Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bank Üretimi Proje Fiyatları - Büyük Projelere Özel Ücretler!

Belediyeler ve Eğitim Kurumları İçin Özel Çözümler!

Şehir yaşamının en önemli parçalarından biri de banklardır. Dinlenmek, sohbet etmek, arkadaşlarımızı beklemek ve daha pek çok amaçla şehirlerdeki bankları kullanırız. Hayatı kolaylaştıran ve sokaklarımızı güzelleştiren bankların üretiminde Erlas olarak belediyeler, eğitim kurumları ve kurumsal firmalar için özel çözümler sunuyoruz.

Teknolojik üretim parkurumuzla istenen sayıda ve ebatlarda en hızlı ve güvenilir hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Her projeye özgü fiyatlar ve ödeme kolaylıklarıyla sektörümüzde fark yaratmaya devam ediyoruz. Bank üretimi süreçlerimiz ve bank fiyatları sayfamızda...

Şehre Renk Katacak Tasarımlar! Bank Yapımı

Bank üretimi hizmetimiz ilk olarak müşterimizin beklenti ve taleplerinin dinlenmesiyle başlıyor. Bank tasarım ekibimiz, kullanım amaçlarına, mekana ve güncel tasarım algısına uygun banklar çiziyorlar. Son kullanıcıyı düşünerek konfor ve güvenlik odaklı bank tasarımlarına imza atılıyor. Ahşap ya da beton malzeme tercihine uygun bank tasarımı sonrası üretime geçiliyor. Bank üretimi ekibimiz büyük bir titizlikle çalışıyor. 

Bank üreticileri arasında yer alan firmamız, ahşap bank yapımı, beton bank yapımı ve oturma bankı imalatı için yaratıcı tasarımlar ve hızlı çözümler sunuyor. Bank fiyatları açısından bakıldığında da sektörün en iyi fiyatlarını veriyor.

Hızlı ve Sorunsuz Bank Üretimi!

Sokakların ve parkların olmazsa olmazı banklar için üretim parkurumuzda ahşap bank yapımı ve beton bank yapımı gibi hizmetler veriyoruz. İstenilen sayı ve ebatlarda bank imalatı için 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölyelerimizde en kısa sürede işlerinizi teslim etmek için çalışıyoruz.

36 yıllık sektörel deneyimimizle birlikte her geçen gün gelişen üretim teknolojimiz sayesinde bahçeler, piknik alanları, kamusal mekanlar, bankalar, eğitim kurumları, konutlar ve tüm yaşam alanları için bank üretimi yapıyoruz.

Kullanışlı ve Konforlu Banklar! Bank İmalatı 

Bank üretimi yaparken en çok dikkat ettiğimiz unsur kullanışlı ve konforlu olmalarıdır. Kimsenin tercih etmediği ya da kullanırken rahatsız olduğu banklar üretmek istemeyiz. Bu nedenle oturma bankı imal ederken en iyi malzemeyi kullanarak rahat mekanlar yaratıyoruz. Yaşlıları, özel gereksinimli vatandaşlarımızı, çocuklarımızı düşünerek kullanışlı oturma üniteleri tasarlıyoruz.

Avrupa standartlarında malzeme kalitesiyle Sağlık Bakanlığı onaylı bank üretimi projelerine imza atıyoruz. Son kullanıcının şehir hayatını kolaylaştıracak bank üretimi ile sektörümüze farkındalık katıyoruz.

Zamanında Teslimat ve Montaj Garantisi!

Başladığımız her projeyi taahhüt süresinde bitirmek önceliğimiz olmuştur. Bu nedenle bank üretimi yaparken sadece satışta değil satış sonrasında da müşterilerimize hizmet vererek bank montaj ve kurulumunu da yapıyoruz.

Ahşap ve beton banklar mekana zarar vermeyecek ve görüntü kirliliği yaratmayacak bir şekilde, plan ve projeye sadık kalarak uygulanıyor. Kullanıcılarına ise bu konforun tadını çıkarmak kalıyor. Bank üreten firmalar arasında taahhütlü çözümler sunan firma olmanın ayrıcalığını sağlıyoruz.

Firmaya Özel Ödeme Seçenekleri ve Bank Fiyatları

Bank fiyatları; firmalara ve projelerine özel olarak belirlenmektedir. Üretimi yapılacak olan bank sayısına, ahşap ya da beton malzeme kullanımına, mekan büyüklüğüne ve coğrafi şartlarına, müşteri beklenti ve taleplerine göre bank ücretleri değişkenlik göstermektedir.

Bank üretimi için proje ekibimizle görüşerek bank fiyatları ve hizmet bedellerimizi öğrenebilir; bank imalatı ve montajında kalite standartlarımız hakkında bilgi sahibi olarak en iyi hizmeti alabilirsiniz.

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095