Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

ATM Ünitesi Üretimi – Uygun Fiyat Yüksek Konfor

Bankalar İçin Kullanışlı ATM Üniteleri Tasarlıyoruz! ATM Ünitesi Üretimi

ATM üniteleri gün içerisinde en çok kullanılan kent mobilyaları arasında yer alıyor. Para çekmek, yatırmak, fatura ödemek başta olmak üzere pek çok işimizi bankamatikler üzerinden hallediyoruz. Erlas ATM ünitesi tasarım ve üretim firması olarak günlük hayatın vazgeçilmezi bankamatikleri deneyimli grafiker ve teknisyen kadromuzla müşterilerimiz için tasarlıyoruz.

Gelişmiş teknolojili üretim parkurumuzda, 3D modelleme teknolojimizle bankaların kurumsal vizyonuna ve renklerine uygun, kolay kullanışlı ve şık, bulunduğu bölgeye uyum sağlayacak ATM ünitesi üretimi yapıyoruz. Bankamatik üretimi ve atm ünitesi fiyatları hakkında detaylı bilgi yazımızın devamında…

Kurumsal Tasarım Çizgileri, Dayanıklı ATM Üretim Malzemesi

ATM ünitesi tasarımı için grafikerlerimiz ilk olarak firmanızın beklentilerini dinleyerek kurumsal renklerinize ve amaçlarınıza uygun yaratıcı tasarımlara imza atıyorlar. İnsan odaklı üretim yaklaşımıyla erişilmesi ve kullanılması kolay tasarımlar yaparak üretim ekibimizle koordineli bir şekilde çalışıyorlar. ATM ünitesi üretimi sürecini büyük titizlikle yürütüyorlar.

Aynı zamanda dış mekan şartlarına ve hava koşullarına dayanıklı, kullanım sıklığından etkilenmeyecek, uzun yıllar aynı performansta çalışacak ATM üniteleri için en iyi malzemeyi kullanıyoruz. ATM ünitesi yapan firmalar arasında en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

Deneyimli ATM Üretimi Kadrosu, En Yeni Teknoloji!

Bankalarda, kamusal alanlarda, eğitim merkezlerinde, firmalarda ve hayatın her alanında kullanılabilen ATM üniteleri için yüksek standartlarda üretim şarttır. Bu amaçla alanında uzman ATM ünitesi üretimi ekibimizle atm üniteleri tasarımlarını uygulamaya taşıyarak 3D modelleme, CNC kesim, ahşap ve demir atölyelerimizde en kısa sürede işlerinizi teslim etmek için çalışıyoruz. Her zaman en güncel teknolojiyle bankamatik üretimi gerçekleştiriyoruz.

ATM ünitesi üreticileri arasından profesyonel ekibimiz ve bankamatik tasarım standartlarımızla sıyrılıyoruz. Bankamatik fiyatları ve ATM ünitesi fiyatları için ekonomik çözümler üretmeye çalışıyoruz.

Kullanışlı ve Güvenli ATM Üniteleri Üretiyoruz!

ATM ünitesi üretimi yaparken kent hayatını kolaylaştırmayı ilke ediniyor, kişisel ihtiyaçlara önem veriyoruz. Her türlü kullanıcıya açık kamusal alanlarda ATM ünitesi tasarımı yaparken yaşlılar, engelliler gibi farklı kullanıcı gruplarını da dikkate alıyoruz. Maksimum kullanıcı deneyimini önemseyerek bankamatik sistemlerinin yerleştirileceği mekana ve binalara uygun çözümler sunuyoruz.

Uluslararası standartlarda, Sağlık Bakanlığı onaylı, çevreye ve doğaya zarar vermeyecek şekilde ATM ünitesi üretimi gerçekleştiriyoruz. Böylece herhangi bir güvenlik ve sağlık sorunları ile karşılaşılmıyor. Kolay temizleme ve bakım uygulamaları da yıllarca aynı performansta ATM ünitelerini kullanmayı sağlıyor.

Güvenli Montaj ve Teslimat Garantisi!

ATM üreticileri arasında yer alan Erlas olarak sadece üretimde değil satış sonrası hizmetlerde de yanınızdayız. Deneyimli bankamatik montajı ve mühendis ekiplerimizle ATM üniteleri için kurulum desteği sağlıyoruz. Güvenlik önlemlerini alarak bankamatikleri planlanan noktaya monte ediyoruz. ATM ünitesi üretimi projelerimizi taahhüt tarihinde kullanıma sunuyoruz.

ATM Ünitesi Fiyatları - Bankamatik Üretimi Proje Maliyetleri

ATM ünitesi fiyatları; her proje için özel olarak belirlenmektedir. Projenizin kapsamına, üretimi yapılacak ATM ünitesinin sayısına, kullanılacak malzemeye ve diğer tasarım etkenlerine göre ücretlerimiz değişkenlik gösterir. ATM ünitesi üretim projelendirme aşamasından sonra tasarım ve finans ekibimizin oluşturacağı maliyet ve hizmet bedeline bağlı olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Bankamatik fiyatları ve ATM ünitesi üretimi süreçleri hakkında bilgi almak için satış ve proje danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Erlas kalitesi bir telefon uzağınızda…

[widget-129]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095