Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Hayvanlar İçin Sokak Mobilyası Üretiyoruz!

Onları Da Düşünüyoruz! Kentin Şirin Sakinleri İçin Mobilyalar Tasarlıyoruz…

Sadece insanlar için değil şehrimizi ortak kullandığımız sokak hayvanları için de tasarım ve üretim yapıyoruz. Dostlarımızı unutmayarak kullanışlı kulübeler, suluk ve yemlik üniteleri, oyun alanları hazırlıyoruz.

Belediyeler, sosyal kuruluşlar ve özel firma projeleri için sokak hayvanlarımızın yararlanabilecekleri yaşam alanları tasarlamayı ihmal etmiyoruz. Sokak hayvanlarını mevsim şartlarından koruyacak, aç ve susuz kalmalarını önleyecek işlevsel ve estetik sokak mobilyaları üretiyoruz. Hayvanlar için sokak mobilyası üretimi ve hayvan mobilyası fiyatları hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya devam edin...

Belediyeler, Eğitim Kurumları ve Vakıflar İçin Sokak Mobilyaları Üretiyoruz! Hayvanlar İçin Sokak Mobilyası Tasarlıyoruz!

Hayvanlar için sokak mobilyası üretimimizi özellikle çevre düzenlemesi yapmak ve sokakta kalan dostlarımızı korumak isteyen belediyeler için yapıyoruz. Aynı zamanda hayvanları koruma dernekleri ve eğitim kurumları da sokak mobilyaları üretim hizmetimizden yararlanarak canlılara güvenli yaşam alanları oluşturuyorlar.

Kedi mobilyaları ve köpek mobilyaları en çok tercih edilen sokak mobilyaları oluyor. Hem mekanla uyumlu hem de canlıların barınabilecekleri, karınlarını doyurabilecekleri sokak mobilyaları üretimi yapıyoruz.

Fonksiyonel ve Şık Tasarımlar Yapıyoruz! Hayvanlar İçin Mobilya!

Hayvanlar için sokak mobilyası üretim hizmetimizde öncelikli hedefimiz güvenli ve kullanışlı ürünler sunmak oluyor. Sokak hayvanlarının kulübelerini, yeme-içme kaplarını ve diğer ekipmanları kullanırken herhangi bir şekilde kaza ve yaralanma gibi sorunlar yaşamamalarına özen gösteriyoruz. Dolayısıyla hayvanlar için sokak mobilyası üretimi yaparken her türlü senaryoyu düşünerek hareket ediyoruz. 

Ayrıca hayvanlar için mobilya üretirken kullanış ve konforu önemsiyor; mobilyaların rahat olmasına dikkat ediyoruz. Yiyecek ve içecek mobilyalarının, kir ve kokuya karşı dirençli olmasını sağlıyoruz. Sokak mobilyaları tasarımında sağlığa ve çevreye dost malzemeler kullanıyoruz.

Hayvanlar için mobilya üretimi projelerimiz hemen kurulum ve kullanım özelliğine sahip olduğu için montajda da konfor sunuyor.

Dostlarımızın Sağlığına Önem Veriyoruz…

Kedi mobilyaları ve köpek mobilyaları tasarlarken dostlarımızın sağlığına dikkat ederek malzeme seçimlerimizi doğru yapmaya özen gösteriyoruz. Plastik malzeme kullanmamaya dikkat ederek ahşap vb. malzemeden hayvanlar için mobilya üretimi yapıyoruz. Sadece kedi ve köpekler için değil kuşlar ve diğer canlılar için de özelleştirilmiş yaşam alanları oluşturuyoruz.

Hayvanlar İçin Sokak Mobilyası Fiyatları

Sokak mobilyası fiyatları; projeniz için özel olarak belirlenir. Üretilecek hayvanlar için sokak mobilyası sayısına ve türüne, kullanılacak malzemeye ve ekstra taleplerinize göre fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir. En doğru fiyat ve üretim bilgisi için ekibimizin proje kapsamınızı öğrenmesi gerekir.

Tasarım ve finans ekibimizle görüşmek, sokak mobilyası projeniz için fiyat almak, hayvan mobilyası tasarımlarımızı incelemek ve referanslarımızı görmek isterseniz gelin, tanışalım. Fark yaratan, hayata ve doğaya saygılı işlerde birlikte çalışalım.

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095