Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Güvenlik Kulübesi – Huzurlu Mekanlar Tasarladık!

Yüksek Güvenlikli Konutlar ve Kamu Alanları - Güvenlik Kabini Üretimi

Güvenlik kulübeleri, güvenlik personeli ve iş yeri bekçilerinin ofis ve barınma ihtiyacını sağlayan, modüler olarak kullanılabilen kabinlerdir. Genellikle apartmanlar, siteler, sosyal tesisler, havaalanları, kamu kurum ve kuruluşlarında kullanılan güvenlik kulübeleri; geniş kullanım alanlarıyla son yıllarda sıkça tercih edilmektedir.

Firmamız da müşterilerinin taleplerine uygun olarak farklı boyutlarda güvenlik kabini üretimi yapmaktadır. Kolay taşınabilir malzemeden, uzun yıllar kullanım garantisiyle, dekoratif ve ekonomik güvenlik kulübesi hizmetimizle her alanda konforu garanti etmektedir. Güvenlik kulübesi üretimi ve güvenlik kulübesi fiyatları hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin...

Güvenlik Kulübesi Üretimi - Güvenilir Malzeme, Zengin Tasarım!

Her biri alanında uzman tasarım ekibimiz ve üretim atölyelerimizde konutların, AVM’lerin, iş yerlerinin, devlet dairelerinin, hastanelerin ve okulların güvenlik kulübesi ihtiyaçları için kaliteli üretimler yapıyoruz. Danışma üniteleri, otopark gişeleri, bilet satış ve turist danışma üniteleri için de müşterilerimize özel güvenlik kulübesi çözümler sunuyoruz.

Personel sayısına göre küçük, orta ve büyük ebatlarda güvenlik kabini üretimi yapıyor; en iyi malzemeyi kullanarak uzun yıllar kullanılabilecek alanlar yaratıyoruz. Müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak amortisörlü panjur ve kepenk uygulaması ya da jaluzi perde sistemi uyguluyoruz. Ayrıca güvenlik kabini iç mekanında ısıtma ve soğutmayı kolaylaştıracak yalıtımı sağlıyor, elektrik şebekesinin bulunmadığı açık arazilerde güneş enerji sistemleri de kuruyoruz. Güvenlik kulübeleri için tüm ihtiyaçları düşünüyoruz.

Her detayına kadar kaliteli malzeme ve usta işçilik kullanılan güvenlik kulübesi üretim projelerimizde kabin modüllerini özel ısıl işlemden geçiriyor, kabinlerinizi koku ve bakteri barındırma özelliklerinden soyutluyoruz.

Fonksiyonel ve Konforlu Güvenlik Kulübeleri

Güvenlik kulübeleri üretiminde çalışanlarınızın konforu da önceliğimiz oluyor. Aydınlık ve ferah güvenlik kulübesi tasarımları yaparak estetik ve modern alanlar oluşturuyoruz. Sigorta kutuları, prizler, çalışanlar için ayrı yaşam alanları, wc – tuvalet, duş üniteleri de hazırlıyoruz. Her çalışanınız için geniş bir mekan tasarlıyor, çalışma koşullarını kolaylaştırıyoruz. İsteğe bağlı lavabo, mutfak vb. bölümler de ekleyebiliyoruz.

Nereler İçin Güvenlik Kulübesi Üretiyoruz?

Güvenlik kulübesi olarak her sektörden gelen talepleri karşılıyoruz. Bu amaçla;

 • apartman ve site güvenlik kabini,
 • sosyal tesis güvenlik kabini,
 • spor kulübü ve stat güvenlik kabini,
 • havaalanı ve karayolu kontrol noktası güvenlik kabini,
 • sahil güvenlik kabini,
 • jandarma ve polis güvenlik kabini,
 • park ve bahçeler güvenlik kabini,
 • fuar ve açık hava organizasyonu güvenlik kabini,
 • kamu kurum ve kuruluşlarının kontrol noktası ve güvenlik birimi,
 • hastane güvenlik kabini,
 • okul güvenlik kabini,
 • gümrük güvenlik kabini,
 • danışma kabini gibi birçok alan için güvenlik kulübesi üretimi yapıyoruz.

Güvenli Montaj ve Teslimat Garantisi!

Güvenlik kulübesi sistemlerimiz fabrika montajı ile hazır olarak adresinize sevk edilerek hem nakliyede hem de montajda kolaylık sağlar. Üretimden sonra hemen mekanınızda kullanılabilir halde olan güvenlik kabinleri, pencereleri, kapısı, elektrik tesisatı ve aydınlatma armatürleri ile hizmete hazırdır. Güvenlik kulübeleri yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir, demonte edilerek farklı mekanlara taşınabilir. Güvenlik kulübesi fiyatları 

Güvenlik Kulübesi Fiyatları – Projenize Özel Çözümler!

Güvenlik kulübeleri üretimlerimiz her bütçeye uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Geniş malzeme yelpazemizden yararlanarak istediğiniz kalitede üretimi tercih edebilir, güvenlik kabin fiyatları teklifini de kriterlere göre talep edebilirisiniz. Erlas olarak bütçenizi zorlamadan güvenlik sistemlerinizi oluşturmanızı sağlarız.

Güvenlik kulübesi fiyatları, kabin boyutları ve kullanılacak malzemeye, güvenlik kulübesinde yer alacak mutfak, tuvalet vb. modüllere, kaç adet kabin üretimi yapılacağına göre belirlenmektedir. Projenize uygun güvenlik kulübesi maliyet ve fiyatlandırma için bizleri arayabilirsiniz. En iyi fiyatlarla kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz…

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095