Teklif Al
Teklif Al +902122826095
Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Fotoğraf Çekimi İçin Atölye Dekorları

Birbirinden Keyifli Fotoğraflar İçin Doğru Arka Planlar Seçin!

Son yıllarda fotoğraf çekimi için konsept oluşturmak ve dekor kullanmak moda oldu. Özellikle düğün ve doğum fotoğrafçılığında yaratıcı dekorlar ve ilgi çekici kompozisyonlar tercih ediliyor. Stüdyo ve dış mekan fotoğraflarında arka planda renkli fonlar, çekim tekniği ve stiline uygun aksesuarlar, mobilyalar, süslemeler kullanılıyor.

Fotoğraf çekimi dekorları için artan talebe üretici firmalar da yanıt veriyor haliyle. Dış mekanda daha kolay taşınabilir dekorlar üretilirken stüdyo çekimlerinde kapsamlı dekor çalışmaları yapılıyor. Çekim konusuna uygun projelerle 3 boyutlu maketlerden binalara kadar renkli tasarımlar ortaya çıkarılıyor.

Dış Çekim Dekorları

Fotoğraf çekim dekorları, dış mekan çekimlerinde ergonomik ve kolay kullanılabilen tasarımlardan tercih ediliyor. Özellikle düğün çekimlerinde makrome çadır ve bambu ağaçların kullanımı çok yaygın. Bunlar dışında dış çekim dekorları olarak 3 boyutlu karakter maketleri, evler, kaleler, şatolar, köprüler, dummy ve mockuplar hazırlanabiliyor.

Düğün fotoğrafçılığında romantik film sahnelerinin canlandırılması yapılabiliyor, farklı ülkelerin manzaraları dekor olarak tasarlanabiliyor. Dış mekan çekim dekorları olarak çizgi film karakterlerinden, tarihi kahramanlardan, şehirlere özgü geleneksel unsurlardan yararlanılabiliyor.

Stüdyo Çekim Dekorları

Stüdyo çekim dekorları ise tam bir film sahnesi gibi tasarlanabiliyor. Konuya ve fotoğrafçının istediği konsepte uygun olarak 3D maketler ve karakterler üretilebiliyor, stüdyoda bir şehir kurulabiliyor, sinematik ve estetik bir kurgu yaratılabiliyor.

Fotoğraf çekimi dekorları olarak;

  • 3 boyutlu maketler
  • Sinema ve çizgi film karakterleri
  • Hayvan figürleri
  • Doğa manzaraları
  • Uçak ve helikopterler
  • Şato ve kaleler
  • Müzik aleti maketleri
  • İnsan figürleri
  • Banklar ve koltuklar hazırlanabiliyor.

Fotoğrafçı dekorları için model ve maket üretimi yapan firmalar, fotoğrafçının hayal gücünü hayata aktarabiliyorlar. Fotoğraf dekor malzemeleri olarak trafik ışıklarından cadde konseptine, romantik bir akşam kompozisyonundan doğa konseptine kadar farklılıklar oluşturuluyor.

Fotoğraf çekimi dekorları, sadece arka planda çiçekler, şehir manzaraları, mumlar ve bambu ağaçlarla süslenmiş bir ortam değil, yaratıcılığı ön plana çıkaran tasarımlar demektir. Bu nedenle hayal gücünün sınırlarını zorlayacak çekim dekorları hazırlanabilir.

Müşterilerinize Kaliteli ve Farklı Hizmetler Sunun!

Günümüzde herkes fotoğrafçı olabiliyor ancak farklı olmak çok zor. Binlerce fotoğrafçı arasından sıyrılmanın en doğru yolu sektöre farkındalık kazandırmak. Fotoğraf çekimi konseptleri bu farkındalık için ilk adımın atılacağı en doğru yer. Fotoğraf çekimi dekorları sayesinde kendinize özgü çekim stili oluşturarak sektörde fark edilebilirsiniz. Gerçeğe yakın 3 boyutlu maketler, tarihi sahnelerin canlandırıldığı dekorlar, doğa konseptleri, hayvan figürleri, binalar ve aklınızdaki tüm kompozisyonları hayata geçirerek adınızı duyurabilirsiniz.

Dış çekim dekorları, stüdyo çekim dekorları hakkında bilgi almak fotoğrafçı dekorları edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fotoğraf çekimi dekorları sayesinde kendinize özgü sahnelere kavuşun…

[widget-135]

Yorum Yap