Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Rengarenk Çiçekliklerle Şehre Hareket Katıyoruz!

Dekoratif Çiçeklik Üretimi İle Ekonomik Çözümler

Doğayla iç içe, çevreye dost kentler yaratmak için geniş ürün yelpazemizle çiçeklik tasarım ve uygulama hizmeti veriyoruz. Parklar, yol ve caddeler, belediye ve kamu binaları, camiler, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, oteller ve daha pek çok sektör ve firma için kaliteden ödün vermeyerek farklı modellerde ve tasarımlarda çiçeklik üretimi yapıyoruz. Toprak, beton, çelik gibi malzemelerden projelerinize özel, istediğiniz sayıda hızlı ve sorunsuz dekoratif çiçeklik modellerini hazırlıyoruz.

Çevre dekorasyonunda lider ekibimizle Türkiye’de en hızlı ve ekonomik hizmeti alacağınızı garanti ediyor; yüksek teknolojimizle çiçeklik üretim projenizi en kaliteli şekilde tamamlıyoruz. Çiçeklik üretimi süreçleri ve çiçeklik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz yazımızı okumaya devam edin...

Şık ve Dikkat Çekici Tasarımlar - Dekoratif Saksı Üretimi

Çiçeklik üretimi hizmeti verdiğimiz firmaların tasarım beklentileri bizim için çok önemlidir. Bu amaçla ilk olarak çiçeklik ve saksı üretimi yapılacak mekanı ziyaret ederiz, ölçülerimizi alırız. Ardından grafikerlerimiz dekoratif çiçeklik tasarımlarını yaparak firmadan onay alırlar. Gün içerisinde sıkça karşılaşılacak olan çiçeklikleri için göz yormayan, mekana uyumlu ve dikkat çekici olmasına özen gösteririz. Dekoratif çiçeklik ve saksı tasarımlarımızın müşteri beklentilerine uygun olmasına özen gösteririz.

Firmanın kurumsal kimliğine ya da müşterimizin taleplerine göre çiçeklik üretimi çizimlerimizi yaparak saksı fiyatları ve çiçeklik üretim maliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunuruz. Çiçeklik satış işlemlerinden sonra imalat aşamasına geçeriz.

En Güncel Teknolojiyle Çiçeklik Üretimi

Dekoratif çiçeklik üretimi sırasında en önemli aşama atölye bölümüdür. Tercih edilen saksı malzemesine göre ahşap ve demir atölyelerimizde sıkı bir çalışma başlar. Çevre koşullarına dayanacak, ısı ve neme dirençli, soğuktan etkilenmeyecek malzemelerle çiçeklik üretimi için kolları sıvarız.

Uzman çiçeklik üretim ekibimiz, planlı bir şekilde, istenen sayı ve boyutlarda çiçeklik üretimi sürecini yürütürler. Deneme uygulamaları ve örnek modeller gösterilen müşterilerimizle her zaman iletişim halinde kalmaya özen gösteririz. Zamanında teslimat, müşteri memnuniyetimizin anahtarıdır.

Mekanda Kurulum ve Çevre Düzenlemesi - Dekoratif Saksı Modelleri

Sokakları, yolları ve kamusal mekanları renklendiren çiçeklikler için üretim sonrası kurulum hizmetimizle de müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz. Montaj ekibimizle birlikte mekanınızda planlanan noktaya çiçekliklerinizi yerleştiriyoruz. Üretimini yaptığımız diğer kent mobilyaları ile uyumlu olmalarına özen gösteriyoruz. Çiçeklik üretimi ve saksı üretimi için en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Çiçeklik Fiyatları ve Saksı Üretimi Projelerinde Maliyet

Konutlar, belediyeler, mimari projeler, eğitim kurumları ve diğer sektörlerden müşterilerimiz için ürettiğimiz çiçeklik fiyatları her proje için özel olarak belirlenmektedir. Üretimi yapılacak çiçeklik ve saksı sayısına, mekanın büyüklüğüne, proje kapsamına, müşterilerimizin diğer beklenti ve taleplerine göre çiçeklik fiyatları ve saksı fiyatları maliyetini belirleriz. Plan ve çizim aşamasından sonra finans ekibimiz çiçeklik üretimi maliyet ve hizmet bedelleriyle ilgili bildirim yaparlar.

Çiçeklik fiyatları ya da saksı fiyatları hakkında bilgi almak ve projelerinizden bahsetmek isterseniz sizleri ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Birlikte konforlu ve keyifli yaşam alanları oluşturabiliriz…

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095