Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gıda Satış Ünitesi – Fark Yaratıyoruz!

Markanızı ve Ürünlerinizi En İyi Şekilde Anlatın…

Gıda sektöründeki markalar ve belediyeler başta olmak üzere gıda satışı yapmak isteyen tüm sektörler için gıda satış ünitesi üretiyoruz. AVM, sinema salonları, vapurlar, eğitim kurumları ve diğer kamusal alanlarda yer alacak gıda satış üniteleri tasarım ve uygulama süreçlerini yürütüyoruz. Mimar, mühendis ve tasarım ekiplerimizle fikir alışverişi yapıyor, mekana ve firma hedeflerine uygun satış üniteleri hazırlıyoruz.

İstenilen fonksiyonlarda ve boyutlarda, kullanım mekanına uygun, dekoratif ve şık gıda satış ünitesi tasarımı ve üretim projeleriyle hem müşterilerimizin hem de son kullanıcının beklentilerine karşılık veriyoruz. Gıda satış ünitesi fiyatları ve gıda satış ünitesi imalatı hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin...

Gıda Satış Üniteleri Nerelerde Kullanılıyor? 

Gıda satış üniteleri, geniş kullanım alanlarıyla her sektörün ihtiyacına karşılık veriyor. Sadece yiyecek ve içecek servisi ya da satışı yapılan alanlarda değil hayatın her anında karşımıza gıda satış üniteleri çıkıyor. Genel olarak;

  • AVM’ler
  • Vapurlar
  • Sinema salonları
  • Eğitim kurumları
  • Meydan ve parklar
  • Eğlence merkezleri
  • Fuarlar ve lansmanlar
  • Festivaller ve bayram etkinlik alanları
  • Kantinler
  • Ulaşım seçenekleri üzerindeki lokasyonlar başta olmak üzere hemen her yerde gıda satış üniteleri karşımıza çıkıyor. Yiyecek ve içecek firmaları, ürünlerini tanıtmak için bu üniteleri çok sık kullanıyorlar. Gıda satış ünitesi fiyatları da bu kullanım alanlarının hangisinde yer alacağına göre değişiyor.

Yenilikçi Gıda Satış Ünitesi Tasarımı ve Sağlıklı Malzeme Tercihi

Gıda satış üniteleri üretilirken en çok dikkat edilmesi gereken; stantların kullanışlı bir tasarıma sahip olması ve besinler için herhangi bir tehlike oluşturmamasıdır. Bu nedenle Erlas olarak kreatif tasarım ekibimizle markanızı ve ürünlerinizi en iyi şekilde tanıtacak gıda satış üniteleri tasarlarız. Müşterilerinizin dikkatini çekecek, ürünleri rahatça görebilecekleri stantlar oluştururuz.

Ayrıca yiyecek ve içeceklerin tozlanmaması, ısıdan ve nemden etkilenmemesi, bakterilerden korunması ve her zaman taze kalması için sağlığa dost üretim malzemesi kullanırız. Gıda satış ünitesi imalatı sırasında üzerinde özenle durduğumuz bu konu, müşteri memnuniyeti için en önemli standardımızdır.

3 boyutlu modelleme teknolojimizle müşterilerimize nasıl bir hizmet alacaklarını canlandırır, CNC kesim parkurumuz, gıda satış üniteleri için en iyi malzeme seçimimiz ve deneyimli ekibimizle de her zaman en iyi hizmeti garanti ederiz.

Güvenli Montaj ve Teslimat Yapıyoruz! Gıda Stantları İçin Profesyonel Destek

Gıda satış üniteleri için yüksek kalite ve konforlu kullanım yanında güvenli montaj hizmeti de veriyoruz. Gıda satış ünitesi imalatı sonrasında deneyimli montaj ve mühendis ekiplerimizle ünitenin kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Mekanınıza eksiksiz ve kusursuz gelen gıda satış üniteleri burada ekiplerimiz tarafından tüm güvenlik önlemleri alınarak kuruluyor. Size de rahat bir kullanım deneyimi kalıyor.

Gıda Satış Ünitesi Fiyatları – Uygun Çözümler İçin Bizi Arayın!

Gıda satış üniteleri ile markanızı ve ürünlerinizi daha çok kişiye ulaşarak pazarlama stratejilerinize katkıda bulunurken üretimde uygun fiyatlı projeler yürütüyoruz. Gıda satış ünitesi fiyatları için projenize özel ücretlendirme yapıyoruz.

Gıda satış ünitesi ve yiyecek stantlarının kullanılacağı alan büyüklüğüne, tercih edilen malzemeye, teşhir bölümlerine ve müşteri isteklerine göre fiyatlarımızı belirliyoruz. Gıda satış ünitesi fiyatları hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak için firmamıza gelin, ihtiyaçlarınıza özel çözümlerle markanızı daha çok kişiye tanıtmanızı sağlayalım…

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095