaralanma gibi sorunlar yaşamamalarına özen gösteriyoruz. Dolayısıyla üretim malzememiz en iyisi, üretim sistemimiz de en güveniliri oluyor.

Ayrıca kent mobilyaları için kullanış ve konforu önemsiyor; ürünlerimizin rahat olmasına dikkat ederken, çirkin bir görüntü, pis bir koku vb. gibi deneyimleri kullanıcılarımıza yaşatmıyoruz. Sokak mobilyaları tasarımında sağlığa ve çevreye dost malzemeler kullanıyor, geri dönüşüm malzemelerinden üretim yaparak vatandaşlarımıza hem ekonomik hem de çevre bilinci aşılayan çözümler sunuyoruz.

En İyi Malzeme ve Yaratıcılık - Kent Mobilyası Üretimi

Kent mobilyası tasarımı yaparken seri üretimin standart kalıplarına girmeyerek tekdüzelikten uzak duruyor, şehir mobilyasının kullanılacağı çevreye ve şehre özgü unsurları değerlendiriyoruz. Grafik tasarım ekibimiz, iyi tasarlanmış kent mobilyaları yaratarak estetik ve şık kentler yaratmamızı sağlıyor.

Banklar, ATM üniteleri, çiçeklikler, oturma grupları ve diğer kent mobilyaları için ahşap, demir, strafor, fiberglass ve diğer üretim malzemelerini değerlendiriyor; 3D modelleme, CNC kesim atölyelerimizde şehir mobilyası üretimi yaparak ürünlerinizi en kısa sürede sizlere teslim etmek için çalışıyoruz.

Şehirlerimiz İçin Neler Üretiyoruz? Şehir Mobilyaları

Kent mobilyası üretiminde hem müşterilerimizin hem vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Zengin üretim gamımızla;

 • ATM ünitesi
 • Bank
 • Bariyer
 • Çiçeklik
 • Çocuk oyun grubu
 • Çöp kutusu
 • Geri dönüşüm kutusu
 • Geri dönüşüm ünitesi
 • Gıda satış ünitesi
 • Güvenlik kulübesi
 • Oturma ünitesi
 • Piknik masası
 • Reklam elemanı
 • Satış ünitesi gibi şehir mobilyaları hazırlıyoruz. Kent mobilyası üretim çalışmalarını firma ve kişi taleplerine göre özelleştirebiliyoruz.

Güvenli Montaj ve Teslimat Yapıyoruz!

Sokak mobilyaları için sadece tasarım ve üretimde değil uygulamada da memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Deneyimli montaj ve mühendis ekiplerimizle kent mobilyası kurulum desteği sağlıyoruz. Güvenlik önlemlerini alarak kent mobilyalarını planlanan noktaya monte ediyor, çocukların, yetişkinlerin ve yaşlıların vakit geçirmekten hoşlandıkları kamusal alanlar yaratıyoruz. Kent mobilyası yapan firmalar arasında en iyi müşteri deneyimini sunuyoruz. 

Kent Mobilyası Fiyatları - Şehir Mobilyaları Maliyeti

Kent mobilyası tasarım, üretim ve uygulama fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir. Projenizin kapsamına, üretimi yapılacak şehir mobilyalarının türüne ve sayısına, mekanın büyüklüğüne, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Kent mobilyası projelendirme sonrasında tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Şehir mobilyası hizmetimizde konsept, tasarım, üretim ve uygulama hizmetlerimiz için kent mobilyası fiyatları hakkında almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin, beklentilerinizi doğru analiz edelim, size uygun projeler hazırlayarak ücretlendirelim.

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095