Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Oyun Grubu Fiyatları - Çocuklarımıza Keyifli Mekanlar Yaratıyoruz!

Çocuklarımızın Eğlenceli Vakitler Geçirmesini Sağlıyoruz! Çocuk Oyun Grubu Üretimi

Çocuk oyun grupları, park ve bahçelerde, konutlarda, eğlence alanlarında sıklıkla karşımıza çıkan aktivite ekipmanlardır. Çocukların keyifle vakit geçirdikleri ve sosyalleştikleri oyun grupları, dayanıklı ve kaliteli malzemeden, sağlıklı ve güvenli şekilde üretilmelidir. Erlas olarak bu amaçla oyun grubu üretimi ve uygulama hizmetleri veriyoruz. Kamusal ve özel alanlarda modern ve kullanışlı işlere imza atıyoruz.

Gelişmiş teknolojili üretim parkurumuzda, 3D modelleme teknolojimizle kullanım amaçlarına uygun, farklı büyüklüklerde, zengin modüllere sahip oyun parkları hazırlıyoruz. Çocuk oyun grubu üretimi ve oyun grubu fiyatları hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Eğlenceli Tasarımlar ve Çevreye Dost Malzemeler - Çocuk Oyun Parkları

Çocuk oyun grupları için üretim yapmadan evvel kullanım amaçları ve mekan büyüklüğü hakkında bilgi alarak projeyi çiziyoruz. Talep edilen standartlarda; kaydıraklar, salıncaklar, tahterevalliler, kuleler, tırmanma alanları, yarış parkurları üretiyoruz. İsteğe göre oyun parkları için 3 boyutlu modellemeler yapıyoruz.

Oyun grubu imalatı yaparken aynı zamanda çocuklarımızın sağlığını önemsiyor, Sağlık Bakanlığı onaylı malzemeler ve boyalar kullanıyor, yumuşak modüller tasarlayarak yaralanma ve düşme gibi istenmeyen durumları ortadan kaldırıyoruz. Oyun parkı üretimi sırasında tüm önlemleri alıyoruz.

Alanında Uzman Oyun Parkı Üretimi Ekibi, En Yeni Teknoloji!

Çocuk oyun grubu üretimi için her biri alanında deneyimli ekibimizle adım adım planlama yapıyoruz. Parklarda, AVM’lerde, konutlarda ve diğer kamusal alanlarda kullanılacak oyun grupları için 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölyelerimizde hızlı ve ergonomik üretimler gerçekleştiriyoruz. Modern oyun parkı üretimi yöntemlerini ve teknolojiyi takip ederek atölyemizi her zaman geliştirmeye özen gösteriyoruz.

Çocuklarımıza Güvenli Alanlar Yaratıyoruz!

Çocuk oyun grubu üretimi yaparken kent hayatını kolaylaştırmayı ilke ediniyor, kişisel ihtiyaçlara önem veriyoruz. Özel gereksinimli çocuklarımızın da rahatça kullanabileceği, farklı yaş gruplarına hitap eden oyun parkları için aynı zamanda uluslararası standartlarda güvenlik önlemleri alıyoruz.

Dış mekan şartlarına ve kullanıma dayanıklı malzemeden çocuk oyun grupları üretimi yaparak eskime, kırılma vb. durumların önüne geçiyoruz. Çocuklarımızı yaralanma ve sakatlanma gibi istenmeyen durumlardan koruyoruz.

Kurulum ve Satış Sonrası Destek Sağlıyoruz! Oyun Parkı Üretimi

Oyun grubu imalatı sonrasında ürünlerin kurulumunu deneyimli montaj ekibimizle birlikte tamamlıyoruz. Mühendislerimiz zemin kontrolleri yaparak en uygun ve kullanışlı olacakları noktalara çocuk oyun grupları kurulumunu yaptırıyorlar. Satış sonrasında çocuk oyun grupları için onarım ve bakım taleplerinizi de karşılamaya özen gösteriyoruz.

Çocuk Oyun Grubu Fiyatları – Ekonomik Çözümler!

Çocuk oyun grubu fiyatları belirlenirken firmaların ve kurumların  taleplerine göre hareket ederiz. Oyun parkı projesinin kapsamı, oyun parkları içinde yer alacak modüllerin türü ve büyüklükleri, üretimi yapılacak oyun gruplarının sayısı ve diğer tasarım etkenleri oyun grubu fiyatları üzerinde belirleyicidir. Projelendirme aşamasından sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılır.

Oyun parkı üretimi ve oyun grubu fiyatları hakkında bilgi almak için satış ve proje danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Yaratıcı çözümlerle her zaman yanınızdayız…

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095