Teklif Al
Teklif Al +902122826095
Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Güvenli Kentler İçin Yüksek Kalitede Bariyer Üretimi

Huzurlu Yaşam Alanları Oluşturuyoruz!

Bariyer sistemleri, istenmeyen ya da kontrolsüz geçişleri engellemek, giriş ve çıkışları kontrol altında tutmak için en iyi çözümdür. Erlas olarak güvenlik amaçlı araç girişlerini önlemek, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için otoyol ve caddelerde, yayalaştırma projesi uygulanan sokaklarda, alışveriş merkezleri, otoparklar, konutlar, askeriyeler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, oteller, havaalanları ve stadyum gibi alanlarda kullanılacak bariyerlerin tasarım ve üretimini uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz!

Bariyer üretimi projelerinin entegrasyonlarını, uygulamalarını ve satış sonrası destek hizmetlerini sağlıyor, içinde yaşamaktan keyif alacağınız kentler tasarlıyoruz. Üretimini yaptığımız bariyer çeşitleri ve bariyer sistemleri fiyatları hakkında bilgi almak için yazımızı okumaya devam edin…

Bariyer Üretimi - Güvenliğinizi Önemsiyoruz!

Mantar bariyerler, road blocker, kollu bariyerler ve projelerinize özel üretimler yaparak yaşam alanlarında maksimum güvenlik ve konfor yaratıyoruz. Bariyer sistemleri sayesinde suikast, terör saldırıları riski bulunan alanlarda ve araç giriş çıkışı istenmeyen yerlerde güvenlik önlemi amaçlı bariyer imalatı yapıyoruz.

Konutlarda, eğitim kurumlarında ve kamusal alanlarda hayatı kolaylaştıracak ve güvenliği sağlayacak dokunuşlar yapıyoruz. Şerit bariyer, kollu bariyer, mantar bariyer, blok bariyer üretimi çeşitliliğimiz ile her mekana özgü çözümler sunuyoruz.

Mekana Uygun Tasarım Çözümleri Sunuyoruz!

Bariyer üretimi yaparken firma ve kurum ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak projeye ve mekana özel çözümler sunuyoruz. Bariyer sistemleri projelerinde grafikerlerimiz ilk olarak firmanızın beklentilerini dinleyerek kullanışlı tasarımlara imza atıyorlar. Siz değerli müşterilerimiz için;

  • Yaya Bariyeri İmalatı
  • Güvenlik Bariyeri İmalatı
  • Yol Bariyeri İmalatı
  • Mantar Bariyer İmalatı
  • Otopark Bariyeri İmalatı
  • Kaldırım Bariyeri İmalatı
  • Krom Bariyer İmalatı
  • Pirinç Bariyer İmalatı
  • Halat Bariyer İmalatı gibi üretimler gerçekleştiriyoruz. Sadece bu bariyer türlerinde değil, road blocker, kollu bariyerler ve projelerinize özel üretim yapıyoruz.

Hızlı ve Ekonomik Üretiyoruz!

Bariyer imalatı sürecimizi taahhüt verdiğimiz tarihte tamamlamaya özen gösteriyoruz. Bankalarda, kamusal alanlarda, eğitim merkezlerinde, firmalarda ve hayatın her alanında kullanılacak bariyer sistemleri için yüksek standartlarda üretim yaparken ekonomik çözüm sunuyoruz. 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölyelerimizde en kısa sürede işlerinizi teslim etmek için çalışıyoruz. Deneyimli bariyer üretimi ekibimiz en iyi malzemeyi kullanarak memnuniyetinizi önemsiyor.

Uzman Ekiplerimizle Montaj Yapıyoruz!

Bariyer üretimi ile imalatını gerçekleştirdiğimiz şerit bariyer, kollu bariyer, mantar bariyer, blok bariyer, otopark bariyer sistemleri ve diğer bariyer türleri için uzman montaj ekibimiz mekanda kurulum yaparak anahtar teslim sürecimizi tamamlıyor. Tüm önlemler alınarak çevreye zarar verilmeden bariyer sistemleri montajı yapılıyor.

Bariyer Sistemleri Fiyatları İçin Bize Ulaşın!

Güvenli yaşam alanları oluşturmak için ürettiğimiz bariyer sistemleri fiyatları her projemizde özel olarak belirleniyor. Üretimi yapılacak bariyer sistemlerinin türüne ve sayısına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. Tasarım ve üretim ekiplerimiz mekanınızı inceleyerek gereken üretim kapsamını belirler ve sizlere uygun bir ödeme planı çıkarırlar.

Bariyer sistemleri fiyatları ve şerit bariyer, kollu bariyer, mantar bariyer, blok bariyer, otopark bariyer üretimi aşamalarımız hakkında bilgi almak için satış ve proje danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

[widget-129]

Yorum Yap