Erlas, hızlı ve kaliteli üretimin en uygun fiyat ile birleştiği Türkiye’deki tek noktadır.
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Totem ve Billboard Reklam Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Açık Hava Reklamcılığı İle Markanızı Öne Çıkarın! Totem ve Billboard Reklam Fiyatları

Açık hava reklamcılığı markaların isimlerini, ürünlerini ve hizmetlerini akılda kalacak şekilde öne çıkartmak için kullandıkları bir çeşit reklam türüdür. Açık hava reklamlarının en iyi özelliği hedef kitle tarafından kolayca fark edilebilen ve akılda kalan bir yöntem olmasıdır.

Açık hava reklamcılığında sıklıkla totem reklam ve billboard reklam kullanılır. Gelenekselleşmiş bu reklamlar günümüzde dahi ilgi görmeye devam etmektedir. Firmalar bu yolla istedikleri kitleye kolayca ulaşırlar. Reklamların türüne göre fiyatları farklılık gösterir. Billboard reklam fiyatları ile totem reklam fiyatları en çok merak edilenlerdir. Gelin totem reklam fiyatları ile billboard reklam ücretleri nasıldır ve neye göre belirlenir bakalım.

Totem Reklam Fiyatları

Totem reklamlar özellikle teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı şekillerde kullanılmaya devam edilen ve sıklıkla tercih edilen bir reklam türüdür. Totem reklam en açık haliyle yolda gördüğünüz büyük ve marka isim, logoların yer aldığı tabelalardır. Özellikle seyahat sırasında totem tabela ile sıklıkla karşılaşmışsınızdır. Petrol ofisi, turizm merkezleri, inşaat firmaları veya yiyecek sektörü tarafından sıkça tercih edilir.

Totem reklam fiyatları; reklamın boyutu, tasarımın 2 boyutlu ya da 3 boyutlu olması, yapılacak maketler ve ürün maskotları, tasarımdaki işçilik ve yayınlanma süresine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak totem reklam fiyatları 4.000 ile 20.000 arası değişmektedir. Ancak bu rakamların çok üstünde ya da altında totem reklam ücretleri ile de karşılaşılabilir. Firmanın sektörü, reklam verilecek alan, totem üreticisinden talep edilen ekstra hizmetler, aydınlatma ve ışıklandırma hizmetleri de totem fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Totem reklam ücretleri hakkında sağlıklı bilgi projeye göre elde edilecektir. 

Billboard Reklam Ücretleri

Açık hava reklamcılığında en çok kullanılan billboard reklam, genellikle araç sürücülerine ve yayalara hitap etmek için kullanılır. Günümüzde hale popülerliğini kaybetmemiş bir reklam türüdür. Billboard reklam her türlü alanda ve her türlü firma için, ilgi çekici sloganlar ile tüketiciyi etkilemek için tercih edilir. Hemen her yerde karşılaşabileceğiniz bir reklam türü olduğu için de çok tercih edilir. Bu sayede belirlenen hedef kitleye ulaşmak daha kolay olacaktır.

Billboard reklam ücretleri diğer reklam türlerine göre biraz daha farklıdır. Billboard reklamların kullanım alanı geniş olduğu için ücretler daha makuldür. Ancak özellikle otobüs durakları yakınlarında, AVM çevresinde, kalabalık caddelerde yer alan billboardların kullanım ücretleri yüksektir. Billboard reklam fiyatları, konum, işleyiş, farkındalık açısından markaların istekleri doğrultusunda değişecektir. İşlek bir yerde billboard reklam vermeni maliyeti daha çoktur. Hedef kitleye hızla ulaşmayı sağlayan billboard reklam fiyatları için haftalık ya da aylık maliyetler oluşturulur. Burada da yine devreye giren firmanın istekleridir. Billboard reklam ücretleri firmaların beklentilerine, tasarım detaylarına, yayınlanma süresine göre değişkenlik gösterir. Billboard reklam fiyatları her markaya özel belirlenir.

Marka Farkındalığını Arttırmak İçin Totem ve Billboard Reklamlar Tercih Edin!

Açık hava reklamcılığının en etkili kollarından olan totem tabela ve billboard reklamlar farkındalık yaratmak ve akılda kalmayı sağlamak için seçmeniz gereken en iyi reklam türlerindendir. Bu tarz reklamlar hemen her yerde tüketicinin karşısına çıkabileceği için akılda kalıcılık ve algı oluşturma konusunda en iyi yoldur.

Seçim yapacağınız reklam türleri markanıza ve sektöre göre uyumlu olmalıdır. Totem tabela ve billboard reklamları ile isteğiniz hedef kitleye hızla ulaşabilirsiniz. Billboard reklamlar daha geniş alanda sergilendiği için çok sayıda kişiye etkili bir reklam ulaştırmanın aracıdır. Totem reklam veya billboard reklam sizin markanızı temsil edecektir. Tüketiciyi markanıza yönlendirmek, satışlarınızı arttırmak ve bilinir olmak için bu reklam seçeneklerinden yararlanın. Totem reklam fiyatları ve billboard reklam fiyatları yukarıdaki kriterlere göre belirlenir, unutmayın.

Totem reklam fiyatları ve billboard reklam ücretleri hakkında bilgi almak; firmanıza özel çözümleri duymak için bizimle iletişime geçin.

[widget-133]

Yorum Yap

Teklif Al
Teklif Al +902122826095